Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

To tu masz za to inny problem - węzeł Sośnica :) i musisz albo przez Rudę Śląską (w miarę ok) albo przez wiochy tym wcześniejszym węzłem (patrząc od strony Wrocławia) - to dla Subaru może być ciekawsze ;) jakby ruch był mały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shyha, nie zapominaj ze mam CB :) ja znam kilka dróg przez zadupia jak ominąć wezel sosnica :) to nie problem.

 

Dzis jechalem spod autostrady ( bojkowska ) do Katowic piotrowic (droga na mikołów) niecale 20 min ze srednia predkoscia 90-100km/h .totalny luuuuzik.bardziej mi sie oplaca niz przez autostrade i nie musze stac w centrum katowic w korkach.tak wiec wszystkim polecam tą trase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy sory za spama z mojej storny,ale nie chce zeby czytali o tym forumowicze spoza slaska dlatego pisze to w naszym dziale.

 

Potrzebuje zrobic 4 prace zaliczeniowe w tym semestrze.Dwie z nich opierają sie na hotelach i hotelarstwie.I tu pytanie do was; czy pracujecie albo znacie kogos kto pracuje w hotelu skategoryzowanym ( posiadającym gwiazdki )Najlepiej zeby hotel byl na slasku,albo w pobliżu województwa. bardzo by mi to ułatwiło robote.z góry dzieki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich spotkanych dzisiaj w Tychach :). Wracając z oaksem podjechaliśmy na parking za Spodkiem (tereny dawnej kopalni Katowice). Wielu z Was pewnie zna miejscówkę, o której piszę. Z tyłu stały zaczajone 2 radiowozy (potem jeszcze jeden przyjechał :grin:)- chłopcy chyba przerwę mieli. Korzystając z okazji zapytaliśmy czy, jak spadnie śnieg, można tam bezkarnie poupalać- powiedzieli, że nie widzą problemu :smile:. Teren trochę nierówny, ale jak dobrze sypnie białym to może być niezłe miejsce na zimowe spoty. Jak Bartek podeśle mi fotki to poskładam panoramkę i wrzucę tutaj, żeby każdy widział o czym piszę :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji zapytaliśmy czy, jak spadnie śnieg, można tam bezkarnie poupalać- powiedzieli, że nie widzą problemu :smile:

Trzeba było to wziąć na piśmie... niestety miejscówka za spodkiem ma wg. mnie taki minus, że jest to blisko zabudowań i napewno znajdzie się tam ktoś komu będą przeszkadzały krecącą się subaraki. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto:

 

thumb_fc27bf40.jpg

 

[ Dodano: Nie Lis 08, 2009 5:50 pm ]

Korzystając z okazji zapytaliśmy czy, jak spadnie śnieg, można tam bezkarnie poupalać- powiedzieli, że nie widzą problemu :smile:

Trzeba było to wziąć na piśmie... niestety miejscówka za spodkiem ma wg. mnie taki minus, że jest to blisko zabudowań i napewno znajdzie się tam ktoś komu będą przeszkadzały krecącą się subaraki. :neutral:

 

Chyba nie mówimy o tej samej miejscówce, vide foto.

Ale fakt, na piśmie nie dostaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety miejscówka za spodkiem ma wg. mnie taki minus, że jest to blisko zabudowań

 

Więcej hałasu robią auta na Roździeńskiego! Na Uroczysku są blisko zabudowania, ale tu? Teren jest naprawdę wielki, a dojazd łatwy (w końcu to samo centrum). Później tam ruszy budowa i tyle z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to powiem tak :mrgreen: Dostaliśmy dyskwalifikacje za moje lenistwo bo mieliśmy podjechać autami na koniec parku maszyn i się przejść na wyniki, ja sobie pomyślałem co będe tyle łaził i pojechaliśmy pod biuro :mrgreen:

Nie wiem jakie mielibyśmy miejce na początku w generalce byliśmy 11 a potem z naszymi punktami bylibyśmy na 7 miejscu. Plan na dziś był taki żeby nie być ostatni w klasie i się udało bo objechaliśmy jakieś tam evulce ale to takie kopanie leżącego :mrgreen:

Troszke nas zdeprymowało zapoznanie bo na slicku w takich warunkach i co najważniejsze z ropiętym dyfrem przy każdej lewej nodze szliśmy bokiem aż miło. Dlatego zaczeliśmy wolno, za wolno, w cholere za wolno. 2 przejazd poprawiliśmy a na trzecim pojechaliśmy naprawde ostro i dopiero weszliśmy do klasy 6 w czasy jakie jeżdziły lancery i subaraki.

Ogolnie musze powiedzieć, że impreza udana, więcej technicznego jeżdzenia niż głupiego ropędzania się do oporu i hamowania do jedynki.

W tym i przyszłym roku jeździmy na nauke, potem możemy myśleć czy możemy i czy mamy czym się ścigać, także na wynikach nam nie zależy ino na kilometrach przejeachanych na szybko.

Orgtanizacji imprezy nie mam nic do zarzucenia, miło sprawnie i konkretnie.

Tomasz_555 jak zwykle spełnił role pilota w 150%, full profi za co dziękuje.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a jak przebiegała trasa?

Mapka chyba została w schowku. Jechaliśmy jakby w druga stronę. Start na prostej za budynkami, mały owal, duzy owal, na kwadrat, za hopą, zakrety koło sosenek, do wanny i meta :) tak w skrócie :) Moge Ci ew. przepisac opis z zeszytu :wink: Traska przyjemna, więcej kręcenia niz bezsensownych prostych :)

 

Premo generalnie wszytko ładnie opisał. Sprint przebiegał spokojnie, bez nerwów, przejazdy czyste. Pierwszy przejazd faktycznie wolniutki ale nie ma co kozaczyc na początku i złapać jakies kary na dzień dobry. Grunt, żeby dużo trenować, uczyć się toru i auta, na wyniki kiedyś przyjdzie pora :)

 

Pozdro dla wszystkich, którzy wpadli na oglądarę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...