Skocz do zawartości

Tegeso-nieteges, albo nietegeso-teges


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Co do błędów językowych jeszcze (kurczę, głupio się czuję pisząc tego posta - wyjątkowo uważam na słowa, żeby nikt się nie przyczepił, że...się przyczepiam a sam błędy robię :mrgreen:). Denerwuje mnie zamienne używanie "za pomocą" i "przy pomocy" - a jest różnica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieteges - delegacjon do Sopot next week

Teges - jednak Sopot , zlote pantofelki , mewki i inne uzywki

Nieteges - trzeba trzymac pion na konferencji

Teges - ale nikt nie mówil od której

Nieteges - trwa zbyt długo

Teges - Zostaje od czwartku na Openera :-)

 

to durbiego spotkasz - nie jade w tym roku bo na sam Pearl Jam i Sajpresow mnie sie nie chce, reszta jakos do mnie nie przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna twierdze, ze problemy jezykowe biora sie z braku czytania ksiazek

Za mało książek a za dużo internetu ;)

 

Szłem łonkom, kfiaty pachły i wiater wiał :D

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla, pierdlem, rzyglem, beklem i poszlem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

ŹLE!!!

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdlem, rzyglem i poszlem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

 

Też nie dobrze:

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszłem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

 

Dobramagilla, Będzie jeszcze tzd, tomeko74, Mateo, ja, to pewnie jakiś meeting wyjdzie gdzieś po środku pola ;)

 

Teges: wczorajszy spot

Nieteges: coś mnie zaczyna brać (w sensie choroba), bo mnie gnaty wszystkie bolą i łeb urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobramagilla, Będzie jeszcze tzd, tomeko74, Mateo, ja, to pewnie jakiś meeting wyjdzie gdzieś po środku pola ;)

 

Teges: wczorajszy spot

Nieteges: coś mnie zaczyna brać (w sensie choroba), bo mnie gnaty wszystkie bolą i łeb urywa.

 

Gdzie będę i o czym nie wiem? :twisted:

 

No teges wczorajszy jest ok.

Nietegesa współczuję, mój mały nieteges, rozpórka pasowałaby mi idealnie, gdyby nie komp od paliwa alternatywnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobramagilla, Będzie jeszcze tzd, tomeko74, Mateo, ja, to pewnie jakiś meeting wyjdzie gdzieś po środku pola ;)

 

Teges: wczorajszy spot

Nieteges: coś mnie zaczyna brać (w sensie choroba), bo mnie gnaty wszystkie bolą i łeb urywa.

 

Gdzie będę i o czym nie wiem? :twisted:

 

No teges wczorajszy jest ok.

Nietegesa współczuję, mój mały nieteges, rozpórka pasowałaby mi idealnie, gdyby nie komp od paliwa alternatywnego :mrgreen:

 

Hajneken panie hajneken :)

 

Ja Ci mówie tzd, po co Ci ten komputer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szlag trafia jak słyszę "wziąść" zamiast "wziąć"

 

no wlasnie gdzies wypowiadal sie Miodek, ze obydwie formy sa poprawne - co nie zmienia faktu, ze "wziasc" jest takie jakies wiesiowe :mrgreen:

 

od dawna twierdze, ze problemy jezykowe biora sie z braku czytania ksiazek

 

 

 

Niezgodzę sie czytam bardzo dużo książek gazet, felietonów itp a mimo to słynę na tym forum z pieknej gramatyki :twisted::twisted::twisted::twisted:

Poprostu jestem dysortografikiem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

A i pasków nie ma :PPPP a jak by były to do sądu z adminem za dyskryminiacje:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna twierdze, ze problemy jezykowe biora sie z braku czytania ksiazek

Za mało książek a za dużo internetu ;)

 

Szłem łonkom, kfiaty pachły i wiater wiał :D

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla, pierdlem, rzyglem, beklem i poszlem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

ŹLE!!!

