Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam polecam, aha impreza jednak nie moja, Sol ustrzelił jakąś na Reisbrennen

http://ultime.pl/2630-reisbrennen-2014-eurospeedway-lausitz

 

Beleguś, dałbym głowe że tamta mała Bolt on dokładki błotników, bo była mega szeroka, pamietam że wtedy autentycznie pomyslałem wow,lanos a jaki ładny. Felgi na pewno nie seryjne, całkiem możliwe że nie od nas w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyja żona/dziewczyna/kochanka :-D jeździ blue mica blobem wagon
 do tego momentu czytając byłem pewny że chodzi o Edytę od @@Ricardo, ale czytając dalej to już się nie zgadza.  :D

 

... bo Ricardo ma blache SK, a nie SG? Nie wiem, pytam? :D

 

Ogólnie Pani Kierownik WRX Wagon Blue Mica to brunetka z krótkimi włosami w okularach. Co do koloru włosów to jakiś ciemny żeby nie było, że popłynąłem z tą brunetką :-P

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tropem czyli kto czym jeździ. To kto wczoraj siedział mi na ogonie na DTŚ w okolicy 17:15 w stronę Gliwic?

 

Auto: Czerwone GC8 z czarną maska i na złotej feldze, buda sedan z małym spojlerem na blachach SBE? :-D

 

Jak miałem okres, że przez kilka dni nie widziałem ani jednego Subaru to teraz ciągle jakieś ^^

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czerwone GC8 z czarną maska i na złotej feldze, buda sedan z małym spojlerem na blachach SBE?

 

 

A to chyba był kolega, z którym miałem okazję się poznać na spocie u Jurasa ostatnio:)

 

Rzeczywiście. Jest filmik w temacie spotów na Podbeskidziu. Z tego co widzę to to auto jest w 2:23 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie..Forumowicze :D

 

 

Mega szybka akcja- pytanie...prośba o pomoc :)

 

Chciałbym sie dowiedzieć jaka jest średnica znaczka MOMO w poduszce powietrznej Waszych Subaraków...rzecz jasna jeśli ktoś taką kierę posiada....Sprawa dość pilna więc bede wdzięczny za w miarę szybką odp :)


Taki znaczek Mi poczebny :P

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-01-07-poduszka-air-bag-momo-i5049690244.html

 

I musza wiedzieć wiela ma szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WueM - widzialem w sobote groszka w Kato - juz myslalem ze Cie dybne a tu niespodzianka na blachach SK i kierownik jakis byl mniejszy :)

 

pozdroofka

 

A Pablito sie nosil z zamiarem sprzedania turbowanny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...