Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Pablito to jest na przeciwko azet'u? Na rogu budynku?

Nie ale niedaleko, jadąc od trasy od strony azetu, to następnym skrzyżowaniu ze światłami w lewo i po 200 metrach po prawej.

 

 

Witam ekipę, jeśli Ktoś z Tychów to zapraszam do nowo otwartego Pierożkowa na ul. Grota Roweckiego 48. :D

.

 

Coś dla mnie, wpadnę w tygodniu :)

 

Zapraszamy :)

 

Dla mnie oba terminy ok. :)

 

 

 

Witam ekipę, jeśli Ktoś z Tychów to zapraszam do nowo otwartego Pierożkowa na ul. Grota Roweckiego 48. :D

O, super info. W Tychach spędzam bardzo dużo czasu więc chętnie zawitam. Może nawet znajomych zbiorę na grupową degustację. :)

Zapraszam wszystkich chętnych, jutro dam cynka w lokalu, że hasło Forum Subaru powiększa porcję :lol: .

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapraszam wszystkich chętnych, jutro dam cynka w lokalu, że hasło Forum Subaru powiększa porcję :lol: .

To się chwali. Może jutro zdążę się załapać. :)

 

Puściłem info wśród znajomych. :) Zaktualizuj koniecznie informacje na FB i na stronie www odnośnie oddziału w Tychach - bo co druga osoba pyta o adres, a info jest tylko w postach. Jest szansa, że w przyszłości godziny otwarcia się wydłużą ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapraszam wszystkich chętnych, jutro dam cynka w lokalu, że hasło Forum Subaru powiększa porcję :lol: .

To się chwali. Może jutro zdążę się załapać. :)

 

Puściłem info wśród znajomych. :) Zaktualizuj koniecznie informacje na FB i na stronie www odnośnie oddziału w Tychach - bo co druga osoba pyta o adres, a info jest tylko w postach. Jest szansa, że w przyszłości godziny otwarcia się wydłużą ? :)

 

Dzięki, poczta pantoflowa najlepsza :) . Na dniach postaram się ogarnąć FB i stronkę, za dużo chwilowo spraw do załatwienia. A z godzinami będzie ciężko, ale zobaczymy.

Na miejscu jestem sporadycznie, bo ogarniam teraz dwa lokale i jeszcze firmę w której jeszcze pracuję ;) .

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W sobotę zrobiłem  test na co2 jeszcze trzy razy i za każdym razem wyszło negatywnie. nie wiem jak i dlaczego ale może jakiś błąd za pierwszym razem.

 

A może byłeś w 4 wiatrach? Ja swoim wolnossakiem też się kiedyś tam udałem, bo mi bąblowało w zbiorniczku wyrównawczym. Diagnoza- UPG i prawie zawał. Kolega Mark L.A. z Bielska zasugerował, żeby wymienić korek przy chlodnicy i...UPG się sama naprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobotę zrobiłem  test na co2 jeszcze trzy razy i za każdym razem wyszło negatywnie. nie wiem jak i dlaczego ale może jakiś błąd za pierwszym razem.

 

A może byłeś w 4 wiatrach? Ja swoim wolnossakiem też się kiedyś tam udałem, bo mi bąblowało w zbiorniczku wyrównawczym. Diagnoza- UPG i prawie zawał. Kolega Mark L.A. z Bielska zasugerował, żeby wymienić korek przy chlodnicy i...UPG się sama naprawiła.

 

tak właśnie w "4 wiatrach" wyszło że spaliny są w układzie. w innym warsztacie wyszło że nie ma - 3 razy:) A Pan Paweł powiedział, żeby zapier....:) no to robię co mogę:) i teraz zobaczyłem ten Wyrazów, na który mam pomimo małych umiejętności mam ogromną ochotę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 wiatrach każdemu wychodzi bo to biznes .Kolega też tak miał , a potem miał fajny rachunek, a potem i tak motor padł mimo że wszystko zostało zrobione za około 28k  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wpaść jako widz? Bo Raczej się nie wyrobię z przegubami...

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

 

 

Oczywiście, że możesz wpaść...ja widzem jestem już kolejny raz..A i tym razem zamierzam się tam pojawić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A można wpaść jako widz? Bo Raczej się nie wyrobię z przegubami...

 

Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka

 

 

Oczywiście, że możesz wpaść...ja widzem jestem już kolejny raz..A i tym razem zamierzam się tam pojawić :P

 

A spotykacie się gdzieś koło katowic, a później razem jedziecie, czy każdy osobno i zbiórka na miejscu :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...