Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dziś ilość przeszla w jakość. Ogarniali nieźle. Poziom takich zawodów rośnie. Kierowcy coraz lepiej wjeżdżeni, a i sprzęty coraz bardziej profesjonalnie przygotowane.

Hmmm, czas na emeryturę :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 4:42 pm ]

Tommi, nie żebym marudzil, ale pamiętaj o filmie :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czas na emeryturę :wink: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Marudzisz starcze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Tommi, po zakończeniu pobiegłem po auto na metę bo chciałem Zbyszkowi z nie-ASO pożyczyć klucz do kół - pewnie wtedy Ci zniknąłem bo postawiłem auto pod budynkiem wśród innych aut.

Rzeczywiście impreza mocna, coraz lepiej chłopaki jeżdżą, już nie mogę się doczekać startów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czas na emeryturę :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MARKO RALLY, jakos nie do konca mi sie to wydaje prawdziwe, powiem krutko eeeeeeee tam.... sciemniasz :wink:

 

sprzęty coraz bardziej profesjonalnie przygotowane.
co do tego to fakt... zaskoczyło mnie to że takie całkiem cywilne auta to chyba były tylko z dwa, trzy... a reszta to już mniej lub bardziej "dłubnięta" hm... w zasadzie to dobrze :wink:

 

Tommi from Kattowitz, szkoda że nie zdążyłeś... :neutral:

5qra Ciebie też nigdzie nie widziałem ale wiem że byłeś bo przecież zaparkowałem obok Twojej pięknej corolli... swoją drogą utrzymana zarąbiście :smile: pogratulować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5qra, kurcze widzisz fakt..... hehehe..... mam ja pamięć co... :???: sorki

 

Paweł_P, ja jestem chętny :!: :!: :!: dobry pomysł, więc możesz mnie liczyć :wink: to się jeszcze zgadamy gdzie, co, jak i o której.

Wspominał mi już o tym adamsolberg - zagadnąłem go na gg jak się zalogował i widziałem że jest z Bielska B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solber_g, super, musimy się tylko zgadać odnośnie godziny wyjazdu, ja niestety nie wiem jaką będę miał zmianę (raczej pierwszą), adamsolberg i jeszcze jeden kumpel mają wolnę więc pasuje im każda godzina, pojedziemy jednym autem i zrzucimy się na paliwko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem Adam, mieszkam w Bielsku-Białej. Oile dobrze kojażę pan MARKO RALLY, poznałem Pana na torze w Tychach w niedzielę. Byłem z Pawłem z Bielska. Byłem sędzią na sprincie w polarze z AK Beskidzkiego. Pan jeździ GT z 2000r?

A i naprawdę ja bardzo liczę na p. Biłek w tym roku że wygra BMKA.

Oczywiście pozdrawiam Pawła, dzięki za super wyjazd brachu!

 

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 8:01 pm ]

Oczywiście co do wyjazdu do Łapanowa 13 lutego to piękna sprawa. Myślałem żeby przy okazji podjechać do Rzezawy postawić znicz na przejeździe kolejowym. Ugadamy się jeszcze co do wyjazdu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojażę pan MARKO RALLY, poznałem Pana na torze w Tychach w niedzielę. Byłem z Pawłem z Bielska. Byłem sędzią na sprincie w polarze z AK Beskidzkiego. Pan jeździ GT z 2000r?

Dobrze pamiętasz :wink:

 

dzięki za super wyjazd brachu!

No problem stary, dzięki że mnie wyciągnąłeś z domu :razz:

 

 

Oczywiście co do wyjazdu do Łapanowa 13 lutego to piękna sprawa. Myślałem żeby przy okazji podjechać do Rzezawy postawić znicz na przejeździe kolejowym.

Pomyślimy, pojechać pojedziemy do Łapanowa tylko jeszcze nie wiem o której :cry:

Pod ten przejazd kolejowy raczej mnie nie ciągnie, większość ludzi pewnie będzie na cmentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P,

pojedziemy jednym autem i zrzucimy się na paliwko :wink:
no nie ma sprawy, ale ze mną jest jeszcze chętny jeden kumpel (poznałeś go w niedziele na torze, był ze mną - zalogował sie na forum jako "kuzi69"). Zakładam że auto masz 5-osobowe więc nie powinno być problemów, ale jakby coś to ja najwyżej też mogę jechać moim i śmigniemy na dwa auta :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamiętam, wciąż walczę z sesją ale może jutro uda się znaleźć chwilę wolnego :)

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 5:46 pm ]

MARKO RALLY, zrobiłem filmik. Nie oczekuj cudów, warunki były kiepskie, za zimno i za ciemno na film. Następnym razem pokażę co potrafię :)

 

Link do filmu -> http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... 9772330370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, wciąż walczę z sesją ale może jutro uda się znaleźć chwilę wolnego :)

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 5:46 pm ]

MARKO RALLY, zrobiłem filmik. Nie oczekuj cudów, warunki były kiepskie, za zimno i za ciemno na film. Następnym razem pokażę co potrafię :)

 

Link do filmu -> http://picasaweb.google.pl/stupidbeaver ... 9772330370

Nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niemożliwe - u mnie bangla bez problemów. A co się pokazuje ??

Tak jakby fota, a na niej napis Spot Silesian...

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 6:27 pm ]

OK, już mam. Przeglądarkę internetową zmieniłem.

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 6:34 pm ]

Zimno było, mnie też trzęsło :mrgreen: Filmy możesz robić :mrgreen: spoko.

Chciałem posłuchać tej muzyki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca, to takie co by można było zapiąć parę boków :mrgreen:.

Znowu muszę się z Tobą zgodzić :mrgreen:

 

 

angelika.88, jeszcze tego nie wiesz ale na takich spotach wymieniamy się autami i latamy nimi bokami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...