Skocz do zawartości

45 Rajd Barbórki


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ja żałuje że ja muszę wracać do domu zaraz po rajdzie :evil: wrrrrrrrr... ja nie chce e e e e e e :cry:

 

co do rannego wstawania, to wy narzekacie że 5:30, albo 7:30 ja najprawdopodobniej o 3:00 już będę na nogach :neutral: jak mam być na czas w wawie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezusicku, ile ludziów!

 

Ale Klatka...? :roll:

 

Ja rozumiem - Durbos dobry kolega te sprawy, ale przecież zaraz obok Karowej jest pierdylion (+VAT) dobrych miejsc :), po cholerę pakować się na Wolę...? :roll:

 

Dlatego, że tyle ludziów to będzie była Klatka.

W każdej knajpie rezerwując tyle miejsc musiałbyś menu ustalić jak na wesele.

Poza tym to już nie klatka tylko pub sportowy o nazwie..........

Dla nas będą zniżki.

Będziemy tam praktycznie sami.

 

Załatwisz gdzieś rezerwację na 50 osób? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Warszawiaków - ile wcześniej wyjechać z Bemowa, żeby spokojnie dojechać na Karową i zaparkować gdzieś samochód ?

I gdzie najlepiej zostawić auto w okolicach Karowej, najlepiej tak, żeby nie ugrzęznąć potem w megakorkach, wole zaparkować trochę dalej i zrobić sobie spacer na Karową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, trudno powiedizec teraz są mehga wykopy w okolicach starego miasta, wyjechać dużo wcześniej.

 

OK, czasu będzie dość. A którychś ulic szczególnie unikać (będę pewnie jechać wg nawigacji) ? No i gdzie zostawić auto ?

Myślę, że 30-4- min wystarczy na dojazd z Bemowa na Karową Trasą AK i Wisłostradą najlepiej.

Góra jest rozkopana (Krakowskie Przedmieście) albo zakazy ruchu. (Nowy Świat)

Myślę, że sporo miejsca może być nad tunelem nad Wisłostradą na tyłach Biblioteki przy Wybrzeżu Kościuszkowskim.

 

Ew. gdzieś w rejonie ul. Kruczkowskiego/Rozbrat pod Mostem Poniatowskiego.

 

Tu Ci zaznaczyłem:

ccafc5942602e92c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co robicie pomiedzy OS5 a Karową, może by jakieś gokarty np. na Imoli zorganizować :?: :twisted: , mozna by na godz lub dwie wynająć na wyłączność i poganiać

Skoczmy jeszcze na scianke wspinaczkowa, na kregle i do kina :mrgreen:

 

bedzie okolo 2-3 godz luźnych wiec i na ściankę też powinno wystarczyc :twisted: gorzej z kreglami i kinem chyba nie dam rady :sad: .

 

Wrc_fan karowa startuje o 18, wiec jesli masz miejsce na trybunie to o 17 wystarczy ze bedziesz na miejscu, ale o parkingu w najbliższej okolicy można o tej godz zapomniec. bez miejscówki siedzącej mysle ze ze 3 godz przed startem jest szansa na sensowne miejsce na oglądare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas może wziąć udział w wystroju wnętrza. Kto może jest proszony o zabranie jakiś gadżetów związanych ze sportem motorowym i Subaru typu: flaga, proporczyk, kierownica, złamana felga itp :razz:

 

khy ja moge moje drzwi od GT po dzwonie na Polskim 06 przywieźć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khy ja moge moje drzwi od GT po dzwonie na Polskim 06 przywieźć :mrgreen:

Przywoź. Miejsce się znajdzie. :mrgreen:

 

No to tak jak my. :twisted: Mam nadzieję, że będziesz miał ze sobą jakiś termos z ciepłą herbatą, bo może być zimno. :roll: :mrgreen:

 

Coś lepszego. Naleweczkę na pigwie. Produkcja własna. :mrgreen:

 

Na miejscu w pubie Durbosa będzie można coś wtrynić na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...