Skocz do zawartości

Subaru, a 61. Rajd Polski [UWAGA - duże zdjęcia]


Mori

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że chętnie popatrzycie na Wasze autka biorące udział w rajdzie ... Szkoda, że żadno nie pojechało pod publikę. :(

 

No problemo, moge jechać pod publike, boki stawiać nawet dacha ładnego moge tylko daj mi kase na naprawe albo nowy pojazd :evil: Prawda jest taka że jechałem swoim prywatnym autem które zresztą teraz stoi w serwisie i koszty mi rosną. Więc jak chcesz boki i pod publike to daj mi samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że chętnie popatrzycie na Wasze autka biorące udział w rajdzie ... Szkoda, że żadno nie pojechało pod publikę. :(

 

No problemo, moge jechać pod publike, boki stawiać nawet dacha ładnego moge tylko daj mi kase na naprawe albo nowy pojazd :evil: Prawda jest taka że jechałem swoim prywatnym autem które zresztą teraz stoi w serwisie i koszty mi rosną. Więc jak chcesz boki i pod publike to daj mi samochód.

 

Luz. ;) Ale zrozum, że jako widz ... baaa ... w tej sytuacji jako fotograf czekałem i czekałem na ten piękny bok, rozbryzgujące się kamienie i kurz (zresztą nieźle oberwałem parę razy po głowie od kamyków) zasłaniający cała okolicę. ;) ;)

 

Ale od Kuziego to rzeczwiście spodziewałem się więcej szaleństw ...

 

Tutaj macie więcej zdjęć:

 

Galeria I

Galeria II

 

mk.si: cieszę się, że się podobają - to dopiero jest prawdziwa satysfakcja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz. ;) Ale zrozum, że jako widz ... baaa ... w tej sytuacji jako fotograf czekałem i czekałem na ten piękny bok, rozbryzgujące się kamienie i kurz

 

Jedź na Kormorana :mrgreen:

Nie dziw się, że nie było boków na Polskim, od paru lat sprzęt wymusza na kierowcach jazdę "efektywnym torem jazdy" czyli na okrągło - jeżeli ktoś chce się ścigać, a nie tylko dobrze bawić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problemo, moge jechać pod publike, boki stawiać nawet dacha ładnego moge tylko daj mi kase na naprawe albo nowy pojazd :evil: Prawda jest taka że jechałem swoim prywatnym autem które zresztą teraz stoi w serwisie i koszty mi rosną. Więc jak chcesz boki i pod publike to daj mi samochód.

 

Jeszcze by ktoś pomyślał, że lubisz ten sport i gotów jesteś ponosić ofiary :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXIF prawdę Ci powie. :)

 

Ale tutaj wkleję Ci coś z jednego ze zdjęć bom skromny:

 

Camera Model Name

Canon EOS 10D

Shooting Date/Time

28/05/2004 10:00:44

Lens

70.0 - 200.0 mm

Focal Length

200.0 mm

Image Size

3072x2048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Iwan, a Mori jak chcesz ładne zdjęcia to się umówimy ty popstrykasz a ja ci się ustawie (autem) jak tylko będziesz chciał :roll:

Albo raczej spróbuje :twisted:

 

A jakbyś Mori chciał to mogę GT się z, a raczej kawałek za Bartem w synchronicznym poustawiać i to z fajnymi kartkami w oknach :D

 

Hwojtku : Jest wojna, ofiary muszą być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś Mori chciał to mogę GT się z, a raczej kawałek za Bartem w synchronicznym poustawiać i to z fajnymi kartkami w oknach :D

 

Patent na synchroniczne poślizgi już jest zastrzeżony:

 

a_ten_znowu_bokiem.jpg

 

Hwojtku : Jest wojna, ofiary muszą być :wink:

 

Więc nie ma co płakusiać, że potem stoi w serwisie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fotki już widziałem, ale akurat na pierwszym Azrael zawracał i stoi w miejscu, a Wally albo dopiero ruszał, albo ledwo się toczył ;)

No i Kuba chyba ślizga się lekko nad ziemią bo nie zostawia żadnych śladów poza śladami pod przednimi kołami z poprzedniech przejazdów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...