Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki pany, opisałem w wątku hamulcowym- mięsa zaskakajująco dużo, to samo z tyłu :o co jest troche niepokojące z jednej strony, bo jak pisałem zaglądałem tam rok lub 2 lata temu... prawie nie widac zużycia od tamtej pory. Chyba że bęben jest zdarty ,bo sciagając bęben zerwało jedną szczeke. druga str. sprawdze przy przekładce kół.

 

bębny chyba czas zmienić, bo urwał mi sie ten kołnierzyk który wchodzi w osłone/ tarcze wewnetrzną na piascie.

 

ale już pospamowałem Hipkowi w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Brembo ORO nawiercane, kupione za pasztet na forum i w połączeniu z klockami OMP to zestaw miażdży cycki. :) Nie wierzyłem, że przy 277mm można tak poprawić skuteczność i czucie hamulca.

Miałem też gładkie Brembo w Forku i Imprezie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku miałem u Siebie zestaw brembo/ferodo...ale to za tych jeszcze dobrych czasów i jakości :-D

Przy zmianie zdecydowałem sie na tarcze i klocki ate

Ponieważ zakup ponownie brembo skutkował ich zwrotem...i to chyba po kilkudziesieciu km...tragedia...one chyba już jako nowe były krzywe :-(

 

Także ze Swojej strony mogę polecić ATE...w pudełku aktualnie też tej marki heblunek jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś naklejki konwojowe dla naszej grupy ze śląska? tak myślę że wyjazd z katowic w czwartek około godziny 7 z parkingu na trzech stawach                                                                                                                                                     


1.Mirek , Madzia                                                                                                                                                                                                                       2.Jarek , Babeta                                                                                                                                                                                                                       3.Krzysztof , Klaudia                                                                                                                                                                                                                 4.Adrian , Adam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za konwojem jestem jak najbardziej, ale nie ma takiej opcji, żeby moje dziewczyny wstały o 6 rano :P .

Tam jest przecież 360 km, a prawie cały czas jest autostrada.

 

Wnoszę petycje o przeniesienie startu na późniejszą godzinę :mrgreen: .

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...