Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Chopcy! Pytanie do właścicieli GT-ków czy może ktoś napisać albo zamieścić zdjęcie jak wygląda regulacja wysokości siedziska w fotelu kierowcy? Szukam takiego fotela z dwoma pokrętłami z boku, ale przeczesałem już sporo internetu i miejsc fizycznie istniejących i nie ma takiego, więc się zaczołem zastanawiać czy czasem w europejskich wersjach ta regulacja nie wyglądała jakoś inaczej, W ASO też nie są za bardzo w stanie pomóc bo vin do systemu nie wchodzi. Miotam się

Pozdrawiam

Siedzenia z GT Bugeye angol.

Fotel ang kierowcy czyli prawy jest lepiej wyprofilowany , a wajha reguluje wysokość. W fotelu lewym pokrętło reguluje kąt pochylenia siedziska; czyli mozna zrobić większy lub mniejszy kubeł.

post-14348-0-73249800-1440062172_thumb.jpg post-14348-0-64199300-1440062190_thumb.jpg

 

W "płaskich siedzeniach fabrycznych z mojej Blue (1.6 GL) mam w lewym fotelu pokrętło co reguluje wysokość siedziska.

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Tak dla Waszej wiadomości, przez przypadek dowiedziałem, się żeby wyrejestrować auto, NIE POTRZEBA umorzenia sprawy na policji, do wyrejestrowania wystarczy pismo, że wszczęto postępowanie. Dziś wyrejestrowałem samochód....

 

Babka z ubezpieczalni miesiąc temu mi gadała, że musi być sprawa umorzona, aby wyrejestrować auto, a tu małe oszustwo.

 

co do auta, to podobno jeździ dalej po Katowicach, ostatnio widziany był w Mikołowie.

 

Ja rozglądam się za czymś nowym, sam nie wiem co, evo 9, może m5 ... ewentulanie impreza tą co miałem, lub imprezę 2003-2005 rok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...