Skocz do zawartości

EVO X - rywal czy alternatywa?


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 715
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niezle pojechali w topgear nowe sti - skomplikowane w obsudze jak m5 :mrgreen:

a co do artykulu to chyba jakas pomyłka, kto przy zdorwych zmyslach zamieni F430 i to na X bo ten lepiej jezdzi :lol:

 

Bo EVO to dobre autka :mrgreen:

Miłośnicy subaru przesiadają sie w nowsze/ szybsze / subaru..

Miłośnicy wszystkich innych marek łącznie z miłośnikami subarynek przesiadają sie na EVO :mrgreen: W dłuższym lub krótszym czasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośnicy wszystkich innych marek łącznie z miłośnikami subarynek przesiadają sie na EVO :mrgreen: W dłuższym lub krótszym czasie :mrgreen:

 

To bardziej jest tak, że jak ktoś mial kilka STI to w koncu kupi evo i na odwrot jak ktos mial tylko evo to tez kiedys kupi impreze :)

 

BTW: w MMC pojawiły sie juz specyfikacje X RS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej jest tak, że jak ktoś mial kilka STI to w koncu kupi evo i na odwrot jak ktos mial tylko evo to tez kiedys kupi impreze :)

Może i kupi Imprezę, ale długo przy niej nie zostanie, zdaję się Azrael pisał na tym forum, że zna tylko jeden przypadek że koleś mając EVO przesiadł się do STi po czym jednak szybciutko wrócił do Evo, pozostali ownerzy Evo nawet tego nie próbują :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos:

 

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Samoc ... 04395.html

 

radekk, a poza tym pytanie czy "in da house" było do gr1zly'ego, nie do mnie 8).

150tys zł fajnie.

 

Ale liczę, że nie pozwolisz żeby w Polsce miał ktoś szybciej od Ciebie i zrobisz wszystko żeby mieć ten pierwszy model, więc już próbuję się wprosić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, za późno. Znam już 3 osoby, do których płyną GT-Ry. A ja nawet nie zamówiłem.

Wiesz już widziałem przypadki że ktoś miał dostać coś wcześniej, a ktoś inny jednak chciał być pierwszy i jednak wkońcu był, więc sądzę że jak bardzo będziesz chciał to wszystko da się załatwić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz już widziałem przypadki że ktoś miał dostać coś wcześniej, a ktoś inny jednak chciał być pierwszy i jednak wkońcu był, więc sądzę że jak bardzo będziesz chciał to wszystko da się załatwić :mrgreen:

 

Ni cholerki :roll: Pomimo uruchomienia wszystkich wyższych i tych niższych kontaktów, GTR będzie w moim garażu dopiero w II kwartale 2009 roku :mad: Może gdybym znała samego Carlosa Ghosn'ona to by udało sie przyśpieszyć całą akcje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni cholerki :roll: Pomimo uruchomienia wszystkich wyższych i tych niższych kontaktów, GTR będzie w moim garażu dopiero w II kwartale 2009 roku :mad: Może gdybym znała samego Carlosa Ghosn'ona to by udało sie przyśpieszyć całą akcje :roll:

Wierz mi że na pewno dało by się to zrobić, pytanie tylko jaka za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi że na pewno dało by się to zrobić, pytanie tylko jaka za ile

 

No to jednak mi sie nie udało :neutral: Pomimo że kombinacje z tym były nieprawdopodobne, to udało jedynie przeskoczyć o kilka miejsc do góry. Niestety nie do pierwszej 30 -stki :neutral: Nawet z szukaniem w innych krajach europejskich gdzie więcej GT-R'ów rzucili nie przyniosły rezultatów . A jakoś nie podoba mi sie opcja by dawać komuś odpowiednią sumę pieniędzy skoro czekanie jeszcze bardziej zwiększa apetyt. :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle pojechali w topgear nowe sti - skomplikowane w obsudze jak m5

 

kiedys tak nie bylo..... :roll:

 

http://uk.youtube.com/watch?v=VFFlPX9xhgk

kiedys to wszystko bylo inaczej... mniej radarow na drodze, tansza benzyna, inne auta... jednym slowem, nie to co teraz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie sie zebralem i pojechalem do dealera przejechac sie Evo X GSR full wypas. I tak na szybko w porownaniu z sti 08, zawias lepszy, kubly zaj...ste te w sti to kicha, wkonczenie w srodku super, skrzynia jak dla mnie lepsza w sti ale moze to z przyzwyczajenia i na koniec wyglad. Co do wygladu to evo X z body kit wymiata, nowe sti musi sie schowac i to bez 2 zdan. Evo ma agresywny wyglad i tak tego typu auta powinny wygladac. Zona jak zobaczyla nowe evo dala zielone swiatlo i jak tylko pojawia sie w salonie wersje z 2009 jade wymienic auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...