Skocz do zawartości

WĘDKARSTWO


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam mogę nosić torby z wędkami...

 

Torbę to każdy niech sobie sam nosi swoją, zbereźniku :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Ale będę miał ukrytego granata w świątecznym ubraniu...

 

No jasne. Kolegów wysadzic w luft, a potem dobrac się do tej platformy wiertniczej. O to chodzi, nie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosic moge tylko ze jest pare problemow:

-przylot do USA

-przylot do Louisiany

-2 dniowa wyprawa kosztuje ok $1000

Jak ktos chetny to nie ma problemu. Ja zapewniam odbior z lotniska i nocleg, jedzenie i "popitka" tez sie znajdzie :twisted:

Skoro fotki sie podobaly to zapraszam na film ;) --->

i takie tam z Delfinami

 

-- 23 lip 2011, o 19:43 --

 

Ja wam mogę nosić torby z wędkami...

Ale będę miał ukrytego granata w świątecznym ubraniu...

:twisted:

 

He He tez myslalem o tym granacie :) ale musial by miec dlugi ten to tego zapalnik bo rybki lykaja na 200-300ft ( 60-90m ) ;)

...." Tatko nasi ".... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprosic moge tylko ze jest pare problemow:

-przylot do USA

-przylot do Louisiany

-2 dniowa wyprawa kosztuje ok $1000

Jak ktos chetny to nie ma problemu. Ja zapewniam odbior z lotniska i nocleg, jedzenie i "popitka" tez sie znajdzie

 

 

I tak z góry dzięki, bo jest to szczere zaproszenie :!: Niestety póki życie w ubekistanie będzie dalej takie samo, nie prędko się kiedykolwiek wybiorę dalej niż do... granic kontynentu. :wink:

Musi mi wystarczyc połów w Wiśle póki co. :evil:

 

 

Filmiki również fajne, nie ma to jak się rozmarzyc przez chwilę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Za tydzień miałem być za oceanem ale wyjazd mi się przesuwa o kilka dni . Ponieważ będę w Gdańsku pod koniec tygodnia , to postanowiłem się umówić ze znajomymi w Karlskronie na ryby w Szwecji . Płynę z rowerem z Gdyni a potem odbierają mnie autem i jedziemy na biwak . Jak ktoś ma ochotę na tanią wyprawę , to czekam na PW .

 

-- 28 sie 2011, o 13:08 --

 

Wszystkie plany runęły po rozwaleniu tyłu mojego auta przez GOLFA .

 

Za to dziś wybrałem się na leszcze nad rzekę . Złowiłem dwa :

1. ok 1 kg

2. ok 2 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim tygodniu udało mi się złowić :

2x szczupak - prawie wymiar ok 40cm+

4x Okonek - + - 20 cm

1x Sum - 90 cm

 

Szczupaki i okonie skosiły sie na gumy relaxa z główka 7, natomiast sum na woblera ale nazwy nie pamiętam.

Rzeki na których walczyłem to Odra i Warta :) Jak znajdę kabel do telefonu dołączę fotki.

( wszystkie ryby wypuszczone )

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień nad dokumentacją budowlaną , więc dziś rano postanowiłem poszukać płoci .

Udało mi się wyholować piękną płoć 40cm i waga 1.15 kg :P

Ja w tym miejscu regularnie łowię takie płocie , ale w drugiej połowie września . Urwałem karpia sazana ok 4-5 kilogramów .

Mam taką fajną miejscówkę na rzece , co nikt nie zagląda oprócz mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

To sie podlacze. :P

 

Niedawno wrocilem z ryb. Lod ma 32 cm juz i sie troche nawiercic trzeba.

Zmarzlem na kosc, mialem jedno branie...

 

...no ale spanikowalem i za szybko poderwalem. Pozniej juz pipka byla, a ze sie sciemniac zaczelo, to wrocilem do domu. Rece tak mi zmarzly, ze kierownicy nie moglem utrzymac i czekalem az odmarzne. :)

Bede walczyl! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam subarową część braci wędkarskiej :P

 

Zaraz wiosna, biega ktoś ze spinnem na Wiśle? ...jeśli jest za czym.. w sumie zeszły sezon na rzece był dla mnie fatalny, nawet nie tlyko dla mnie bo znajomym też słabo wyszło.

Coś czuuje ze w tym roku szybciej wybije na ryby. Może w kwietniu na klenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam kontaktu z kimś kto zna Wisłę powyżej(znaczy w stronę źródełka) Sandomierza/spining/ ? Podobnież po ostatniej suszy jest słabo z rybą na Wiśle.Prawda to ?

 

Gdzie szukać boleni na Wiśle ? Widział ktoś ostatnio żerujące ?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kontaktu z kimś kto zna Wisłę powyżej(znaczy w stronę źródełka) Sandomierza/spining/ ? Podobnież po ostatniej suszy jest słabo z rybą na Wiśle.Prawda to ?

 

Gdzie szukać boleni na Wiśle ? Widział ktoś ostatnio żerujące ?

 

 

Ostatnio chodzę co tydzien nad wisłę i straszna lipa...a boleń chodził przed mostem siekierkowskim, ale mało intensywnie. Już trace nadziej ze zlapie cos na tej warszawskiej i okolicznej wiśle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która strona Wrocławia Ci bardziej pasuje ? W sumie rzeka niby ta sama ale kompletnie inna.

Spokojny nurt i duże klatki są na południu w okolicach Kotowic. Przejeżdżasz przez Kotowice w kierunku Zakrzowa, mijasz Siedlce i zaraz za miejscowością będzie zjazd w lewo szeroką polną drogą. Jedziesz około 1km przez pola i na samym końcu mały lasek przed wałem. Przejeżdżasz wał i masz do wyboru mnóstwo płaskich główek. Mniej więcej tutaj:

http://mapa.szukacz....Kliknięty_punkt

 

Jak wolisz północ do najlepsze miejsca są w okolicy Głoski. Mimo, że mieszkam na południu i mam do Głoski ponad 40km to od lat jeżdżę głownie tam. Duże główki z bardzo głębokimi burtami i niestety duże wahania wody ale okolica bardzo fajna. Szkoda, że w najlepszym miejscu budują tej chwili most....

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

most postawili dokładnie na mojej miejscówce :( Ale do września mają skończyć i będzie OK. Sam rejon przeprawy jest niesamowity. Można łowić klenie a nawet trafiają się brzany. O leszczach i pozostałych "normalnych" odrzanych rybach nie wspominając.

Sam rejon Kotowic jest mocno oblegany i dlatego szukałem miejscówek nieco dalej. Dojazd jest czasami trudny ale jak OBK dawał radę to Forek tym bardziej. Woda spokojniejsza i jest mniej kamieni. Głownie muł i piasek. Typowe sumowo-szczupakowe łowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...