Skocz do zawartości

Eye sight


cieplik1112

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

Przy niższych prędkościach też, choćby przy ruszaniu stara się zablokować wjechanie w ścianę (czy inne auto).

Stara się, czy tylko informuje o niebezpieczeństwie? Bo coś mi pod czaszką kołacze, że do 30km/h nie zadziała. A za leniwy jestem by zajrzeć do instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, radix99 napisał(a):

Stara się, czy tylko informuje o niebezpieczeństwie? Bo coś mi pod czaszką kołacze, że do 30km/h nie zadziała. A za leniwy jestem by zajrzeć do instrukcji.

Jeżeli stoję przed garażem, dam na D i nacisnę bardziej zdecydowanie gaz, to auto zacznie ostrzegać i ściągnie moc z silnika. Podobna sytuacja jest jak chcę wjechać na skrzyżowanie z którego jeszcze nie zdążył do końca zjechać np. autobus (a właśnie przelatuje mi przed maską). 

Również tocząc się w korku (może 5km/h) też potrafi zapiszczeć i zatrzymać auto przed innym. Oczywiście w instrukcji jest ostrzeżenie, że przy bardzo niskich prędkościach może nie zadziałać (bo pewnie nie odróżni zagapienia się kierowcy od celowego podjechania). Ogólnie, działa bardzo dobrze.

 

42 minuty temu, cieplik1112 napisał(a):

Aha, bo z tego co zauważyłem to na środkowym wyświetlaczy pojawia się rysunek z es tylko na tempomacie

Tak, wtedy faktycznie wyświetla się w „mysim kinie” taka grafika, ale to nie oznacza, że ES wcześniej nie działał :) ES można wyłączyć przyciskami na górze (koło lampek czy otwierania dachu jak jest). Osobno wyłącza się ostrzeganie o zmianie pasa, osobno zupełnie działanie ES (np. jak jedziemy przez jakąś zarośniętą drogę i gałęzie czy podobne są na wysokości kamer).

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...