Jump to content

poziom rezerwy impreza gt


Recommended Posts

kashmere, mial raczej na mysli przy jakiej ilosci paliwa w baku zapala sie kontrolka rezerwy, tak wiec niezaleznie od trybu jazdy - w tym samym miejscu. Kwestia moze byc taka ile na tym przejedziemy, ale to juz "inna inszosc"

Link to comment
Share on other sites

kashmere, no to tez mialem na mysli :lol: mowiac, ze rezerwa zapali sie przy okreslonym poziomie, ktory mi rowniez jest dokladnie nieznany. Z dotychczasowych tankowan tuz po zapaleniu rezerwy wchodzilo srednio okolo 8-8,5 litra.

Link to comment
Share on other sites

A ja bezwzględnie staram się niedopuszczać do stanu poniżej 1/4 baku. Jadąc Carfita Imprezą w Ułężu auto przerywało już nawet gdy wskaźnik pokazywał 1/3 baku :shock: :wink: Dlatego nie pytajcie ile litrów pozostaje po zapalniu pomarańczowej kontrolki :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Andreff, nie wiem jak w 97 - ale tez powinno byc. W MY 98 i 99 na pewno sa - zapala sie dosyc "gleboko" - praktycznie na dolnej kresce. Ale faktycznie wtedy przy depnieciu czuc jak przerywa.

 

ALEX, ja tez tego nie lubie - ale kiedys (jedyny raz w zyciu) zdarzylo mi sie, ze nie bylo zadnej stacji na dluzszej przestrzeni i jechalem 90-siat, wylaczylem radio, nawiew, swiatla :lol: zgasl mi jak probowalem wjechac na stacje - jedno pchniecie i dojechalem pod dystrybutor :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

mi jak probowalem wjechac na stacje - jedno pchniecie i dojechalem pod dystrybutor

Też tak kiedyś miałem. Chciałem przyszpanować Subarakiem przed kolegą i po 15 km szpanu od zapalenia pomarańczowej kontrolki :shock: auto dotoczyło się na stację :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Andreff, masz nową czy starą deskę? Kontrolka rezerwy weszła z nową deską w MY97 ale moze masz '97 MY 96?

 

Moja deska na pewno nie jest taka jak w MY99, a czy w MY96 była jeszcze inna deska niż moja to nie wiem :?: Auto to raczej na pewno MY97

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...