Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jedziemy do Bielska w czwartek :mrgreen:

 

a co tak w środku tygodnia?

 

w końcu wylądować na bilardzie - który okazał się nie być naszą najmocniejszą stroną :mrgreen:

 

No właśnie Zaki, czemu Cię nie było :?:

 

Dałem Wam się nacieszyć sobą chłopcy :mrgreen: :wink:

(a na serio to dalej mam remont i miałem problem z cykliniarzami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhh, nie moge aż tak dalekosiężnych planów czynić na początku tygodnia :neutral:

ogólnie to może się wyrobie, aczkolwiek jeszcze nie wiem jak i czym, bo svx zafundował sobie mycie silnika.... -> płynem chłodzącym strzelającym jak fontanna z chłodnicy... :neutral:

także będe wam dawał znać na bieżąco co i jak :wink: ew. pojade fiatem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shyha ja tam kiedys bylem ale na moto i rzeczywiscie fajna miejscowka :wink: ale boje sie, ze jak zjedzie sie tam wiecej aut to zaraz pojawia sie niebiescy :neutral:

 

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 11:47 am ]

Misiek, dłuuugo oczekiwane fotki z Naszego spota :twisted:

yeah :mrgreen: dzięki, aż wrzuce na naszaklase :razz: w sumie szkoda, że na bilardzie zdjęc nie robiliśmy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z kumplem byliśmy (przy okazji tej fotki) to przyjechała straż miejska (akurat nie jeździliśmy) i pierwsze ich słowa były 'spokojnie, my nie do was' :D

Ciekawi mnie też co by miasto powiedziało, jakby chcieć tam zorganizować coś bardziej oficjalnie. Po prostu wynająć to miejsce na kilka godzin. Pewnie by trzeba teren zabezpieczyć, zamówić karetkę i straż pożarną i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy. Zapłacić oczywiście. Na tyle zachodu to może być zbyt mało atrakcyjne miejsce ;)

 

Znacie inne kawałki szutru gdzieś w okolicy, gdzie bez większego strachu o dzwon można by posypać piachem na boki?

 

//edit:

mam jakieś problemy z Zumi - tutaj na googlemaps: googlemaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 http://www.zumi.pl/trasa.html?&xs=19.02 ... =1&scale=2

 

Znacie inne kawałki szutru gdzieś w okolicy, gdzie bez większego strachu o dzwon można by posypać piachem na boki?

pod różnymi hałdami można szukaćczy akurat jest miejsce, np. na S1 za murckami, są później takie światła z przejściem za którymi często stoją z radarem, i właśnie tam w prawo i tam czasami można próbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...