Skocz do zawartości

:-)


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się z czego cieszyć - PiS ma 11 mandatów więcej niż wcześniej i 1,5 miliona poparcia więcej. Zgroza, zgroza, zgroza. Mam nadzieję, że Platformie uda się wreszcie stworzyć stabilny rząd.

 

Chciałbym, aby wzorem rządu Marka Belki ten nie zajmował się kłapaniem dziobami a pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PiS czy PO nieważne kto rządzi, nie można powiedzieć, że się wstydzisz pokazać, bo z tego wynika, że glupio Ci sie przyznać, ze jesteś Polakiem...

Jak dla mnie to trochę dziwne, niezależnie od sytuacji Polski, wypadaloby się zawsze przynać, że jest się POLAKIEM... Bo przynajmniej my to możemy powiedzieć, a tacy Tybetańczycy powiedzieć, że są Tybetańczykami nie mogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny.Wstydze sie natomiast, ze reprezentuje mnie na scenie miedzynarodowej czlowiek, ktory nie potrafi sie zachowac tak jak przystalo na Premiera, nie zna jezykow, jest ksenofobem i w wieku prawie 60 lat mieszka z mama i nie ma wlasnego konta w banku :twisted:

 

A kiedy pisalem ze nie bedzie wstyd sie pokazac na swiecie, to mialem na mysli to ze nie bedziemy sie juz musieli wstydzic naszego Premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez bralem antybiotyk, ale byla basenowa impreza i nie dalo rady. A na koniec wszyscy i tak skonczyli w nieco zimnawej wodzie (m.in. moj telefon, gdyz byl w szlafroku, ktory ktos wrzucil do wody), niektorzy razem z krzeslami, lezakami. Liczba ofiar: 14. Liczba utopionych telefonow: 2. Liczba utopionych krzesel: 2. Liczba utopionych lezakow: 1. Ilosc spozytego alkoholu: b/d.

 

michal, chce pracowac w twojej gazetce szkolnej! Moge wylawiac lezaki! Plizzzz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEDYNE CO MI POZOISTAJE TU WKLEIC

 

Ten kawałek to dobrze by było wkleić za 4 lata, a nie teraz.

wszystko bedzie lepsze ;_ nie zapeszaj prosze Cie - wierze ze sie PO uda przynajmniej czesc swoich wyobrazen wprowadzic

Oczywizda. Że się uda.

A jeśli nie wyobrażeń (których, to już nie wnikam), to chociaż przynajmniej kilku znajomych królika.

(BTW, jak tam się Bufetowej... yy... układa?)

 

 

I chyba mię coś na uszy dziś padło (bo że na mózg już dawno, to wiem :mrgreen: ) - miałem omam słuchowy polegający na usłyszeniu w RMF, że 15% podatek liniowy, to i owszem.

 

 

 

Ale nie w 2009, a gdzieś tak bliżej greckich kalendów.

I to jeszcze przed ogłoszeniem oficjalnych wyników wyborów.

Jak mówią, tak robią...?

 

Lis do Dziennika.

A Polska będzie rosła w siłę. I ludzie żyli dostatniej... :mrgreen: :roll:

Normalnie, wraca nowe...

 

Cuda będą, w gospodarce niewątpliwie - będzie po prostu jak w bajce. Ino nie wiem, czy takiej od Grimmów, czy tej od Carrola Lewisa.

 

A Championom życzę, by nie zeszli ze świata (politycznego) jak ich Champion z Mumbaju.

 

Dolary przeciwko orzechom, że PO nie zrealizuje nawet połowy swych obietnic.

Nie wierzycie? To poczekajcie.

 

I obym był złym prorokiem.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie: wraca niezależna publicystyka :mrgreen:

 

Wchodzę na "Samobója...", a tam:

Jako autor tego wątku mam niekłamaną przyjemność zamknąć go dziś.

Słusznie. Jeszcze by ktoś coś o Beacie S. mógł napisać... A przecież rządy PO dopiero się zaczynają...

