Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

tam w Bystrej gdzie ostatnio, jest grill, są ławeczki.
Pałętałem się ostatnio po Bystrej i Leśnicy, nie namierzyłem tak fajnego miejsca. Gdzie to jest ?

 

 

U mnie w ogrodzie! Przyjdźcie na piechotę! Pić jebać i się nie bać!!!
O !!! Chyba żona na wakacje wyjechała :wink: Ale jak zajrzy na forum w laptoku czy kafejce internetowej, to ciepłooo będzie, gorąco może nawet. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, a cóż to wyczyniasz z Evo :?: Jakieś duże zmiany :?:

 

[ Dodano: Sro Lip 22, 2009 4:47 pm ]

tam w Bystrej gdzie ostatnio, jest grill, są ławeczki.
Pałętałem się ostatnio po Bystrej i Leśnicy, nie namierzyłem tak fajnego miejsca. Gdzie to jest ?

 

Jak się od strony Bielska wjeżdża do Bystrej i z prawej strony zaraz jest duża hala sportowa (duży zielony budynek przy drodze). I przed nią trzeba skręcić w prawo, jechać prosto w stronę lasu aż do ,,parkingu" i ławeczek z grillem :wink: Łatwo trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się od strony Bielska wjeżdża do Bystrej i z prawej strony zaraz jest duża hala sportowa (duży zielony budynek przy drodze). I przed nią trzeba skręcić w prawo, jechać prosto w stronę lasu aż do ,,parkingu" i ławeczek z grillem :wink: Łatwo trafić.

 

To jest szkoła podstawowa i gimnazjum. Ale oprócz tego wszystko się zgadza! :wink: :grin:

 

No to kto wpadnie do mojego ogródka na piwo? Może jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek, a cóż to wyczyniasz z Evo :?: Jakieś duże zmiany :?:

Adam - no robi sie powoli fajne i szybkie EVO, wszystko zdradze jak tylko program i komputery beda dobrze sie stroily, ale ide juz w kierunku rajdowki.... choc jeszcze bez klatki, ale pewnie to kwestia czasu no i kolejnych kosztow... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...