Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Juras K, o której będziesz w Zabrzu :?: Można by było się spotkać i napstrykać trochę fotek :)

Już potem nie patrzyłem na forum ( a szkoda ) ale byłem w Zabrzu od 10-tej do 12-tej na ulicy Traugutta.pozdro

 

Juras K Mógłbym po drodze (przy okazji) odebrać sobie od ciebie poprzeczki na relingi. Żona jedzie jutro z dzieciarnią do teściów i chciała zabrać rowery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, nic się nie stało. Za około 2 tyg jadę do Węgierskiej Górki to można w sobotę jakiś spocik skołować na szybko

Pod koniec sierpnia planujemy spota w Skoczowie,to zapraszam :!: Jak byś jechał przez Ustroń,Wisłę to możemy się spotkać ale jak pojedziesz na Bielsko to to już jest nieteges

uras K Jakby co zadzwoń do mnie bo ja nie mam numeru do Ciebie! plizzz!

Zapisz sobie numer do mnie bo parę razy już dzwoniłem do Ciebie.

 

jAK PO GOKARDACH :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzięki za dzisiejsza pojezdzafffke gokardową :mrgreen:

 

Miło bylo poznac nowe twarze.

 

Dyzio_d podziękowania za zaproszenie na kafke - milo bylo - jak zawsze goscic sie na Twojej posesji :smile:

 

Nul problemo! Wole gościć u siebie niż się potem poniewierać... :twisted::mrgreen: Stary już jestem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary dobrze, że wziąłeś aparat . Niech nieobecni pozazdroszczą .

 

Rywalizacja była ostra i to mi się podoba . Nie ma to jak śmignąć okrążenie pełnym ogniem .

Żal tylko właściciela, który widząc co się dzieje na torze troszkę spanikował :razz: . :mrgreen:

Zaprosił Nas na kolejne spotkanie więc grzechy zostały odpuszczone .

 

 

Bartolo dupa nie impreza . Przez cztery godziny słuchałem włoskich ballad wyśpiewywanych przez ciemnoskórych ( solar-power ) południowców ... od czego dostałem biegunki .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bartolo dupa nie impreza . Przez cztery godziny słuchałem włoskich ballad wyśpiewywanych przez ciemnoskórych ( solar-power ) południowców ... od czego dostałem biegunki .

 

:mrgreen:

 

trzeba było zostać z nami :mrgreen:

he he fajne fotki, dobrze że zabrałem operatora do obsługi aparatów ;)

Dyzio dzięki za pifko, jak zwykle miało być jedno :twisted::twisted:

 

To kto w ogóle był?

Dyzio, Dyziowy syn, Szary, Mark LA, Seba (chyba nie pomyliłem) i ja + Arek (niejeżdżący - fotografujący)

 

z tym że jak na mój gust można obadać jeszcze jakieś inne tory do porównania, na tym asfalt był sfilcowany i czasami karck skakał jak najęty, minus - brak pomiaru czasu, no i mały plusik - kolega w zielonej bluzeczce który denerwował ludzi i można się było na nim powyżywać :mrgreen::mrgreen:

 

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malduję się!

 

Jak to mówią, mówisz i masz, kiedy tylko chcesz?

 

Miał byc jakis spot-kawalerot od MałegoSTI ale cisza nastała i tyle, poczekamy, napewno sie odezwie :twisted:

 

Dyzio - podeslij mi pare zdjatek na maila tego quada ?

 

Podaj maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...