Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki mam dla Was propozycje robimy spota u mnie na torze w najbliższą niedziele , przyjeżdża klub porsche zrobicie im konkurencje. będziecie mieć dwa w jednym obejrzycie niezłe widowisko będzie katering więc głodni nie będziecie i sobie pogadacie.

Zapraszam

tylko musicie dać odpowiedz ile aut i czy na pewno, żebym wiedział czy wam blokować parking dla organizatorów i wystawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też muszę podziękować...Ponieważ to Mój pierwszy wolny weekend od miesięcy i muszę go odpowiednio spożytkować z połowicą...:)Kolejny za to myślę już spędzić z "babcią" na jakimś spocie:p

Pozdrowienia i dobrej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam dla Was propozycje robimy spota u mnie na torze w najbliższą niedziele , przyjeżdża klub porsche zrobicie im konkurencje. będziecie mieć dwa w jednym obejrzycie niezłe widowisko będzie katering więc głodni nie będziecie i sobie pogadacie.

Zapraszam

tylko musicie dać odpowiedz ile aut i czy na pewno, żebym wiedział czy wam blokować parking dla organizatorów i wystawców.

 

To robimy liste na jutrzejszy WRAK-RACE u rafalmaxi,

:twisted:

http://www.wrak-race.pl/

 

15.07.2012r. /niedziela/

RUDA ŚLĄSKA

UL. RATOWNIKÓW 1

godz. 12:00 - 18:00

 

1. rafalmaxi :P

2. maniutek

3. kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spocika, fajna imprezka, ale trochę za dużo przerw między wyścigami :P . Trzeba załatwić jakiegoś złomka i wystartować następnym razem :mrgreen: .

Ja w przyszłą sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie więc z grilla nici. Bawcie się dobrze, przy bezalkoholowym :wink: .

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...