Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Zdzisek, czy to nie Ty pozdrawiałeś mnie w czerwonym Forku jakiś czas temu na S1 w Tychach ?? :) Twoje Evo zdaje się jest białe prawda ?? :)

 

Witaj, nie, to nie ja, a EVO mam czarne, tak jak Pawel, sa jak dwie krople wody, tylko moje troszke glosniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłego spocika dla organizatorów jak i gości.

PS. Dyzio_d odezwę się tak jak mówiłem jak spasi intercooler od Ciebie i się rozliczymy- dzięki wielkie jeszcze raz. :wink: No i z tego co słyszę będziemy się stosować do zaleceń Mark L.A., w nie-ASO pokombinujemy z ciśnieniem turbo aby doszło trochę tych koniczków :twisted: Dzięx za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim przybyłym choć jak zwykle nie miałem się z kim napić...

 

Dziekuje organizatorowi za extra spota, za kupe fajanek które wyjaraliśmy z Markiem L.A.

wszystkim obecnym, Markowi za smaczne jedzonko z grillowca i wszystkim za wszystko, spot byl zacny i oby wiecej takowych.

 

ps. Dyzio_d, sie nie martw na nastepny przyjade z moja połówką to sie napijemy (napewno nie bedzie to kARMI) :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 11:09 pm ]

No i zdjecie najlepsze spota dzisiejszego:

 

Mark L.A. do ErichRX:

 

Wiesz... palcami zawsze noże ostrze.

 

spot4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamsolberg, zanim zaczniecie bawić się z ciśnieniem doładowania, proponuję pozbyć się tego małego stożka i założyć IC od Dyzia bo to, które widziałem na pewno nie chłodzi powietrza . Zobaczysz jaka będzie różnica .

 

Dzięki wszystkim przybyłym choć jak zwykle nie miałem się z kim napić...

... pieprzeni abstynenci . Lecz w porównaniu z przedostatnim spotem widać pewien postęp ... piwo bezalkoholowe .

 

Szary, dobre :mrgreen:

 

Juras K, zapomnieliśmy zerknąć na kurnik .

 

Paweł P ... Jasio był gwiazdą wieczoru .

 

Dzięki za spota i do następnego . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie wszyscy odwiedzają Forum codziennie

 

Akurat jeździłem po Polsce, więc nie miałem okazji zajrzeć na forum. Może i lepiej, bo było by mi żal a i tak nie dałbym rady przyjechać, w nocy dopiero wróciłem :wink:

 

Daj mi Twój nr tel na PW

 

Poszło.

 

PS. Proszę nie planować żadnego spota w dniach 01-10. 08. bo się bujam w Bieszczadach :razz:

 

Co byście powiedzieli na spota "końcowowakacyjnego" np. w niedzielę 30 sierpnia? Możemy się dogadać i zrobić to "rodzinnie", przy grillu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Wam się, że podnosząc ciśnienie doładowania należałoby zmienić trochę program silnika ?? Za dużo powietrza ogólnie rzecz ujmując to też niedobrze :wink: No chyba, że w domyśle było, że będziecie modyfikować soft :) Myślę, że jak już robić to porządnie, nawet jeśli wartości, które chcecie uzyskać nie są duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Wam się, że podnosząc ciśnienie doładowania należałoby zmienić trochę program silnika ?? Za dużo powietrza ogólnie rzecz ujmując to też niedobrze :wink: No chyba, że w domyśle było, że będziecie modyfikować soft :) Myślę, że jak już robić to porządnie, nawet jeśli wartości, które chcecie uzyskać nie są duże :)

 

Czy to aby właściwy wątek? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Wam się, że podnosząc ciśnienie doładowania należałoby zmienić trochę program silnika ?? Za dużo powietrza ogólnie rzecz ujmując to też niedobrze :wink: No chyba, że w domyśle było, że będziecie modyfikować soft :) Myślę, że jak już robić to porządnie, nawet jeśli wartości, które chcecie uzyskać nie są duże :)

 

... do zabawy z ciśnieniem doładowania i oczywiście z softem jeszcze daleko . Problem polega na tym , że w Forku adamasolberga, IC ma pozaginane blaszki i nie przepuszcza powietrza ... jest po prostu zamknięty i na 100% nie chłodzi powietrza .

Poprzedni właściciel założył stożek rodem z cinquecento, który jest już mocno upaprany i dodatkowo blokuje przepływ powietrza . Na szczęście Dyzio miał na pozbyciu IC z WRX-a i teraz trzeba go założyć . Mam nadzieję, że będzie pasował .... aaa i rękaw z WRX-a trzeba będzie dokupić .

Po tych zabiegach powinno się zdecydowanie poprawić a jeśli będzie mało to wtedy czekać ich będzie zabawa z ciśnieniem i z mapowaniem (tak jak u Hogiego)

 

 

Czy to aby właściwy wątek?

 

... lewo nogo z loża wstałeś cy co ???

 

:mrgreen:

 

No to zerknijcie

 

... więc teraz czas na dalsze modyfikacje .

 

Kurde, chyba to już kiedyś pisałem ... deja vu ???

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...