Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Niezmiennie od 12 lat :) Maciej Wojciun, doradca serwisowy, zawsze opiekuje się moimi samochodami. Z szefem też jakiś kontakt mam. Tyle, że ja ostatecznie nie jadę na Plejady ze względu na wypadek :(

Delikatna stłuczka a ty od razu wypadek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od 12 lat Maciej Wojciun, doradca serwisowy, zawsze opiekuje się moimi samochodami. Z szefem też jakiś kontakt mam. Tyle, że ja ostatecznie nie jadę na Plejady ze względu na wypadek

Tak długo będą naprawiać?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2017 o 15:44, marivip napisał:


Tak długo będą naprawiać?!

No patrz, jaki prześmiewczy :lol: 

 

Dnia 23.04.2017 o 15:08, MM555 napisał:

Delikatna stłuczka a ty od razu wypadek;)

 

@Tomasz_555 kurcze no właśnie, bardzo szkoda że taki pech z ta stłuczką :( w końcu chciałeś być na plejadach i los pokrzyżował plany. Chociaż swoją drogą, na plejady mogłeś się zapisać, przecież do 15-tego czerwca chyba auto będziesz miał gotowe no nie. Szkoda, teraz to po temacie.

W każdym razie, dzięki za info o Panu Macieju. Ja zamierzam się tam przejechać któryś dzień i jakoś spróbuje zagadać, czy moglibyśmy sklecić team, pod ich egidą. Uważam, że mimo iż tylko jedna osoba z tegorocznej naszej plejadowej ekipy serwisuje u nich auto (gdybyś był Ty były by już dwie osoby), to chyba nie powinni mieć nic przeciwko. Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, adi.m napisał:

No patrz, jaki prześmiewczy :lol: 

 

 

@Tomasz_555 kurcze no właśnie, bardzo szkoda że taki pech z ta stłuczką :( w końcu chciałeś być na plejadach i los pokrzyżował plany. Chociaż swoją drogą, na plejady mogłeś się zapisać, przecież do 15-tego czerwca chyba auto będziesz miał gotowe no nie. Szkoda, teraz to po temacie.

W każdym razie, dzięki za info o Panu Macieju. Ja zamierzam się tam przejechać któryś dzień i jakoś spróbuje zagadać, czy moglibyśmy sklecić team, pod ich egidą. Uważam, że mimo iż tylko jedna osoba z tegorocznej naszej plejadowej ekipy serwisuje u nich auto (gdybyś był Ty były by już dwie osoby), to chyba nie powinni mieć nic przeciwko. Mam nadzieję.

Jeszcze Krzysiu i Jarek no coś tam serwisowali na pewno a u mnie też by się znalazło jakieś wizyty u P.Szczypki tak że nie będzie żle:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MM555 napisał:

Jeszcze Krzysiu i Jarek no coś tam serwisowali na pewno a u mnie też by się znalazło jakieś wizyty u P.Szczypki tak że nie będzie żle:D

 

57 minut temu, Buchu napisał:

Moje auto tam bedzie w środę na wymianę oleju ;) niestety nie bedzie mnie tam osobiście, wiec nie "zagadam". Dodatkowo 2 moi braci tam serwisuje auto... jezeli to cos pomoże i ułatwi dogadanie sie z panem Szczypka :) 

 

No to w sumie spoko, ale wiecie co - to chyba nie jest tak hop... bo właśnie przeglądnąłem załącznik nr 2 regulaminu Plejad i jest tam napisane w następujący sposób:

  • Zespoły zgłaszające się pod oficjalną egidą swego dealera otrzymują w finalnej klasyfikacji 5% bonusu punktowego pod warunkiem, że dany dealer będzie obecny do zakończenia Zlotu.

    Dalej czytam:
  • W zgłoszeniu Zespołu, który będzie startował pod egidą autoryzowanego dealera musi się znaleźć w odpowiednim miejscu pieczątka i podpis przedstawiciela dealera

 

W kwestii pieczątki i podpisu to nie problem. Wystarczy, że załatwiłbym taki papier i zabrał na plejady (można również wysłać wcześniej mailem do biura zlotu), ale zastanawia zapis, który wymieniłem powyżej jako pierwszy. Moim zdaniem wynika z niego wprost, że ktoś od konkretnego dealera musi uczestniczyć w plejadach, żeby team dostał bonus punktowy (a o to przecież nam chodzi). No wiec raczej mamy zonka :mellow:

 

Chyba że ja coś źle rozumiem.

