Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać Podbeskidzie :!:

Chciałem Was bardzo serdecznie zaprosić na uroczystość zaślubin, która odbędzie się 7 sierpnia 2010 roku w Parafia Ducha Świętego w Siemianowicach Śląskich (Węglowa 7A

Siemianowice Śląskie - Bytków) o 13:00 :mrgreen:

Weź Ty nie wypisuj tu takich rzeczy, moja Anusia czytuje The Forum :wink: A jak kobieta coś u drugiej zobaczy, zaraz sama chce mieć :P

 

 

 

Gratulacje!

 

Dzięki Dyziu Blob-eya :!: Danielek się z nim nie rozstaje nawet z nim śpi .Udanej przekładki :!:

Ciekawe kiedy jaki spot :?:

 

A "najpiękniejsze kasztany rosną na placu Pigalle..." Rozumiem szyfry, ale możesz Jurku tak napisać, żebym zrozumiał, o co chodzi? :shock:

Qbo wyjaśniam - miało być dzięki za blob- eya ( zabawka)którą Danielek ( mój syn) dostał od Dyzia.Słowo przekładka nie dotyczy zabawki tylko Hawk - eya normalnych rozmiarów -'' Dyziowego'' w którym zmienia skrzynie i zawieszenia na estiajowe :!: pzdr

 

No i teraz wszystko jasne! Już się zastanawiałem, czy Dyzio ściągnął z UK jakiegoś subryka do przekładki... :P

 

Czy jakoś tak...

:mrgreen:

O! Qba25, żyjesz!

 

Żyję Dyziu, żyję, choć ostatnio mało mam czasu, nawet The Forum bardziej śledzę, niż piszę. :D Większość czasu zajmuje mi głaskanie i przytulanie buga :wink: A tak poważnie: końcówka roku to dla mnie zawsze okres wzmożonego wysiłku (matury, egzaminy zawodowe, kontrola dokumentacji...) Co nie zmienia faktu, że z radością czytam, co następuje:

 

Dobra! Panowie i Szlachta! Znam już w przybliżeniu datę otwarcia mojego grila. Powinno wszystko wypalić na 15 lipca. Zastanówcie się kiedy, komu pasuje. Jedynie mam zablokowany termin 16 lipca (nie pomieszczę wszystkich), poza tym terminem możemy zrobić wielkie otwarcie. Paweł_P, zastawe mam! ;-)

 

I jak się cieszę, że zajęty mam tylko weekend 10-11, więc imprezę inauguracyjną i spot zamierzam zaliczyć nową imprezą :wink: Cieszę się Dyziu, że wszystko się układa, trzymam kciuki :!:

 

Paweł_P, zastawe mam! ;-)

 

Ale, czy aby na pewno porcelanową? Musi być przecież "ą"-"ę", prawda Paweł_P? :wink:

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla osób jeżdżących na trasie Bielsko-Katowice. W Piasku jest fotoradar. Zwykle jest ustawiony w kierunku pasa na Bielsko, czasami jest przekręcany na drugą stronę ale ogólnie z daleka widać na którą jest stronę i można cisnąć. Kumpel tydzien temu dostał foto z radaru stojącego na trójnogu po prawej stronie od tego fotoradu. W takim sensie, że normalny był ustawiony dla jadących do Bielska, a nam fote zrobiło jak jechaliśmy do Katowic. Co gorsza, nie widzieliśmy kompletnie tego radaru i jak kumpel dostał foto to był zdumiony. Dlatego uważajcie w tym miejscu bo niebiescy czasami potrafią zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel tydzien temu dostał foto z radaru stojącego na trójnogu po prawej stronie od tego fotoradu.

 

widziałem dziada w zeszły wtorek, teraz bez CB ciężko na tej trasie. W niedzielę jechałem do Wawki i w sumie chyba w 6 miejscach suszary. z tego połowa to wystające zza winkla głowa i ręka z cynglem a niebieskie autko w krzakach. :roll:

 

pozdrowionka dla wszystkich maniaków ...

 

Pawel_P przeproś żonę za opóźnienie, dzisiaj będę w rodzinnym domku to pokseruje przepisy :) i podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_P przeproś żonę za opóźnienie, dzisiaj będę w rodzinnym domku to pokseruje przepisy :) i podeślę

OK, spoko, właśnie dzisiaj się przypominała i miałem pisać do Ciebie PW :mrgreen:

 

poszło :arrow: PW

 

szkoda z tym Mińskiem bo przejeżdżałem tamtędy w poniedziałek ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co z Szarym :!: :?:

 

Witam Brać Kochaną. Jestem i żyje :)

 

czołem kolego :wink: koopę lat

 

widzę, że Baja Ci nieco podrosła od czasu jak się ostatnio widzieliśmy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co z Szarym :!: :?:

 

Witam Brać Kochaną. Jestem i żyje :)

 

czołem kolego :wink: koopę lat

 

widzę, że Baja Ci nieco podrosła od czasu jak się ostatnio widzieliśmy :mrgreen::mrgreen:

 

A tam zaraz podrosła... wybajała nieco i tyle :wink:

Pozdrawiam ekipę skoczowską, byłem w serwisie CB i tachometrów na Górnym Borze, dwa subaraki widziałem.

Po południu też tam będę, w drodze do Marka.

A jeśli już: Dyziu, może wpadniesz na chwilkę do Marka, jak tam będę? Może jeszcze ktoś? Choć na chwilę się zobaczyć, dawno żadnego spotkania nie było w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam ekipę skoczowską, byłem w serwisie CB i tachometrów na Górnym Borze, dwa subaraki widziałem.

Po południu też tam będę, w drodze do Marka.

Odwiedż mnie :!: pooglądam brykę i przy okazji policzymy się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...