Skocz do zawartości

Subaru Forster 2litry - koszt wymiany rozrzadu


bambam

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek sobie porozmawiasz na ten temat z Markiem. :razz:

Jedziesz z nami oczywiście?

 

Oczywiście, że jadę z Wami. Mam też nadzieję, że jak wszystko dobrze pójdzie to przejadę się z Wami po trasie wyścigu. Może być na tylnim fotelu. ;) W zaturbionym subaraku jeszcze nie jechałem (na razie tylko za... właściwie zawsze za ;) ).

 

Z p. Markiem już chyba miałem okazję rozmawiać telefonicznie, nt. uszczelek pod pokrywy zaworów. A tak w ogóle to mam więcej pytań... i 3 kody błędów do przeanalizowania. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zastanawiam sie nad zakupem forestera, rocznik 1998-2000 z 2 litrowym silnikiem. Interesuje mnie koszt wymiany rozrzadu. slyszalem, ze 10000pln. czy tp prawda??

 

Kraków - ASO ok. 2500 zł. z wymianą oleju (dane z maja/czerwca). Ten typ tak ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowany warsztat, wiosna '07 - 2200 brutto - cena wraz z przeglądem 105 tys, bez oleju (przywiozłem własny)

 

Drogo, to wraz z przeglądem. To już taniej byłoby kupić nowy samochód. :mrgreen: :wink:

 

Kilka miesięcy temu za remont swojego 10letniego paździeża (wyjmowany silnik, wymieniane simmeringi wału i trochę innych rzeczy) zapłaciłem nawet więcej, ale wtedy jeszcze bez wymiany paska rozrządu i osprzętu. Już mi tam powoli zaczyna olej ciec, a i kilometry szybko się zbliżają. Do tego dojdzie wymiana oleju w silniku. Oczywiście chciałbym wymienić nie tylko pasek, ale i pompę wody i wszystko co powinno się wymienić. Gdybym się zmieścił w 1500-1700 za całość byłoby super.

 

Nie spodziewałem się, że będę robił tyle kilometrów, rozrząd planowałem na przyszły rok, no ale tym autem po prostu nie da się nie jeździć. :mrgreen:

 

Dzięki za informacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się zmieścił w 1500-1700 za całość byłoby super.

Witam

...mało tutaj się udzielam ale...

wymieniałem ostatnio w Foreście żony paski - wszystkie + rolki i pompa wody, dodatkowo olej,

zmieściłem się w 1700pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zanim wybierzecie ten jedyny słuszny warsztat proponuje się spytać co wchodzi w cenę tego kpl rozrządu. Czy zostaną zmienione uszczelniacze na wałkach rozrządu ,(dziśaj nie ciekną ale czy jutro ?) jaki jest producent części ,czy dostanę Fvat na wszystkie części i gwarancje?

W Subaru SOHC mozna się wyrobić w 1k pln za

kpl rozrząd z F.vat i gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...