Edytowane przez adi.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cichaczu napisał:

Ja się chętnie dopiszę do Team'u.

Btw. 15 ruszacie?

 

Temat do ugadania, bo formalności z rejestracją teamu najprawdopodobniej będziemy załatwiać w czwartek na plejadach, a że w skład teamu może wchodzić od 3 do 8 załóg (z różnych tras), to sprawa zostaje otwarta, do dogadania na miejscu. Z tym, że 5 załóg mamy chyba pewne, więc ewentualnie była by opcja na jeszcze 3, ale nie wiem czy kogoś z pewniaków nie pominąłem. 

 

@MM555 pomóż mi w kwestii kto na pewno będzie w teamie. Ja liczę:
- Ciebie, a więc @MM555 i Mazia

- Ja z Damianem

- @Buchu i FIlip

- Jarek i Babeta

- Krzysiek (z Rud)                 ???

- Mariusz Kłosek z familią     ???

- Adrian i Bartek                    ???  - nie wiadomo czy wgl. w końcu się zarejestrował - jeżeli tak to On na pewno będzie w teamie 

 

Co do daty wyjazdu, to my sporą częścią ekipy ruszamy w środę 14-tego w godzinach około południowych ;)

Edytowane przez adi.m
Dodanie treści, bez zmian wcześniejszego tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adi.m napisał:

 

Temat do ugadania, bo formalności z rejestracją teamu najprawdopodobniej będziemy załatwiać w czwartek na plejadach, a że w skład teamu może wchodzić od 3 do 8 załóg (z różnych tras), to sprawa zostaje otwarta, do dogadania na miejscu. Z tym, że 5 załóg mamy chyba pewne, więc ewentualnie była by opcja na jeszcze 3, ale nie wiem czy kogoś z pewniaków nie pominąłem. 

 

@MM555 pomóż mi w kwestii kto na pewno będzie w teamie. Ja liczę:
- Ciebie, a więc @MM555 i Mazia

- Ja z Damianem

- @Buchu i FIlip

- Jarek i Babeta

- Krzysiek (z Rud)                 ???

- Mariusz Kłosek z familią     ???

- Adrian i Bartek                    ???  - nie wiadomo czy wgl. w końcu się zarejestrował - jeżeli tak to On na pewno będzie w teamie 

 

Co do daty wyjazdu, to my sporą częścią ekipy ruszamy w środę 14-tego w godzinach około południowych ;)

Adam, cały rok cisza jak makiem zasiał. Już myślałem że się coś stało. Dobrze że wanienkę widziałem ostatnio u Paulusa. A przed Plejadami proszę jaka aktywność... pozdrawiam i do zobaczenia na Plejadach:):)

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adi.m napisał:

 

Temat do ugadania, bo formalności z rejestracją teamu najprawdopodobniej będziemy załatwiać w czwartek na plejadach, a że w skład teamu może wchodzić od 3 do 8 załóg (z różnych tras), to sprawa zostaje otwarta, do dogadania na miejscu. Z tym, że 5 załóg mamy chyba pewne, więc ewentualnie była by opcja na jeszcze 3, ale nie wiem czy kogoś z pewniaków nie pominąłem. 

 

@MM555 pomóż mi w kwestii kto na pewno będzie w teamie. Ja liczę:
- Ciebie, a więc @MM555 i Mazia

- Ja z Damianem

- @Buchu i FIlip

- Jarek i Babeta

- Krzysiek (z Rud)                 ???

- Mariusz Kłosek z familią     ???

