Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam tydzień temu... Na wszystkie auta jakie tam stały to ciekawe były tylko 3 z czego dwa z naszej ekipy czyli Nissany 200sx i jeden Lancer :P reszta to germany... Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy...baby...

 

Mam pewien zgryz...jak zdemontowac tylna kanape w sedanie klasyku?

Jakis krótki opis co i jak... mile widziany :-P

 

Z góry dzieki za wskazowki..musze ją jutro zdemontowac a za cholere nie wiem jak wyciągnąc oparcie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie śruby od siedziska, wyciągasz siedzisko (powinno wyjść). Dwie śruby oparcia, i taki śmieszny "haczek" pośrodku (chyba). Potem trzeba ją podnosić do góry, próbować trząść na boki - musi z mocowań (też takich haczyków) wyjść u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podstawowy błąd ! Przed rozpoczęciem prac wyciągamy z lodówki browara. Po opróżnieniu połowy butelki przystępujemy do pierwszych czynności demontażowych. Niestosowanie się do powyższego stwarza zagrożenie urwania śruby, połamania spinki i porysowania elementów. Co gorsza można się odwodnić.

:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tomek tak zrobiłem...tylko wypiłem dwa...od razu robota poszła sprawniej :-P

Nic nie urwałem...i nie zgubiłem...aż jak nie ja :-D

Edit poprzedniego posta...foszyć w sensie nie Paulek tylko chrupek mój :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@WueM, to się chwali. :)

 

Wczoraj w końcu założyłem nakładki. Niby drobiazg ale też napsuł mi nerwów. Niestety mam elektroniczny gaz więc nakładka stanowi jeden element razem z ramieniem pedału. Jedyna droga to wymienić cały pedał. Za droga zabawa. Kupiłem nakładki używki pod pedał analogowy, zdjąłem blaszkę, z miękkiej maty silikonowej wykonałem "wkładkę" i założyłem na swój plastikowy pedał gazu. Może trochę drut, ale wolę tak niż wywalić bezsensownie kasę na wymianę gazu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tomek tak zrobiłem...tylko wypiłem dwa...od razu robota poszła sprawniej :-P

Nic nie urwałem...i nie zgubiłem...aż jak nie ja :-D

Edit poprzedniego posta...foszyć w sensie nie Paulek tylko chrupek mój :-D

Tylko nie za duzo bo cie bedzie energia rozpierala i pourywasz sruby

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...