Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Grubymi, zeby kazdy przeczytał.

W Koniuszym przyblokowane jest okolo 15 miejsc, 20 nie będzie zadnego problemu. Jak będzie nas więcej to tez damy rade :mrgreen:

 

Koszt 45 osoba (nocleg + sniadanie). Dodatkowo wytargowalem:

Stolik na baletach (szczesliwcy Ci ktorzy jada bez polowki), tatara p. Lech szykuje w ilosciach hurtowych, poczestunek jakis od firmy sie trafi (mozliwe, ze kolacja w piatek).

 

Hehe Gorski sie tak rozpedzil, ze na balety zaproponowal, ze kazdy wolny facet dostanie roze, zeby mogl latwiej zapoznac sie z Paniami z sasiedniej imprezy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co do tej kolumny i przejazdu przez miasto i góry to.... wiecie, ja miałem wziąć białą damę ale tak sie zastanawiam... może zrobimy tak jak ostatnio remek, że wsiąde do Ciebie na prawy, założe kask i zapne się w szelki.... :roll:

 

:twisted:

 

Zapowiada się grubo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubymi, zeby kazdy przeczytał.

W Koniuszym przyblokowane jest okolo 15 miejsc, 20 nie będzie zadnego problemu. Jak będzie nas więcej to tez damy rade :mrgreen:

 

Koszt 45 osoba (nocleg + sniadanie). Dodatkowo wytargowalem:

Bylem tam kiedys i sniadanie standard - chleb, maslo, wedlina, ser zolty, kawa i herbata, ale za to taka organizowana kolacja byla iscie krolewska - najlepsze zeberka i bigos, jakie jadlem w zyciu oraz drugie miejsce w kaszance na tym kontynencie. Czy tam tak zawsze, czy takie potrawy tylko na specjalne okazje?

 

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 8:56 pm ]

Nie moglby byc juz czwartek? Mam cholernie ciezki tydzien (zeszly i obecny... mysle, ze tak do maja gdzies bedzie). Jeszcze sie okazalo, ze na szkolenie to ja za dwa tygodnie jade, ale do hotelu ** i to na dodatek PKP intercity :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza w temacie.... czyżby wszyscy zajęli się pędzeniem cytrynówki i przelewaniem jej do podręcznych, 5litrowych butelek ? :wink: Człowiek sesje zaliczył i nawet nie ma się do kogo odezwać ani z kim podroczyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ, dziękuję. :wink: (i posta sobie również nabijam :) )

 

By the way, w srebrnej górze będziesz mógł poznać tego miłego pana co mu ostatnio dali się przejechać Twoim autem. No wiesz, tego co myślał, że biegi można w subaru wrzucać bez sprzęgła i jak zjeżdzał z gór to mu trójka nie weszła i spadł ze skarpy na dach.. opowiadali Ci to chyba?

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wytresowałeś Krzysia :mrgreen:

nie ja, Pumex :mrgreen:

zanim zacznie prowadzic, moze pozegnajmy sie z nim :mrgreen:

padłem jak sobie skojarzyłem ten tekst z nikonem i prowadzeniem kolumny przez Sidora :mrgreen:

Bzzz...błąd ! To są właśnie "tyły" matt'a :mrgreen:

no to ja już nie wiem co to za spot... :roll:

Dziwisz się, do dziś śni mi się ten kamaz, wyłaniający się z zakrętu...:mrgreen:

zaraz znowu padnie stwierdzenie, że to moja wina, bo wykrakałem

Czy tam tak zawsze, czy takie potrawy tylko na specjalne okazje?

zawsze... jak Pumex przyjeżdża :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam tak zawsze, czy takie potrawy tylko na specjalne okazje?

 

u Koniuszego Pumex zalatwia potrawy nawet jak ich oficjalnie a nawet fizycznie nie ma :mrgreen:

 

 

zazdroszcze wam tego spotkania ale tym razem nie dam rady :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi teraz milicja najechala na chate to ide siedziec :mrgreen: (cytrynowka ) sie robi jutro pojawie sie z kuzynem Asia zle sie czuje mdłosci i te sprawy. Niestety goscinnie wyskoczylo mi , ze w sobote musze byc w pracy do 15 naszczesicie. Pózniej wracam do degustacji.

bedzie Marek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi teraz milicja najechala na chate to ide siedziec :mrgreen: (cytrynowka ) sie robi jutro pojawie sie z kuzynem Asia zle sie czuje mdłosci i te sprawy. Niestety goscinnie wyskoczylo mi , ze w sobote musze byc w pracy do 15 naszczesicie. Pózniej wracam do degustacji.

bedzie Marek ??

 

Marka niestety nie będzie. Właśnie odebrałem autko od niego.

Sidor a gdzie jutro się pojawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mi się przypomniała ta rodzinka ze starszym, mocno wystraszonym kierowcą, pytająca, czy OS już otwarty i pamiętne słowa, lecące w ich kierunku: "Tylko bez szaleństw!" :mrgreen:

A Ty to mi miałeś maila na PW zapodać bo nie wiem gdzie profil DFP wysłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...