- Adrian i Bartek                    ???  - nie wiadomo czy wgl. w końcu się zarejestrował - jeżeli tak to On na pewno będzie w teamie 

 

Co do daty wyjazdu, to my sporą częścią ekipy ruszamy w środę 14-tego w godzinach około południowych ;)

Myślę że Ola z Edytą też mogą powalczyć na tur-ter. a kobiecych załóg będzie mało:D i jeżeli Edytka wytrzyma z Olą :krecka_dostal:

Resztę dobierzemy na miejscu w środę przed plejadami ;) zrobimy kwalifikacje :superhero::drunk:

Cichaczu też wprawiony w boju to do teamu ok.:thumbup:

 

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablito79 napisał:

Adam, cały rok cisza jak makiem zasiał. Już myślałem że się coś stało. Dobrze że wanienkę widziałem ostatnio u Paulusa. A przed Plejadami proszę jaka aktywność... pozdrawiam i do zobaczenia na Plejadach:):)

 

@Pablito79 to Ty będziesz na plejadach? No to super :)B)

Jaka trasa i z kim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablito79 napisał:

Będę będę... jadę razem w ekipie Eliasa i Doroty, trasa Tur-Szos NR 355 :yahoo:. Jedziemy bronić tytułu :P.

No to git B) w takim razie do zobaczyska na Plejadach :)

 

10 minut temu, MM555 napisał:

Myślę że Ola z Edytą też mogą powalczyć na tur-ter. a kobiecych załóg będzie mało:D i jeżeli Edytka wytrzyma z Olą :krecka_dostal:

Resztę dobierzemy na miejscu w środę przed plejadami ;) zrobimy kwalifikacje :superhero::drunk:

Cichaczu też wprawiony w boju to do teamu ok.:thumbup:

 

@MM555 no to poustalamy na imprezie wcześniaków co, jak i kto w teamie. Raczej jednak nie będziemy pod "szyldem" ASO w Mikołowie, bo nie wiem czy od dealera ktoś będzie (chociaż jeszcze to sprawdzę), więc na luzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adi.m napisał:

No to git B) w takim razie do zobaczyska na Plejadach :)

 

@MM555 no to poustalamy na imprezie wcześniaków co, jak i kto w teamie. Raczej jednak nie będziemy pod "szyldem" ASO w Mikołowie, bo nie wiem czy od dealera ktoś będzie (chociaż jeszcze to sprawdzę), więc na luzie ;) 

Spoko to tylko 5%:drinks:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MM555 napisał:

Myślę że Ola z Edytą też mogą powalczyć na tur-ter. a kobiecych załóg będzie mało:D i jeżeli Edytka wytrzyma z Olą :krecka_dostal:

Resztę dobierzemy na miejscu w środę przed plejadami ;) zrobimy kwalifikacje :superhero::drunk:

Cichaczu też wprawiony w boju to do teamu ok.:thumbup:

 

To poprosze o jakas konkurencje korespondencyjna... ;) Bede "dopiero" w czwartek, a znajac zycie I decyzje pod "wplywem" ;) chwili, moze byc juz musztarda po obiedzie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adi.m napisał:

 

Temat do ugadania, bo formalności z rejestracją teamu najprawdopodobniej będziemy załatwiać w czwartek na plejadach, a że w skład teamu może wchodzić od 3 do 8 załóg (z różnych tras), to sprawa zostaje otwarta, do dogadania na miejscu. Z tym, że 5 załóg mamy chyba pewne, więc ewentualnie była by opcja na jeszcze 3, ale nie wiem czy kogoś z pewniaków nie pominąłem. 

 

@MM555 pomóż mi w kwestii kto na pewno będzie w teamie. Ja liczę:
- Ciebie, a więc @MM555 i Mazia

- Ja z Damianem

- @Buchu i FIlip

- Jarek i Babeta

- Krzysiek (z Rud)                 ???

- Mariusz Kłosek z familią     ???

- Adrian i Bartek                    ???  - nie wiadomo czy wgl. w końcu się zarejestrował - jeżeli tak to On na pewno będzie w teamie 

 

Co do daty wyjazdu, to my sporą częścią ekipy ruszamy w środę 14-tego w godzinach około południowych ;)

Ha, zapomnieliście jeszcze o mnie i o Ricardo. Jedziemy na Szosowej z numerem 118. Ola i Edyta też na pewno się dopiszą do teamu.

