Skocz do zawartości

Belki Inter Pack do Forestera SK


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić takie belki do Black Bandit. Czy ktoś z Was ma takie i może podzielić się opinią?

 

https://www.interpack.eu/product-pol-8170-Bagaznik-dachowy-Inter-Pack-Quiet-XT-RR-86-86-Black-na-relingi-otwarte.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, mam takie belki do swojego Forestera SJ. U mnie służą przede wszystkim do wożenia boxu na narty. Wykonanie belek jest przyzwoite, dobrze dopasowane są mocowania do relingów i solidnie ich się trzymają. Dla mnie najważniejszą zaletą jest to, że są nisko umieszczone nad powierzchnią dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystko zleży co planujesz wozić na dachu, jak np. deski ( ewentualnie box ) i rowery  jednocześnie to tego typu belki bardzo ograniczają montaż różnych zabawek.

Ja mam mało estetyczne rozwiązanie ale za to sporo wchodzi  na szerokość:facepalm:

Belki które wybrałeś bardzo ładne.

 

BELKI.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, e-555 napisał:

A czy te platformy mocno hałasują ?

Nie, w foresterze i tak głośniejsze są opory powietrza ;-) 
Inaczej mówiąc na autostradzie przy 120-140 nie słyszałem dodatkowego hałasu z tyłu - jedynie szum..a przepraszam huk rozbijanego powietrza na przedniej szybie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

I wycie CVT :biglol:

w XT ma 2k rpm więc nie jest źle ;-) 
Co do CVT w tym modelu nie marudzę - zapraszam do P-ń bądź jak będziesz przelotem przejedziesz się i zobaczysz różnicę...jak testowałem 2.0 z CVT to fakt albo niskie obroty albo 5k rpm ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, e-555 napisał:

platformy mocno hałasują

 

Nie ma co się bać bagażników na rowery montowanych na haku. Regularnie jeżdżę z nawet 4 rowerami, w tym rowerami enduro, które wystają poza obrys samochodu. Nie zauważyłem zwiększenia głośności. Nikt z pasażerów też mi nic o tym nie mówił. :)
Jedynie co to podczas manewrowania trzeba uważać. Tył jednak mocniej wystaje.  :biglol:

Edytowane przez halvaekiu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, e-555 napisał:

29″ robi się całkiem spory gabaryt

W sporej części bagażników problem robi się, kiedy chcesz upchnąć 3-4 spore rowery z pełnym zawieszeniem.

 

Każdy znajomy z którym jechałem w góry był sceptyczny, czy rzeczywiście się pomieścimy, bo część z nich miało już sytuację, że na bagażnikach Thule po prostu nie dało się zamocować tylu rowerów. Było za mało miejsca między rowerami, lub nie dało się ich dobrze chwycić.

 

U mnie natomiast po obniżeniu siodełek wszystko da się zamocować przy odrobinie gimnastyki i wepchnięciu kilku pianek między rowery. (polecam kupić piankę do ocieplenia rur, pociąć na kawałki i przypinać to do rowerów trytkami wielorazowymi)

 

Nie mam pod ręką żadnych zdjęć z tym jak to wygląda z założonymi rowerami niestety.

 

W każdym razie mam Aguri Active Bike 3+1.

Jeżeli przypadkowo mieszkasz gdzieś blisko Wrocławia to mógłbyś wpaść i pożyczyć bagażnik w tygodniu i sam sprawdzisz jak to się sprawdza. Zwykle i tak tylko w weekendy z niego korzystam.

Edytowane przez halvaekiu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc i propozycję.

Ja kiedyś sporo jeździłem z rowerami na klapie i trochę się zraziłem od wieszania czegokolwiek na samochodzie..  ( klapa uszkodzona, zderzak poobijany … i tam takie )

Platforma to zupełnie  inny komfort… przejrzę ofertę Aguri 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...