 

Przemeq, ty naprawdę wierzysz w to, że następna ekipa się nie podłoży? Że nie będzie więcej Sawickich i jej podobnych? Taki duży facet i w świecie bywały?

 

Czy może, "źle, jak ktoś ukraść krowa Kalemu, a dobrze jak Kali ukraść komuś krowa"?

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mieli racje... pozbyliśmy się Kaczyńskiego i tego Ziobry i od razu korupcja kwitnie :mrgreen:

zobacz jak głosują więźniowie we Wronkach -> http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN ... 408_12.htm

 

głosów oddanych - 1024

głosów na PiS- 23

głosów na PO- 826

 

chyba mówi samo za siebie :razz:

 

a ten juz swoje zaczyna - kurna nastepnym razem nie odpuszcze i Ci wpiernicz spuszcze :razz: :mrgreen:

 

uklad, spisek itp itd

 

a teges jest ze na wyspach tez dostali w PiSdu :mrgreen:

 

Maruda ja Cie prosze daj nam sie troche pocieszyc, bo widze ze paranoidalne mysli Cie nei opuszczaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tusk będzie tłumaczył każde niepowodzenie jego rządu? Że to wszystko wina PiSu, bo przecież nie da się naprawić wszystkiego w kilka miesięcy/lat :roll:

Niby racja, ale to będzie nadużywana wymówka, powiadam Wam.

 

W koncu ktos dobrze w tym watku napisal i do tego kobieta (no offence - po piwach jestem :mrgreen: )

 

To bedzie taka polska "polityka" wlasnie - wg mnie zadna formacja jeszcze nie do rosla mentalnie aby dobrze rzadzic - niestety :evil:

 

>> EDIT - literowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda ja Cie prosze daj nam sie troche pocieszyc, bo widze ze paranoidalne mysli Cie nei opuszczaja

A cieszcie się, cieszcie - póki czas... Otwórzcie se jeszcze jedną flaszkę, i świętujcie.

Ze spokojem i bez nerw; czas otrzeźwienia jeszcze daleko - ale przyjdzie.

(I oby tylko kac nie był za wielki.)

 

Paranoidalne? Skąd, robaczku - ja tylko komentuję to co widzę (i słyszę).

Idź i powiedz to WiSowi - to on pierwszy tu napisał, że "się martwi". Odwiedź też link z jego stopki - tam szerzej myśl rozwinął.

 

Donaldu obiecywał wysoko i szeroko, ale w sumie program PO był w znacznej (znaczącej?) mierze personalno-negatywny ("obalić Kaczory"), a do rządzenia to rochę mało - trzeba ogarnąć trochę temat, i wziąć odpowiedzialność za swoje obietnice.

(Mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca.)

 

Ja bym chciał w sumie, żeby chłopakom "wyszło".

Choćby połowa, choćby 1/3 - z tych najważniejszych. Ale jakoś nie bardzo potrafię w to uwierzyć.

 

M.

 

PS: Więźniowie głosowali na PO... Adamus M. zapowiada, że po ryju będzie walił... (w ramach otwartej i tolerancyjnej -w stylu PO- dysputy, rzecz jasna?).

Polska na dobrej drodze, w rzeczy samej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blablabla, nie głosowałem na PO tylko na LiD, ale naprawdę nie da się czytać tego zrzędzenia. Już jest źle, afery wyłażą, nowy rząd nic dla nas nie robi, jest jak było, generalnie do dupy. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ. Za miesiąc będzie nowy rząd i wtedy będziemy oceniać. Ja wiem, że do tej pory były rozczarowania, ale to polskie marudzenie po prostu dobija. Dajmy im szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konco ktos dobrze w tym watku napisal i do tego kobieta (no offence - po piwach jestem :mrgreen: )

 

z pijanym nie ma się co awanturować - na przeprosiny i kwiatki poczekam aż wytrzeźwiejesz :twisted:

 

zadna formacja jeszcze nie do rosla mentalnie aby rzadzic - niestety :evil:

 

z tym to chyba prawie każdy się zgodzi - niestety

potwierdza się w tym momencie to co napisał Ken - większość ludu głosowała "przeciw" a nie "za" :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda ja Cie prosze daj nam sie troche pocieszyc, bo widze ze paranoidalne mysli Cie nei opuszczaja

A cieszcie się, cieszcie - póki czas... Otwórzcie se jeszcze jedną flaszkę, i świętujcie.