Tak sobie myslę, ponieważ ostatnio usilnie myślę nad zmianą samochodu, prowadziłem pewne rozmowy z MM Cars i wiem, że stamtąd też jedzie jakaś ekipa na Plejady. Mogę z nimi porozmawiać na temat teamu, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Buchu napisał:

To poprosze o jakas konkurencje korespondencyjna... ;) Bede "dopiero" w czwartek, a znajac zycie I decyzje pod "wplywem" ;) chwili, moze byc juz musztarda po obiedzie :P

 

No to Paweł odpowiada na pytanie-kto w roku 2016 wygrał Rajd Polski i w jakim samochodzie ?:D

Podpowiedz-nie jest to SUBARU ani PITER SOLBERG ;)

3 minuty temu, Paulus napisał:

Ha, zapomnieliście jeszcze o mnie i o Ricardo. Jedziemy na Szosowej z numerem 118. Ola i Edyta też na pewno się dopiszą do teamu.

Tak sobie myslę, ponieważ ostatnio usilnie myślę nad zmianą samochodu, prowadziłem pewne rozmowy z MM Cars i wiem, że stamtąd też jedzie jakaś ekipa na Plejady. Mogę z nimi porozmawiać na temat teamu, co myślicie?

Paweł będą kwalifikacje to zobaczymy jak robisz beczkę ;)

myślę że da się zrobić tylko nie wiem czy Twój pilot to wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paulus napisał:

Ha, zapomnieliście jeszcze o mnie i o Ricardo. Jedziemy na Szosowej z numerem 118. Ola i Edyta też na pewno się dopiszą do teamu.

Tak sobie myslę, ponieważ ostatnio usilnie myślę nad zmianą samochodu, prowadziłem pewne rozmowy z MM Cars i wiem, że stamtąd też jedzie jakaś ekipa na Plejady. Mogę z nimi porozmawiać na temat teamu, co myślicie?

 

@Paulus kurde jaka gafa z mojej strony. Już "posypuję głowę popiołem" i przyznaję się do winy - więcej grzechów nie pamiętam heh... :biglol:
Nie no luuz... lista była rzucona tak ooo i jak pisałem nie jest ostateczna czy coś, ale w związku z tym, że jak widać sprawa teamu wzbudziła jednak zainteresowanie możemy w sumie ustalić tutaj załogi które wejdą w skład, hm..???
Przy nadmiarze chętnych, zawsze można ogarnąć dwa teamy ;)

 

@Buchu ok, rozumiem że Wy na 100%, tylko najpierw odpowiedz na pytanie @MM555 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Jak dobrze wiesz moje umiejętności kierowcy rajdowego są znikome, zatem nie liczyłbym na efektowny przejazd :biglol:. Dla Pilota przyszykujemy woreczki i oscillokocinum :D.

21 minut temu, adi.m napisał:

 

@Paulus kurde jaka gafa z mojej strony. Już "posypuję głowę popiołem" i przyznaję się do winy - więcej grzechów nie pamiętam heh... :biglol:
Nie no luuz... lista była rzucona tak ooo i jak pisałem nie jest ostateczna czy coś, ale w związku z tym, że jak widać sprawa teamu wzbudziła jednak zainteresowanie możemy w sumie ustalić tutaj załogi które wejdą w skład, hm..???
Przy nadmiarze chętnych, zawsze można ogarnąć dwa teamy ;)

 

@Buchu ok, rozumiem że Wy na 100%, tylko najpierw odpowiedz na pytanie @MM555 :P

Heh, spoko ja przecież w dobrej wierze się przypomniałem i nie żywię do nikogo urazy :D

Edytowane przez Paulus
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok. W takim razie z tego co wiem i widzę tutaj, lista pewnych załóg w Teamie Silesia to:

  1. @MM555 i Madzia
  2. Ja i Damian
  3. @Buchu i Filip
  4. Jarek i Babeta
  5. Ola i Edyta
  6. @Paulus i @Ricardo
  7. Krzysiu i Klaudia
  8. Adrian i Bartek  ???  - trochę pod znakiem zapytania, bo nie jest na ten moment nadal pewne czy uda się im wziąć udział w Plejadach (czekamy na rozwój sytuacji)

