Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że tu dyskusja się rozkręciła. Dzięki Juras za informację.

Ogólnie sprecyzuję: lato niby w pełni ale zimowe upalanie już tuż tuż. na 4 tłoczkowy zacisk mam problem z dobraniem 15" felgi za rozsądną kasę i szukam węższej opony. W zeszłym roku kupiłem na szybciocha 205 - ale to są walce i nie szło nic mniejszego dopaść w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras szykuj pole, oby dużo śniegu w zimie napadało .

Myślę że w tym roku już mnie plecy nie będą bolały i lepiej przygotuję zimowy spot :!: jak nic kuzyn na zimę na polu nie zasieje to śnieg ubiję ( coś do traktora dorobię ) a w miejscu gdzie było ognisko stoi już grill - więc powinno być lepiej !! oby tylko białe z nieba zleciało :mrgreen:

 

-- 30 lip 2010, o 07:49 --

 

. W zeszłym roku kupiłem na szybciocha 205 - ale to są walce i nie szło nic mniejszego dopaść w grudniu.

Ja zimówki kupowałem na wiosnę ( w zeszłym roku) wiosną jest większy wybór i ceny bardziej tegesowe !!

 

-- 30 lip 2010, o 16:39 --

 

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów z Podbeskidzia dzisiaj miałem okazję ( pierwszy raz w realu) pooglądać i przejechać się Legacy B4 Twin -Turbo. Super :D

 

 

legacy1d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

legacy2n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dzięki rafis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów z Podbeskidzia dzisiaj miałem okazję ( pierwszy raz w realu) pooglądać i przejechać się Legacy B4 Twin -Turbo. Super :D

 

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dzięki rafis

W takim razie to Was widziałem dzisiaj przed południem na Aleji Armii Krajowej jak dawaliście w palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ma takiego B4 Twin-Turbo naprawdę lata to fajnie:):) nawet bardzo fajnie.Nawet sam miałem na oku takie b4 tylko że w kombi JDM-import ale bury irlandczyk jak zauważył że napaliłem się jak głodny na suchary to próbował kombinować(miałem dać mu Vectre C i 1000e a on mi to B4 wiem że średni interes ale to B4 było naprawdę świeże dopiero co przypłynęło za oceanu) i odpuściłem :evil: może jeszcze się coś fajnego trafi:).

 

Od czwartku w Cieszynie boże jak mnie już nosiiiii.Prawie 10 miesięcy bez Subarki :twisted: Wiecie co z Wisłą ??jedzie w tym roku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów z Podbeskidzia dzisiaj miałem okazję ( pierwszy raz w realu) pooglądać i przejechać się Legacy B4 Twin -Turbo. Super

Więc dowiedziałeś się do czego służy kurnik . :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tak na poważnie, rozmawiałem dziś ze znajomym, który wrócił z sześcioletniej, angolskiej emigracji .Dwa lata temu miał szczęście być posiadaczem Legacy sprowadzonego z Australii, czyli Liberty STi.

Godzinę opowiadał o tym samochodzie a mnie kurwica wzięła .

Szkoda, że żółte ludziki traktują nas jako klienta drugiego gatunku i najwspanialsze wersje samochodów produkują na swój rynek .

Na pohybel z JDM !

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie wczoraj wieczorem Zdzisek swoją nową rajdówką...

To co to w końcu ma za pojazd? Jak nie SUBARU to nie mówić :lol::mrgreen:

 

 

Witajcie :) No Subaru to jeszcze nie ... za duze koszty startow :)

ale... kupilem Forda Focusa 2.0 "A" grupowego :) Po strojeniu ma 193 KM i 205 Nm ... wiec nie jest zle :)

Oto kilka zdjec:

 

dsc0151h.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

oraz:

 

ss855433srolewa.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

a tutaj ze srodka w strone jadacego Dyzia na Przegibek :)

 

 

rajdowkakonsola.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...