Skocz do zawartości

Czego nie udało się nam skilować


maciekSubru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wezcie pod uwage ze czasem te zaczepki na swiatlach niewynikaja czesto z niewiedzy "przeciwnikow" a wrecz preciwnie. ja bedac welkim milosnikiem imprezy za czasow jak z przymusu jezdzilem Mercem A160 :mrgreen: , specjalnie podpuszczalem na swiatlach subaraki jednoczesnie opuszczajac szybe, zeby posluchac boksera i zobaczyc jak fajnie odjezdza :mrgreen:

 

take troche wiecej luzu podczas tych "pojedynkow" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to WWA to dziwne miasto.... 2 tygodnie temu bylem u kumpla w Sulejowku. Wieczorami sobie troche jezdzilismy jego Civem po swapie. Doslownie co jakis czas byla scina z innym autem. Co raz ktos podjezdzal i ogien W Bialym nieraz przejedziesz cale miasto i nic

 

Ps. jednak Warszawka fajne miasto, trzeba tylko rzeczywiscie duzo kasy wydac na jakis balet. Bylem m.in. w Sofii.... kurde nie widzialem jeszcze tyle golych dup w jednym miejscu

hahaha, typowa wycieczka z prowincji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole to WWA to dziwne miasto.... 2 tygodnie temu bylem u kumpla w Sulejowku. Wieczorami sobie troche jezdzilismy jego Civem po swapie. Doslownie co jakis czas byla scina z innym autem. Co raz ktos podjezdzal i ogien W Bialym nieraz przejedziesz cale miasto i nic

 

Ps. jednak Warszawka fajne miasto, trzeba tylko rzeczywiscie duzo kasy wydac na jakis balet. Bylem m.in. w Sofii.... kurde nie widzialem jeszcze tyle golych dup w jednym miejscu

hahaha, typowa wycieczka z prowincji :twisted:

 

Od razu od buraków musi jechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak BTW, to chyba trzeba bedzie zalozyc forumowa calosezonowa akcje: kopiemy BMW. (szczegolnie te klubowe)

Jestem za ale nie mam czym zabardzo :evil::mrgreen: czy ktos jeszcze popiera mściwy związek kopaczy bmw klubowych w skrócie mzkbk :mrgreen: :?: :lol:

tak tak, zakladajcie. Ci z BMW tu nie wchodza nigdy i wcale nie wiedza, ze zakladacie msciwy zwiazek. Oni zaloza swoj, zawezma sie na Imprezki. Zupelnie jakbyscie wojne chcieli wywolac.

To sa postawy godne dresow z najbardziej pogaradzanych for.

Nazwa Subaru zobowiazuje do godnych zachowan. Chlopcy! to jest forum ludzi kulturalnych a nie bandy wywolujacej potyczki drogowe. Tym bardziej, ze to co, proponujecie moze sie skoczyc prawdziwymi wyscigami na drodze, w ruchu. Streetracing proponujecie?

Zwlaszcza TOLEK ktory jak sam pisze, nie ma za bardzo czym.

czyli Tolek, chcesz se poczytac, jak dwoch drechow w schipowanym BMW doprowadza do wypadku jakiejs Imprezy, ktorej wlasiciel dal sie podpuscic?

Lub moze chcesz poczytac, jak jakis nieopanowany za bardzo Imprezowicz podpuszcza "Grube BMW" i oba auta koncza na przystanku na Marszalkowskiej...

Oj Panowie Panowie... czasem myslec trzeba.

moze kompresik i papierosek na zdystansowanie sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlewka dziala duzo lepiej niz kill :wink:

Potwierdzam, najlepiej jak sie ją robi z drugim autem...

Prawda maciekSubru? :razz:

 

No..

 

arno - popieram to co napisałeś

 

minimus i Simon1 - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Sofia - to przecież lokal dla śliniących Panów po pięćdziesiątce na delegacji, ale cóż milek -o gustach sie nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze tylko dorzuce kamyczek do ogordka zebym byl dobrze zrozumiany. Nie jestem za drogowym piractwem i wyscigami po miescie za wszelka cene. Mowie tylko, ze jak ktos sie smieje z Subaru to powinien czasem dostac porzadne lanie zeby zobaczyc swoje miejsce w stawce. Wiecej w watku konfesjonal dla tych co kopia lezacego... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek dlatego właśnie nie ruszam się z chaty bez kapelusza, nie wiem o co chodzi ale od kiedy mam Subarke jezdze wolniej... znacznie

 

dobrze że Twojemu kumplowi nic się nie stało a dla nas to kolejne ostrzeżenie, jak się ciąć to z głową i najlepiej na zorganizowanych imprezach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

az sie lezka w oku kreci :cry:

 

normalnie nie moge uwierzyc w to co sie stalo. Byla to moja ulubiona honda i razem z jej wlascicielem uwielbialismy jezdzic razem na dwa auta :(

Bedzie mi bardzo mocno jej brakowalo ale najwazniejsze, ze Marcin jest caly i zdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...