Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie niestety za drogo żeby jechać tam i z powrotem, ale zobaczymy jak to do końca wyjdzie bo może w rajdowy weekend będę jechał do Gdańka na urlop to bym pojechał ze 2 dni wcześniej a potem śmigał od razu na Pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety za drogo żeby jechać tam i z powrotem

To fakt, trochę kosztowny jest ten wyjazd. Ale w tym roku wyjątkowo koszt stawiam na drugim miejscu. Bardziej mam problem z terminem bo to sam środek letniej sesji egzaminacyjnej. I też mam związane ręce z rezerwacją karnetów czy jakichś noclegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, wpadniesz ?? :)

Korci mnie strasznie, chyba się dzisiaj zgłoszę do startu :grin:

Pomimo iż to 1 KJS w Katowicach, impreza powinna być bardzo konkurencyjna. Polecam dokładne zapoznanie się z regulaminem. Na ostatniej KJS załogi popełniały mnóstwo błędów wynikających właśnie z nieznajomości regulaminów. Myślę że to masz w jednym palcu :wink: Tak więc dobry pilot, który ogarnia itinerer z resztą kwitów oraz dobrze liczy i GO !!!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.NUMERY IDENTYFIKACYJNE.

5.1 Tablice

Nie dotyczy.

5.2 Numery startowe.

Numery startowe dostarczone przez organizatora załoga we własnym zakresie

musi umiescic na przednich, bocznych drzwiach samochodu. Brak obu numerów

podczas trwania imprezy spowoduje kare do wykluczenia włacznie.

5.3 Karta identyfikacyjna.

Podczas imprezy, wewnatrz pojazdu wymaga sie, aby była umieszczona karta

identyfikacyjna widoczna przez prawa tylna boczna szybe, zawierajaca numer

startowy, aktualne informacje o członkach załogi i ich aktualne fotografie oraz

podpisy. Brak tej karty moe spowodowac nałoenie kary a do wykluczenia

włacznie. – Ostateczna decyzja naley do organizatora.

 

To je rally :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawidłowo. Na KJS'ach i sprintach powinno się uczyć porządku i regulaminów bo im wyższej rangi rajd tym bardziej restrykcyjnie się ich przestrzega. :)

 

Paweł_P, jak znajdę foto poglądowe takiej karty to Ci podeślę :) Na sprintach w Tychach tego nie ma ale np.: na KJS'e w Tychach były wymagane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. KJS to nie jest jakaś tam pojeżdżawka na zasadzie że mam kasę i chcę sobie pojeździć. KJS to takie rajdowe przedszkole i ma na celu przygotowanie przyszłych zawodników do procedur rajdowych. Tak więc uczy znajomości regulaminów, zasad bezpieczeństwa, wypełniania dokumentów i posługiwania się nimi oraz podstawowych umiejętności w precyzyjnym prowadzeniu samochodu i panowania nad nim. Dlatego też KJS jest pierwszym krokiem do uzyskania licencji.

Oczywiście w kraju mistrzów kierownicy niektórych to nie interesuje, ponieważ ich umiejętności są duuużo większe. A jak już ktoś ciężko wypracował sobie pozycję w społeczeństwie to jakieś tam przepisy i jacyś tam sędziowie z Koziej Wólki mu nie podskoczą.

Dlatego miszczom odradzam uczestnictwo w tego typu zawodach sportowych zwanych przez nich zabawą. Niechaj walczą w RD-3L, PPZM, RSMP, IRC, RSMP.

Paweł to rozsądny gość, więc przyjedzie na KJS i może nawet wygra sobie, a co !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dla jasności. Moje zdanie jest ogólne i nie celuje w nikogo, nawet jeśli ktoś przypadkiem miał złamany fotel :wink:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...