Skocz do zawartości

Dziś się pojawiło 22B- dawno go nie widziałem


Piter 35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten temat poprawił mi nastrój. Normalnie wiara w ludzi rośnie. Miło będzie zobaczyć 22B z oryginalnymi lampami. Mam nadzieję, że już za niedługo. :smile:

 

 

P.S.Mam nadzieję,że konstruktorzy grubo poszli do przodu i auto prowadzi się,jak ....min.WRX MY00

 

 

Andrzej pokazał kiedyś na Słomczynie, że nie ma startu do STI MY'06.

 

Możesz rozwinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli MY 06 to STI :wink: Chociaż, 22B też chyba zostało stworzone przez Subaru Tecnica International :wink:

 

Znowu nic nie rozwijasz. Jeśli pisząc Andrzej masz na myśli AK to on objechałby mnie (i nie tylko) w STI jadąc 2.0 NA, więc? Czy ta sama osoba jechała autami, czy dobrze oba znała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć?

 

 

Znam tylko z opowiadań, ale z tego - co wiem - czasowo była dość znacząca różnica na korzyść STi.

 

Świat idzie do przodu i STI 06 , 07 to bajka w porównaniu z 22B zawieszeniowo , silnikowo itd.....brak porownania. Pewne sprawy w tym 22b mozna poprawic (precyzje zmiany biegów :!: ) amortyzatory i spręzyny itd . Ale lepiej niech zostanie tak jak jest czyli oryginalny 22b

AK

ps.inna sprawa że jak jade cudzym autem to zawsze chce oddac nieuszkodzone (takze mechanicznie) wiec zdecydowanie wolniej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 22B Marka Gieruszczaka?

 

tak sie akurat składa ze 3 dni temu napisałem taki list do Magazynu Rajdowego WRC:

Witam serdecznie,

 

jestem czytyelnikiem WRC od drugiego numeru. W każdym numerze pojawiają się opisy wielu ciekawych aut, rajdowych jak i "cywilów". Jest jednak megaciekawe auto które jeszcze się nie pojawiło. A mianowicie Subaru Impreza 22B STI, przez wielu uważane za najlepsze wydane Subaru któremu nic juz nie dorówna. Niestety jedyne 400 sztuk czyni te auto niemal niedostępnym nawet dla oczu. Jest jeden egzemplarz w Polsce (przynajmniej w zeszłym roku był) należący do znanego rajdowca Marka Gieruszczaka. Jestem przekonany ze wiele osób z ciekawością przeczytałoby opis tego auta w WRC (np. jak trafiło do kraju, który własciciel,numer ,i oczywiscie to co zawsze opisujecie ;) ) Na pewno Wam łatwiej będzie osiągnąć te auto ( jeśli jeszcze jest na miejscu) i własciciela niz komu innemu,i podzielić sie informacjami o nim na łamach WRC. Proszę o przemyślenie tego - gdyż sam jestem ciekawy histori tego egzemplarza.

 

dziękuję i pozdrawiam

 

spalili,Ostrów Wlkp.

 

i taką dostałem odpowiedż:

Dobry pomysł!

Postaramy się coś zadziałać w tym kierunku.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Krajewski

:smile:

 

trochę moze dziwne, bo szybko to pisałem i nie byłem pewny,ale moze bedzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...