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdlem, rzyglem i poszlem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

 

Też nie dobrze:

 

szlem lonkom, wiater wial, kwiaty pachly, ona mnie odepchla więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszłem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

Też źle :mrgreen:

szlem lonkom, kwiaty pachly, wiater wial, ona mnie odpechla wiec weszlem do domu, trzaslem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszlem, bo hamstwa nie zniese :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego szlem lonkom tam tego dnia na prawde nie wiem. Rozumnie ze mnialem karnister, i napewno kwiaty pachly, wiater wial, ona mnie odpechla tylnim tlumnikiem bez podstawka spuszczonym z ceny od fury w dieslu wiec cofnelem sie do tylu i weszlem do domu (tego po prawo), wtrafilem do zamka, trzaslem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszlem, bo hamstwa nie zniese i mam na to wyje...ane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego szlem lonkom tam tego dnia na prawde nie wiem. Rozumnie ze mnialem karnister, i napewno kwiaty pachly, wiater wial, ona mnie odpechla tylnim tlumnikiem bez podstawka spuszczonym z ceny od fury w dieslu wiec cofnelem sie do tylu i weszlem do domu (tego po prawo), wtrafilem do zamka, trzaslem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszlem, bo hamstwa nie zniese i mam na to wyje...ane

 

 

Poezja :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , gdyby nie diesel :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szlag trafia jak słyszę "wziąść" zamiast "wziąć"

 

no wlasnie gdzies wypowiadal sie Miodek, ze obydwie formy sa poprawne - co nie zmienia faktu, ze "wziasc" jest takie jakies wiesiowe :mrgreen:

 

od dawna twierdze, ze problemy jezykowe biora sie z braku czytania ksiazek

 

 

 

Niezgodzę sie czytam bardzo dużo książek gazet, felietonów itp a mimo to słynę na tym forum z pieknej gramatyki :twisted::twisted::twisted::twisted:

Poprostu jestem dysortografikiem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

A i pasków nie ma :PPPP a jak by były to do sądu z adminem za dyskryminiacje:PPP

 

zacznij czytac ksiazki, nie jakies tam gazety, felietony - ludzie myla czytanie z czytaniem czegokolwiek - felieton, czy gazete zazwyczaj sie czyta w biegu, szybko i "po lebkach", do ksiazki trzeba usiasc, sie wyciszyc, skupic. to jest czytanie i o taki m mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie szlag trafia jak słyszę "wziąść" zamiast "wziąć"

 

no wlasnie gdzies wypowiadal sie Miodek, ze obydwie formy sa poprawne - co nie zmienia faktu, ze "wziasc" jest takie jakies wiesiowe :mrgreen:

 

od dawna twierdze, ze problemy jezykowe biora sie z braku czytania ksiazek

 

 

 

Niezgodzę sie czytam bardzo dużo książek gazet, felietonów itp a mimo to słynę na tym forum z pieknej gramatyki :twisted::twisted::twisted::twisted:

Poprostu jestem dysortografikiem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

A i pasków nie ma :PPPP a jak by były to do sądu z adminem za dyskryminiacje:PPP

 

zacznij czytac ksiazki, nie jakies tam gazety, felietony - ludzie myla czytanie z czytaniem czegokolwiek - felieton, czy gazete zazwyczaj sie czyta w biegu, szybko i "po lebkach", do ksiazki trzeba usiasc, sie wyciszyc, skupic. to jest czytanie i o taki m mowie

Tylko nie czytaj telefonicznej, bo strasznie nudna. Kupę bohaterów a żadnej akcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teges: Forek sprawdza się na leśnych duktach i swobodnie - z rozpędu rzecz jasna - przejeżdża przez wodę "do kolana", czyli jakieś 50 cm?

 

Nieteges: w związku z powyższym zgubiłem tablicę rejestracyjną, niestety nie była nijak przykręcona, tylko w ramce.... i woda ją wypłukała...

długie poszukiwania jej w duuużej kałuży nie przyniosły rezultatu :/

 

Ktoś wie, co się robi, jak się zgubi tablicę rejestracyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...