Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555 chyba się mijaliśmy dzisiaj ;) skręcałeś z Francuskiej w lewo na A4 ok. 6:57 dzisiaj rano? :D Akurat jak zaczynałeś skręt mijałem cię z prawej (w stronę Warszawskiej jechałem) ale nie było sensu migać...

To nie ja :P dzisiaj auto stoi w Tychach od 7 rano :) A ten Forester co go widziałeś to zdarzało mi się go widywać :) Jakiś starszy gość nim jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, czy przypadkiem nie stałeś dzisiaj swoim Forkiem pod pocztą w Cygańskim Lesie ? Miałem się zatrzymać i się przywitać ale bardzo mi się spieszyło do Nadleśnictwa na rozmowę w sprawie organizacji zawodów rowerowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, czy przypadkiem nie stałeś dzisiaj swoim Forkiem pod pocztą w Cygańskim Lesie ? Miałem się zatrzymać i się przywitać ale bardzo mi się spieszyło do Nadleśnictwa na rozmowę w sprawie organizacji zawodów rowerowych.

Tak tak, widziałem Cie :) Myślałem, że to Twoja żonka jedzie :) Sam gadałem z Igorem przez telefon także zdążyłem tylko dostrzec tył Lancera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanos czy nie?

 

Mówił, że taki jak mój- czyli sedan- pracuj w spokoju :lol: :wink:.

 

Byliście może teraz na tym placu za Spodkiem? Teraz tzn. po tym jak spadło więcej śniegu dzisiaj :). Da się poślizgać na tych wybojach czy musi więcej nasypać? Mam ze 300m, ale leniwy jestem więc pytam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Spodkiem może być. Wczoraj po północy w ogóle była rewelka w całym rejonie Centrum Katowic -> Mikołów/Łaziska. Świetnie :)

Z tym spodkiem o tej porze było ok, ilość śniegu ok ale miejscami jest bardzo nierówno tam, miejscami całkiem ok. Bez szaleństw strasznych ale na wczorajszo-dzisiejsze warunki dawało radę. Byle nie ze zbyt dużą prędkością bokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, czemu nie byłeś na spocie w sobotę ?? Była szansa pozbawić się zderzaka/ków :mrgreen:

 

To już wiem kto wykrakał! :twisted:

 

Jadąc rano do pracy nie wyhamowałem z... 10-15km/h(!) i sunąc powoli "zaparkowałem" w klapie kombika przede mną. Jazda na twardych RE050A po błocie pośniegowym to średni pomysł. Zderzak i tak był do wymiany więc nowe uszkodzenie nie robi na mnie za bardzo wrażenia. Żal mi tylko kierowcy Toyoty. Jego auto miało chyba amorki do wymiany, do tego z tyłu siedziały dwie osoby. Górna część mojego zderzaka znalazła się na wysokości jego klapy :???:. Od razu mówię, że jechałem naprawdę bardzo ostrożnie, a odstęp między nami wynosił co najmniej 10-15m :!:. Po tym zdarzeniu od razu kupiłem zimówki :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, przez te kilka minut nie dokopałem się na szczęście tak głęboko. Dalej wszystko było białe.
To jeszcze nie wiesz do czego jest zdolne Subaru :wink: :mrgreen:

 

początek upalania

c1c14d510fa981e5med.jpg

 

 

a pod koniec było tak

7025189084e80e45med.jpg

 

Wczoraj, przez te kilka minut nie dokopałem się na szczęście tak głęboko. Dalej wszystko było białe.

 

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 2:58 pm ]

!!!

Kto się pisze na upalanie w Wyrazowie k/Częstochowy w tą niedzielę ? Zarezerwowany tor, koszt 600 PLN do podziału na ilość uczestników. Proszę o wstępną listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, wstępnie się piszę :) Powiedz do kiedy musisz mieć 100% odpowiedź :) nie chciałbym robić problemu. Co do pewnej miejscówki to jakoś ciągle brakuje czasu ale może teraz pomiędzy świętami podpytam :)

Drugie pytanie czy mogę zaprosić kumpla Swiftem GTI ?? :)

 

Zdzisek, nie byłem tam nigdy ale z tego co się orientowałem to tor raczej równy, betono-asfalt i raczej bezpieczny (w sensie bez drzew czy krawężników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, kurcze, myślałem że to miejscówka powiedzmy do 60 km a nie 140 km od Bielska :oops: sorki ale nie dam rady cały dzień być poza domem, niestety muszę prosić o wypisanie z listy :sad: sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...