Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zawitałem z rodzinką w domku, jutro odpoczynek, a pojutrze ruszam z Martysią pod Kazimierz Dolny :P .

Eliasku chyba złapiemy się chyba dopiero za tydzień, jeśli chcesz te rzeczy które u Nas zostawiłeś to możesz podjechać, bo Olga będzie uchwytna.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, ma ktoś pożyczyć CB na 2 tygodnie? :)

Wybiera się ktoś w kierunku Chorwacji w ten weekend i szuka 'konwoju'?

 

Z innej beczki- kolega szuka Forka SG, polift, ewentualnie OBK, jakby ktoś coś kojarzył to będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w sektor fanów japońskiej motoryzacji na Summer Cars Party w Katowicach  :)

 

Jest okazja wspólnie się spotkać - jak w ubiegłych latach - zapraszam na PW - zbieram na bilety (kierowca 25,- zł - pasażer 20,- zł - bilety dwudniowe)  :)

 

http://www.summercarsparty.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, ma ktoś pożyczyć CB na 2 tygodnie? :)

Wybiera się ktoś w kierunku Chorwacji w ten weekend i szuka 'konwoju'?

 

Z innej beczki- kolega szuka Forka SG, polift, ewentualnie OBK, jakby ktoś coś kojarzył to będę wdzięczny za info.

U mnie by się znalazło, tyle że dopiero w czwartek rano, bo autko wyjechane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę => Tomasz_555, którego widziałem na wiadukcie w Katowicach jadącego w stronę Chorzowa na wysokości wypadku. Stałem akurat w korku na III pasie :-/ Mercedes dosyć mocno przydzwonił.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam kolegę => Tomasz_555, którego widziałem na wiadukcie w Katowicach jadącego w stronę Chorzowa na wysokości wypadku. Stałem akurat w korku na III pasie :-/ Mercedes dosyć mocno przydzwonił.

Odpozdrawiam w takim razie :)

 

 

 

yyy przecież wypadek był po stronie DTSki w strone Katowic?

No i się zgadza. Kolega @@NonPhixion, stał w korku, a ja w leciałem do Chorzowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też pozdrawiam obu z "objazdu" :D

no pięknie, to jeszcze za ibizami muszę się oglądać, od tego wypatrywania sam kiedyś w coś przydzwonię  :biglol:

Miałem dołączyć do Waszego zacnego grona w tym roku, ale kupiłem mieszkanie i remont dosyć mocno drenuje mój portfel :-/

 

Ogólnie jeżdżę SI jak Seat Ibiza, a miało być SI jak Subaru Impreza ^^

 

U mnie na aucie wlepka z Klub Seat Ibiza Polska więc łatwo mnie rozpoznać :-)

 

Patrząc na moje godziny dojazdu/powrotu z pracy to często trafiam na: Blue Mica Blob Wagon Wrx (ale to nie auto żony jednego z forumowiczów), Hawk Wagon (w kolorze auta od Tomasz_555) z okrągłymi dołożonymi światłami dziennymi w zderzaku i Hawk Wagon Blue Mica na złotej feldze. Auta nie mają wlepek i jeżdżą nimi kobiety hehe... Często też widuję wiśniowego Forka na blachach SG. Kierowca zawsze ciśnie grubo III pasem.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mam zaległości forumowe. Daaawno nie zaglądałem tutaj, jakoś tak nie ogarniam się czasowo.

 

 

Wojtek to nie konkurencja bo Paulus to już ma co dzień spota z waszymi modami ;) a to Ty podjedziesz coś tam coś tam pozmieniać albo Rysiu i tak w koło was ma na co dzień  :)


O Adamie to już przemilczę temat bo od czasu gdy tylko  stał się jej posiadaczem to nic nie robi tylko modzi potwora :biglol:

 

Mirek a Ty znów tak nie przesadzaj  :P

Chociaż... moja subarka już znów tam stoii  :lol:  co w zasadzie oznacza, że ja na spocie również się melduję, skoro moje auto już tam jest  :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

Pablito - szkoda że Cię nie będzie, przywitał byś się z Twoim byłym autkiem  ;) jak narazie spisuje się dzielnie, zwłaszcza uwzględniając fakt, odkąd jest u mnie, to powoli dobiłem już do takiego przebiegu jaki Ty robiłeś w ciągu roku  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno nas nie bylo. Jak czas pozwoli to wpadniemy we trojke :) Przy okazji mam prosbe do kogokolwiek z Forkiem I n/a, o mozliwosc przejazdzki. Podczas moich poszukiwan przejechalem sie na razie jednym i... Wiedzialem, ze z racji masy bedzie sie to zbierac gorzej niz Impreza, ale to nie jechalo wcale :( Dlatego chcialbym porownac i przekonac sie czy roznica w masie ma az taki wplyw na osiagi, czy po prostu trafilem na wybitnie zamulony egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas moich poszukiwan przejechalem sie na razie jednym i... Wiedzialem, ze z racji masy bedzie sie to zbierac gorzej niz Impreza, ale to nie jechalo wcale :( Dlatego chcialbym porownac i przekonac sie czy roznica w masie ma az taki wplyw na osiagi, czy po prostu trafilem na wybitnie zamulony egzemplarz.

Pamiętaj też o tym że forek też jednak ma o prawie 50 kuniów mniej niż chociażby GT-ek czy WRX i to raczej też musi dać różnicę, ale jak powinien się zbierać forek, sam nie wiem, też nie mam porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ma ktoś doświadczenia z układami wydechowymi Ulter Sport ?

 

 

Rafi zakładał w swoim Subaru a ja mam w Hondzie - obaj jesteśmy zadowoleni :)

U mnie zmiana wydechu na przelot z samym końcowym tylko tłumikiem na hamowni wykazała 8 KM wzrostu mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...