Jump to content

Subaru Forster 2litry - koszt wymiany rozrzadu

bambam
 Share

Recommended Posts

Kurna, u mnie zbliża się wymiana rozrządu, czas sprzedawać paździeża. :mrgreen:

A tak poważnie, to liczę koszt wymiany (u mnie SI 2l) w okolicach 1000zł, da radę?

W piątek sobie porozmawiasz na ten temat z Markiem. :razz:

Jedziesz z nami oczywiście?

W piątek sobie porozmawiasz na ten temat z Markiem. :razz:

Jedziesz z nami oczywiście?

Oczywiście, że jadę z Wami. Mam też nadzieję, że jak wszystko dobrze pójdzie to przejadę się z Wami po trasie wyścigu. Może być na tylnim fotelu. ;) W zaturbionym subaraku jeszcze nie jechałem (na razie tylko za... właściwie zawsze za ;) ).

Z p. Markiem już chyba miałem okazję rozmawiać telefonicznie, nt. uszczelek pod pokrywy zaworów. A tak w ogóle to mam więcej pytań... i 3 kody błędów do przeanalizowania. :mrgreen:

A tak poważnie, to liczę koszt wymiany (u mnie SI 2l) w okolicach 1000zł, da radę?

może być kłopot z całością w tysiaku się zmieścić. tyle będą kosztować same części.

witam

zastanawiam sie nad zakupem forestera, rocznik 1998-2000 z 2 litrowym silnikiem. Interesuje mnie koszt wymiany rozrzadu. slyszalem, ze 10000pln. czy tp prawda??

Kraków - ASO ok. 2500 zł. z wymianą oleju (dane z maja/czerwca). Ten typ tak ma :wink:

Autoryzowany warsztat, wiosna '07 - 2200 brutto - cena wraz z przeglądem 105 tys, bez oleju (przywiozłem własny)

Drogo, to wraz z przeglądem. To już taniej byłoby kupić nowy samochód. :mrgreen: :wink:

Kilka miesięcy temu za remont swojego 10letniego paździeża (wyjmowany silnik, wymieniane simmeringi wału i trochę innych rzeczy) zapłaciłem nawet więcej, ale wtedy jeszcze bez wymiany paska rozrządu i osprzętu. Już mi tam powoli zaczyna olej ciec, a i kilometry szybko się zbliżają. Do tego dojdzie wymiana oleju w silniku. Oczywiście chciałbym wymienić nie tylko pasek, ale i pompę wody i wszystko co powinno się wymienić. Gdybym się zmieścił w 1500-1700 za całość byłoby super.

Nie spodziewałem się, że będę robił tyle kilometrów, rozrząd planowałem na przyszły rok, no ale tym autem po prostu nie da się nie jeździć. :mrgreen:

Dzięki za informacje,

Gdybym się zmieścił w 1500-1700 za całość byłoby super.

Witam

...mało tutaj się udzielam ale...

wymieniałem ostatnio w Foreście żony paski - wszystkie + rolki i pompa wody, dodatkowo olej,

zmieściłem się w 1700pln.

Panowie zanim wybierzecie ten jedyny słuszny warsztat proponuje się spytać co wchodzi w cenę tego kpl rozrządu. Czy zostaną zmienione uszczelniacze na wałkach rozrządu ,(dziśaj nie ciekną ale czy jutro ?) jaki jest producent części ,czy dostanę Fvat na wszystkie części i gwarancje?

W Subaru SOHC mozna się wyrobić w 1k pln za

kpl rozrząd z F.vat i gwarancją