Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

@diamond mogę dostać linka do chmury? :)

Poprosze o email

czyli trzeba tam znowu pojechać i filmować z 20 metrów dla pokazania skali  :)

Przy najbliższej okazji potestujemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się porobiło po tym wypadzie. Codziennie muszę walczyć ze sobą, żeby nie wyrwać na hołdę (jak mówię "hałda" to żona zaraz mnie poprawia - "Mówi się "hołda" gorolu!). Jutro jednak nie wytrzymam i rano, choć na chwilę, muszę tam wjechać.

Czyżbym zapadł na hołdyzm? :)

Edytowane przez suberet
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się porobiło po tym wypadzie. Codziennie muszę walczyć ze sobą, żeby nie wyrwać na hołdę (jak mówię "hałda" to żona zaraz mnie poprawia - "Mówi się "hołda" gorolu!). Jutro jednak nie wytrzymam i rano, choć na chwilę, muszę tam wjechać.

Czyżbym zapadł na hołdyzm? :)

Adam. możemy się umówić na jakiś wieczorny wypad. Mam jeszcze jedną hołdę, więc możemy popełnić hołdyzm :) Nic się nie martw, to sa normalne objawy, ja często po 21 lub 22, jadę po chleb do Kłosa i hołduję :)))

jak juz podalem to mam podać jeszcze raz zeby zobaczyć nowe fotki?

Patryk, link jest aktywny, informacja byłą raczej dla tych którzy chcieli a jeszcze nie otrzymali :)

czyli trzeba tam znowu pojechać i filmować z 20 metrów dla pokazania skali  :)

Zbyszek, jestem za :) Natomiast Quba, pokazał mi to drugie miejsce na pustyni z którego zrezygnowaliśmy , myślę że w następny weekend powinniśmy ponapierać  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian wez te moje fotki tez dorzuc do swojego folderu, troszke tam ogarnalem i bedzie komplet, chyba ze jeszcze jakis aparat nie udostepnil swojej kolekcji ;)

Nie mam czasu żeby ogarnąć zdjęć, a Olga zapomniała hasła do google i nie mogę nic obejrzeć :wacko: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Damian wez te moje fotki tez dorzuc do swojego folderu, troszke tam ogarnalem i bedzie komplet, chyba ze jeszcze jakis aparat nie udostepnil swojej kolekcji ;)

Nie mam czasu żeby ogarnąć zdjęć, a Olga zapomniała hasła do google i nie mogę nic obejrzeć :wacko: .

 

Możesz założyć nowe konto, a zdjęcia zrzucasz do na dysk w googlach:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucilem swoje foty z komory, nic nowego ani odkrywczego wlasciwie ;)

 

@Pablito - PM

 

wygenerowalem od siebie linka z dysku google ktory powinien dzialac bez koniecznosci logowania do google ani podawania maila

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...