Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Mark L.A. gdzie to i o której sie spotujemy w akompaniamencie nastek ? :razz:

 

Amfiteatr w Szczyrku jest zaraz jak wjedziesz od Bielska to na wysokości zabytkowego kościoła (po prawej) po lewej. Zaraz za nową skocznią narciarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfiteatr w Szczyrku jest zaraz jak wjedziesz od Bielska to na wysokości zabytkowego kościoła (po prawej) po lewej. Zaraz za nową skocznią narciarską.

 

Dyzio_d dzieki, ja wiem gdzie jest stok beskidzkiej szkoły narciarskiej od moich znajomych i hotel Zagroń i tyle :wink:

 

Dam Ci jeszcze dzisiaj znac to Cie wezme na pake cobys sie pifka napił i trafimy razem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfiteatr w Szczyrku jest zaraz jak wjedziesz od Bielska to na wysokości zabytkowego kościoła (po prawej) po lewej. Zaraz za nową skocznią narciarską.

 

Dyzio_d dzieki, ja wiem gdzie jest stok beskidzkiej szkoły narciarskiej od moich znajomych i hotel Zagroń i tyle :wink:

 

Dam Ci jeszcze dzisiaj znac to Cie wezme na pake cobys sie pifka napił i trafimy razem :mrgreen:

 

"Nul problemo" Tak w ogóle moglibyśmy się ustawić w Bielsku i zajechać razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, start ... czwartek 18.00 . Będę tam wiele wcześniej i zostaję dłużej więc podjedź po Dyzia .

Robimy fotoreportaż z przygotowań po półfinału . Codziennie od poniedziałku do czwartku pstrykam i pstrykam .

Na 39 dziewcząt, 10 to jakieś nieporozumienie, 20 nadaje się do ostrego szlifu i może kiedyś coś z nich będzie a pozostałe 9 ... Hmmm są niezłe .

Dziś półfinalistki ćwiczyły układy choreograficzne . Oj było dużo śmiechu .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej to Żona nie chciała mnie zawieźć... :mrgreen:

To Ty tak ładnie zabrałeś żonę nad jezioro, a ona się nie zrewanżowała ?? :wink: Ja wiem, że "kochanie, zawieziesz mnie na wybory miss" nie brzmi przekonywująco ale co kto lubi, jedni jezioro, inni kobiety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wczoraj było?

 

Było fantastycznie .

 

http://www.tvstyle.pl/

 

 

45463736.jpg

Dziewczyny wyglądały bosko . Jury wybrało dwadzieścia cztery najpiękniejsze "egzemplarze", teraz czekamy na finały .

 

Poza tym za pozwoleniem agencji, która organizuje wybory, miałem do dyspozycji dziesięć dziewczyn do krótkiej sesji po imprezie . Niestety nie pojawił się żaden GT-ek , WRX ani Evo ... więc moją niespodziankę dla Was szlag trafił .

 

[scroll]KASZANA !!![/scroll]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, super !!! Więc jedziemy wszyscy do Płocka na finał ... HURAAAAA :mrgreen:

 

 

[edit niedziela 5.20 am]

Mały STi, chyba już po weselisku, więc udanej nocy poślubnej życzę a raczej poranka .

Toast ... ku zdrowotności i pomyślności wznoszę wieczornym browarkiem . :cool:

 

[edit 2] iii winszuję urodzinowego prezenta !

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśmy się tak wczoraj bawili !!

Para młoda oczywiście jechała Subarką !

p1010004fsr.jpg

Ładna dziewczyna przy ładnych samochodach !! ładnych było więcej :!:

p1010022x.jpg

http:http:

Chłopcy spotowcy z młodą parą .

p1010046ygr.jpg

http:

Pobawiłem się, teraz jadę odpoczywać nad morze do następnego spotkania na necie lub spocie.Pamiętajcie że teraz jest u nas :!: Mały Sti poda Wam termin odpowiednio wcześniej żeby mogliście sobie zarezerwować czas.nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...