No więc mamy Team (8 załóg), jak coś to robimy drugi ;)

@Cichaczu kurcze nie wiem, co z tb. Pomyślimy. Bardzo prawdopodobne że zamiast Adriana wbijesz.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko team zadziała wtedy gdy będzie miał obsadzoną załogę w każdej z klas czyli:  w szosowej (ktoś w n/a, ktoś w turbo, ktoś w outlaw), w szosowo turystycznej, terenowej, terenowo turystycznej... Wtedy cały team zbiera punkty i ma szanse na to by wszystkie jego załogi miały następne plejady za free, bez wpisowego ;)
Ja zostaję w swoim macierzystym MTS Dzierżoniów ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Premo napisał:

Tylko team zadziała wtedy gdy będzie miał obsadzoną załogę w każdej z klas czyli:  w szosowej (ktoś w n/a, ktoś w turbo, ktoś w outlaw), w szosowo turystycznej, terenowej, terenowo turystycznej... Wtedy cały team zbiera punkty i ma szanse na to by wszystkie jego załogi miały następne plejady za free, bez wpisowego ;)

Ja zostaję w swoim macierzystym MTS Dzierżoniów ;)

 

@Premo no dzięki za podpowiedź :) chociaż u nas w takim razie, nie całkiem się to tak spina, ale cóż.

 

Z drugiej strony, w sumie wszystko da się zrobić. Kto jak nie my B) Zawsze  można przecież ustalić że np.:
Ja tam się poświecę i pojadę na szosową turystyczną, @MM555 wiadomo że WRX-em spokojnie ogarnie terenową i jeszcze jest w stanie wygrać bo wjedzie wszędzie tam gdzie nawet forki nie wjadą, albo przynajmniej podejmie takie próby :biglol:, @Buchu się ucieszy że pójdzie za moim przykładem na szosową turystyczną :lol: co by dwie załogi zbierały tam pkt., a @Paulus jako że jest mechanik to schowa gdzieś intercooler, zmieni maskę na taką bez kurnika to się nikt nie zorientuje że pojedzie w... szosowej wolnossącej :D, a Oli w forku Paulus zamontuje tam jakieś większe turbo, zapoda inną mapę, to pojedzie w szosowej outlaw :lol:, reszta zostaje jak jest i w taki oto sposób mamy obsadzone wszystkie klasy, haha... :yahoo: :biglol::biglol::biglol:

Edytowane przez adi.m
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
[mention=708]Premo[/mention] no dzięki za podpowiedź  chociaż u nas w takim razie, nie całkiem się to tak spina, ale cóż.
 
Z drugiej strony, w sumie wszystko da się zrobić. Kto jak nie my B) Zawsze  można przecież ustalić że np.:
Ja tam się poświecę i pojadę na szosową turystyczną, [mention=10950]MM555[/mention] wiadomo że WRX-em spokojnie ogarnie terenową i jeszcze jest w stanie wygrać bo wjedzie wszędzie tam gdzie nawet forki nie wjadą, albo przynajmniej podejmie takie próby :biglol:, [mention=2106]Buchu[/mention] się ucieszy że pójdzie za moim przykładem na szosową turystyczną  co by dwie załogi zbierały tam pkt., a [mention=11371]Paulus[/mention] jako że jest mechanik to schowa gdzieś intercooler, zmieni maskę na taką bez kurnika to się nikt nie zorientuje że pojedzie w... szosowej wolnossącej , a Oli w forku Paulus zamontuje tam jakieś większe turbo, zapoda inną mapę, to pojedzie w szosowej outlaw , reszta zostaje jak jest i w taki oto sposób mamy obsadzone wszystkie klasy, haha... :yahoo: :biglol::biglol::biglol:

Nie chce się Wam tam na krzywa twarz wciskać ale jak coś to jadę szosowo-turystyczna... Co prawda pierwszy raz... Ale jakby się coś nie spinalo...
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...