Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Co do "tuningowców golfów i e36 m power" podzielam zdanie Marka.

Markus, tjuningowcy bez względu na markę nie wzruszają mnie ... na terenie zabudowanym, czyli oświetlonym lub na drodze, którą znam . Problem pojawia się w Zapierdowicach Wielkich, podczas rzęsistej ulewy. Jesteś oślepiony, nie znasz drogi i pozostaje Ci tylko hamowanie i ucieczka na pobocze .

Nie mam nic przeciwko lampie ksenonowej, ale zamiast wkładać chińskie ksenonowe H4 do nieprzystosowanego do tego celu reflektora, można zainwestować w profesjonalną przeróbkę .

No tak, ale to kosztuje .... 1000 , a może i 1500 peelenów, co niejednokrotnie przewyższa wartość pojazdu .

 

Na podsumowanie ... na pohybel z chińskimi ksenonami i "nie czyń drugiemu co tobie niemiłe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko lampie ksenonowej, ale zamiast wkładać chińskie ksenonowe H4 do nieprzystosowanego do tego celu reflektora,

 

Mam ala-ksenony w legasiu !! - będzie z dwa lata :!: ale pilnuję ustawień lamp ,policja nie ściga, przeglądy przechodzi nikt mi nie pozdrawia mruganiem że go oślepiam - może dlatego że są węgierskie- chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... póki co odkręciłem lampki i zawiozłem do warsztatu (przy okazji odkręciłem pół zderzaka :mrgreen: ) - ale teraz jestem potenjcalnie do czwartku bez auta :evil:

 

ee tam, jesteś bez lamp i zderzaka a to nawet nie ćwierć auta :mrgreen::mrgreen:

i bez tego jeździć potrafi :P

 

pozdrowionka dla Dyzia - i dziękówka za kurakowego cycka :D

pozdrowienia dla Zdziska - mam nadzieję, że w np czwartek spotkamy się u Dyźka nowemi :wink:

pozdrowienia dla Pawła_P - mijałem cie na drodze ze szpitala w stronę bazy MZK (ja - rower, ty - evka) chyba środę o ile się nie mylę

 

znowy zmienili foruma :roll: koszmar ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli napewno Made in China :wink:

 

masz rację :!: ale odkąd założyłem nie używam długich świateł :!:

Faktycznie jazda na ksenonie to inny świat. Niestety Subaru nie mją zbyt dobrych świateł- przynjamniej moja Impreza.

Jak się przesiąde z X5tki to mam wrażenie, że jadę bez świateł.

Dyzio muszę podjechać w końcu do Twojej knajpki... narazie mi się syn urodził i hardcore w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mi się syn urodził i hardcore w domu :lol:

Gratulacje - niech się dobrze chowa :!:

Dzięki :mrgreen:

To już drugi syn więc stres mniejszy niz przy pierwszym dziecku.

Ale do Dyzia napewno wpadne coś wypróbować :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli napewno Made in China :wink:

 

masz rację :!: ale odkąd założyłem nie używam długich świateł :!:

 

Zgadza się. Pseudo Xenon sam w sobie nie jest złym rozwiązaniem, warunek tylko żeby był odpowiednio ustawiony no i barwa światła nie była przesadzona(zbyt niebieska).

Tak do 6000K maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłem w Zielonej Górze i przywiozłem skrzynię ze wszystkimi niezbędnymi elementami do przekładki, dodatkowo dostało mi się sprzęgło spiekowe, mieszek z STI i radyjo do forka za niewielką dopłatą. Zarąbisty teges!!! Może w tydzień uda się poskładać. Aby dopełnić tegesową passę, wspomnę tylko, że parę dni temu dotarł do mnie zawias Tein'a. Aż się boję myśleć co się będzie dzało!!!

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudusvip się nie przyznał a widzę, że barierkę wprasować chciał w swoja białugę:

viewtopic.php?f=15&t=135174&view=unread#unread

 

szkoda robaczka :roll:

 

A zdjęć nie widu :lol:

 

jo widu na żywczoka - doobre cukierki w schowku :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już był w Katowicach w 4 wiatrakach :lol:

 

a wyjadałeś cukierki ?? :mrgreen:

 

ja mówię o forku Dyzia na którego natknąłem się przy okazji gościny w przybytku piwem i kurczakiem płynącym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...