Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Koledzy i koleżanki, robił ktoś konwersję mil na km i fahrenheitów na celsjusze w amerykańskim Subaraku gdzieś u nas na rewirach? Wiem, że jest spec od tego pod Wrockiem ale w najbliższym czasie nie wybieram się w tamte rewiry. Mogą być województwa ościenne, byle bliżej niż do Wrocławia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, 555marcin napisał(a):

Koledzy i koleżanki, robił ktoś konwersję mil na km i fahrenheitów na celsjusze w amerykańskim Subaraku gdzieś u nas na rewirach? Wiem, że jest spec od tego pod Wrockiem ale w najbliższym czasie nie wybieram się w tamte rewiry. Mogą być województwa ościenne, byle bliżej niż do Wrocławia :)

A jakiego konkretnie modelu sprawa dotyczy ? Bo przykładowo robiłem konwersję w BRZ USA i wystarczyło wyjąć licznik i wysłać do gościa z Wrocławia. W poniedziałek wysłałem, a w środę miałem już z powrotem u siebie. W ramach operacji nastąpiła zmiana jednostek w całym aucie włącznie z klimatyzacją, a przy okazji chłop na wieki wieków uciszył kontrolkę TPMS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa w Sosnowcu który co prawda nie specjalizuje się w Subaru ale nie kreci nosem, mój klient, Subaru ogarnia sti też już miał wszystko sprawnie. Mojego Lanosa też tylko on robi, baaa z dużym fiatem mi pomagał :)

 

A tak z innego tematu nie macie namiaru gdzie mogę dostać taką lotkę bo jakoś nie szczególnie się pojawią na portalach?

 

IMG_20240417_115847842.thumb.jpg.96677fc728098211f081897895d13ea2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...