Skocz do zawartości

Kiełbache w pysk! Cyli KrK rulleZ


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

a co powiecie na reaktywacje spotkań kiełbaskowych w Krakowie, standardowo pod Halą :?: przeglądałem dział spotów, ale nie widziałem, aby w ostatnim czasie ktoś opierdzielał kiełbache na ciepło... Normalnie apeluje do wszelakich kacyko pitnych (wiem, że już nie ma kacyka, ale tak se piszem), kiełbacho żernych (wiem że są :cool: ) i szlugo palnych o zjednoczenie się w jednym dniu o jednej porze... :mrgreen:

 

normalnie forumowo zaniedbany Smoku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Monia ankiety to się już chyba wyedytować nie da, niech będzie jeszcze nieoficjalna opcja "Na Monie" cyli łikendoFo... Ja tylko proszę aby nie 28-29 bo mnie ni ma w Krakowiaku Małym.

 

 

PS. tyle czasu jesteś na Tym forum i jeszcze Cię nikt nie uświadomiwszy skąd się biorą dzieci... :?: No wiesz co :?: miałem kiedyś taką lekture w domu. Twój ogród czy jakoś tak i tam pisali o hodowaniu kapusty, jak znajdę to Ci prześle. :twisted: :wink:

Wybacz, szyderczy mam dzisiaj humor :razz: :cool: czyli wszystko w normie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ankiety to się już chyba wyedytować nie da, niech będzie jeszcze nieoficjalna opcja "Na Monie" cyli łikendoFo... Ja tylko proszę aby nie 28-29 bo mnie ni ma w Krakowiaku Małym.

wyrazam zgode na takie rozwiazanie :mrgreen: 28-29 mnie tez nie odpowiada..wtedy nie dam rady rezydowac w KrakowiakuCiJa :twisted:

 

PS. tyle czasu jesteś na Tym forum i jeszcze Cię nikt nie uświadomiwszy skąd się biorą dzieci... :?: No wiesz co :?:

Oj KrkalDragan..jak Ty nic nie rozumiesz :twisted:

 

miałem kiedyś taką lekture w domu. Twój ogród czy jakoś tak i tam pisali o hodowaniu kapusty, jak znajdę to Ci prześle. :twisted: :wink:

Kapusta..nieee jak znajdziesz cos o Pelargoniach, Fasolniku egipskim lub Kenach to poprosze :mrgreen:

Kapusta tlko w formie golabkow :wink:

 

Wybacz, szyderczy mam dzisiaj humor :razz: :cool: czyli wszystko w normie :lol:

znaczy upodabniasz sie do ojca..yyy matki..no dobra mozesz sobie wybrac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie zakada wątki, które nie umierają natychmiast śmierdzą kliniczną... :wink:

 

aflinta, ale Ty chyba masz jakiegoś wMOrDERATORA... tak czy indziej dzięki... :mrgreen:

 

Oj KrkalDragan..jak Ty nic nie rozumiesz

rozumiem, rozumiem dla tego biorąc pod uwagę gdzie pracuję, czasami składam zamówienie na Novynette :twisted:

 

Fasolniku egipskim

Moja lepsiejsza połowa jest właśnie w Egipcie więc napisze, to może coś tam się znajdzie :razz:

znaczy upodabniasz sie do ojca..yyy matki..no dobra mozesz sobie wybrac

Ja zawsze byłem taki sam jeno się maskować uczyłem, ale na jenzygu polskim mnie mówili, że maska w literaturce to nie dobrze wypadała więc zrezygnowałem i jetem takie samo jak matka, znaczy ojciec (nie mogłem się zdecydować) :shock:

 

a co by nie było, że OT we własnym wątku robim to proponuję godzinę 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siem piszem dwiema ręcami i jednym otworem gębowym :mrgreen:

(na kiełbaski,orenżadkę i palenie tyż)

 

Trza by wstępnie jakoś w tygodniu zorganizować, :grin:

 

a jak Moniqa powróci z wojaży to sie w łikenda dołączy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak Moniqa powróci z wojaży to sie w łikenda dołączy :cool:

 

jesli wroci to zaznaczy ostatnia opcje.. :mrgreen:

 

laski bzzzz jak bede sie wybierac do KrakowiaczekCiJa to sobie wlasny wTopic otworze a co :razz:

 

:arrow: edit: w mored..kto mnie podstepnie ankiete zmienil cichaczem?...

 

sie musze zajaknac raz jeszcze:

 

jesli wroci to zaznaczy przedostatnia opcje.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A długo jeszcze bedziem te ankiete prowadzić :?:

 

Bo tak sobie po wynikach wykalkulowałam, że jeśli wiekszości to lotto kiedy będzie spot

a mniejsza wiekszość :wink: odpowiedziała że w czwartek :smile:

kiełBache też bym już zkonsumowała

 

to może (jutro) w CZWARTEK sie spotkamy :!:

 

A tak wogóle to gdzie organizator? Sie wypowie może :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy dzis z GRAFem na Rybitwach i bylo duzo aut, choc niewiele naprawde mocnych i dosc sporo dresiarni. Mimo to bylo calkiem fajnie i tak kombinujemy, zeby mozna w czwartek urzadzic spota pod hala targowa na kielbaski, a potem kto chetny pojedzie na Rybki :) w czwartki zwykle jest wiecej fajnych fur i mniej lysych pal, a jakby sie zebrala fajna ekipa z forum to by mozna sie troche pobawic :)

 

kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...