Ze spokojem i bez nerw; czas otrzeźwienia jeszcze daleko - ale przyjdzie.

(I oby tylko kac nie był za wielki.)

 

Paranoidalne? Skąd, robaczku - ja tylko komentuję to co widzę (i słyszę).

Idź i powiedz to WiSowi - to on pierwszy tu napisał, że "się martwi". Odwiedź też link z jego stopki - tam szerzej myśl rozwinął.

 

Donaldu obiecywał wysoko i szeroko, ale w sumie program PO był w znacznej (znaczącej?) mierze personalno-negatywny ("obalić Kaczory"), a do rządzenia to rochę mało - trzeba ogarnąć trochę temat, i wziąć odpowiedzialność za swoje obietnice.

(Mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca.)

 

Ja bym chciał w sumie, żeby chłopakom "wyszło".

Choćby połowa, choćby 1/3 - z tych najważniejszych. Ale jakoś nie bardzo potrafię w to uwierzyć.

 

M.

 

PS: Więźniowie głosowali na PO... Adamus M. zapowiada, że po ryju będzie walił... (w ramach otwartej i tolerancyjnej -w stylu PO- dysputy, rzecz jasna?).

Polska na dobrej drodze, w rzeczy samej...

 

mam takie pytanko Marudo ale prosze ktorko i zwiezle max 3 zdania jednokrotnie zlowzone (bez wielokrotnie prosze) czy glosowales na PiS w 2005 roku :?: jezeli tak to dlaczego ich nie rozliczasz z ichniejszych obietnic, glosno wykrzykiwanych przez Jarusia i Lesia wtedy :?: chodzi o mieszkania, lodowki itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wild_pig napisał/a:

 

W konco ktos dobrze w tym watku napisal i do tego kobieta (no offence - po piwach jestem :mrgreen: )

 

 

z pijanym nie ma się co awanturować - na przeprosiny i kwiatki poczekam aż wytrzeźwiejesz :twisted:

 

pseplasam. Kwiatki prosze sobie wybrac np na http://www.kwiaty-warszawa.pl/ - jak bede w Wawce z chacia kupie i podrzuce - jeszcze raz przepraszajac oczywiscie.

 

BTW. 3 piwka toz to nie pijany jeszcze - zreleaxowany bardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Jeszcze by ktoś coś o Beacie S. mógł napisać... A przecież rządy PO dopiero się zaczynają...

 

Przemeq, ty naprawdę wierzysz w to, że następna ekipa się nie podłoży? Że nie będzie więcej Sawickich i jej podobnych? Taki duży facet i w świecie bywały?

 

Marudo - czy ktoś broni założyć nowy wątek przy pierwszym samobóju PO? Tamten wątek był związany z IV R.P. - zniknęła ona, znika i wątek. Nowe rządy zasłużyły po prostu na własny wątek z własnymi wpadkami 8).

 

A poza tym jako autor tamtego wątku mam pełne prawo nim rozporządzać i mię się tu proszę nie wPISowywać w krajobraz :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

obudziłam się dziś z przekonaniem,że wreszcie Polska zamiast mocherowego pajacykowa stanie się krajem stojącym na równi z pozostałymi członkami UE. Może wreszcie cały świat przestanie postrzegać nas jako obłąkanych dewotów i skretyniałych ksenofobów, do których pozostaje się jedynie uśmiechać , kiwać głową ale broń bosze nie traktować poważnie.

(Generalizuję więc nie nikt tych słów nie traktuje personalnie. :wink: ). Mam dziką nadzieję,że nowy rząd nie będzie zwalać swoich niepowodzeń na poPISrzedników, ale weźmie się ostro do roboty....pllliiiizzzz :mrgreen::mrgreen:

 

 

P.S. ....i,że niedługo sprawię sobie swoje własne Subaru :cool: (może nie MY08 :shock: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...