Skocz do zawartości

Po prostu .... MUZYKA ....


piwozniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie!

Dziękuję wszystkim za kawałki, które mi przypominacie, a zwłaszcza za te, które przede mną odkrywacie. Jest mi tu wyjątkowo dobrze!

Żeby nie było nazbyt pusto to zapodam kawałek z listy jaką zamierzam wrzucić po północy, nie jest reprezentatywny dla całej listy...ale coś tam zdradza ;)

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaby na to pytanie odpowiedzieć jak statystyczna kobieta - czarne :biglol:
Ale odpowiem normalnie jak człowiek 
Wzięłam Bose QC35II.

I bardzo dobrze. Bardzo lubię brzmienie Bose. Nie słyszałem co prawda 140 sprzętów, lecz kilka (niebędących słuchawkami), ale zawsze wydawało mi się takie sympatyczne i nieprzegazowane. Nie podobało się ludziom, którzy, żeby słuchać muzyki (choć nie wiem, czy to w ich przypadku właściwe określenie) musieli skręcić całe średnie, a na maksa podbić niskie i wysokie, co było masakrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Bose maja po prostu fajny przyjemny dzwiek, Ci z kacika audiofila pewnie juz zaczynaja ostrzyc widly na takie stwierdzenia :) ale  jak dla mnie sa fajne. No i maja swietne wyciszanie szumow. 

 

Czesto w nich zmywam gary lub odkurzam, idealne.

 

A bedac przy audiofilach to moze to (tylko moze z lepszego zrodla)?:

 

 

 

 

Niesamowity album, mozna sie totalnie zagubic, z tym ze u mnie jakis niepokoj wywoluje :)

SZCZEGOLNIE w sluchawkach :)

 

 

Edytowane przez piwozniak
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piwozniak to jest album nad albumy! Wzorzec perfekcji. Fajnie, że tę jakość nagrań Watersa słychać na albumach Pink Floyd.

 

A ktoś jeszcze pamięta coś takiego jak rozgłośnia harcerska? To te klimaty ;)

 

 

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiscie jak juz wkleilem to slucham dalej Watersa :)

 

"Just love those laser guided bombs
They're really great
For righting wrongs"

 

Ta wersje widzieliscie/slyszeliscie?

 

 

 

Nie, no genialne po prostu!

 

 

Edytowane przez piwozniak
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, subleo napisał:

@piwozniak to jest album nad albumy! Wzorzec perfekcji. Fajnie, że tę jakość nagrań Watersa słychać na albumach Pink Floyd.

 

A ktoś jeszcze pamięta coś takiego jak rozgłośnia harcerska? To te klimaty ;)

 

 

 

 

 

Znamy, pamiętamy!

Kiedy słyszę tego typu klimaty w polskiej muzyce to widzę Polskę z tamtych czasów tak jak ja zapamiętałem.

 

10 minut temu, piwozniak napisał:

No i oczywiscie jak juz wkleilem to slucham dalej Watersa :)

 

"Just love those laser guided bombs
They're really great
For righting wrongs"

 

Ta wersje widzieliscie/slyszeliscie?

 

 

 

Nie, no genialne po prostu!

 

 

 

Ma dar tworzenia obrazów z muzyki i muzyki ze słów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Ma dar tworzenia obrazów z muzyki i muzyki ze słów.

 

Niesamowity.

 

Ja to zawsze jakos widze tak ze z jednej strony masz jakiegos nowego artyste (lub artystke) ktora na sile stara sie pokazac wokalnie, wygibasy na kazda strone, z naprawde prostych piosenek nagle mamy pokazy z fajerwerkami, a z drugiej masz takiego dinozaura. 

On nie musi, to wlasnie przeciez jest prosta piosenka, paru gosci, dziewczyny w chorku (z psem w dodatku) i Waters.

Dziekuje, pozamiatane.

Magia.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo się rzekło...

Z okazji takiej, że staję się dzisiaj nieco starszy (a chciałbym mądrzejszy) przygotowałem taki "zlepek" utworów. Próżno szukać w nim wzniosłych, czy epickich kawałków - są to piosenki, które akurat przyszły mi do głowy, za którymi trochę się stęskniłem, które można niezobowiązująco słuchać w tle robiąc coś równie nieistotnego...

Mam nadzieję, że kogoś może zainspirują, albo przywołają miłe wspomnienie.

 

https://youtube.com/playlist?list=PLDVhnEkNrJb3Jxr6PbHsPCvO6-RxeZgSu

  • Super! 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piwozniak i @Neutrino33 muszę zgodzić się z wami, że teksty jak i muzyka w piosenkach Waters'a chwytają głębiej za serce. Gdy go słucham to zupełnie jakby czas się zatrzymał a wyobraźnia zaczęła działać mocniej. 

Edit:

.. a może to wina tych wszystkich reportaży wojennych o Bliskim Wschodzie, które przeczytałam. 

 

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Bose maja po prostu fajny przyjemny dzwiek, Ci z kacika audiofila pewnie juz zaczynaja ostrzyc widly na takie stwierdzenia  ale  jak dla mnie sa fajne. No i maja swietne wyciszanie szumow. 
 
Czesto w nich zmywam gary lub odkurzam, idealne.
 
A bedac przy audiofilach to moze to (tylko moze z lepszego zrodla)?:
 
 
 
 
Niesamowity album, mozna sie totalnie zagubic, z tym ze u mnie jakis niepokoj wywoluje
SZCZEGOLNIE w sluchawkach
 
 

Właściwie nie wiem, od jakiego miejsca zaczyna się audiofil i nie umiem go zdefiniować. Ale miewam wrażenie, że audiofil często słucha sprzętu a nie muzyki
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, B-52 napisał:

Właściwie nie wiem, od jakiego miejsca zaczyna się audiofil i nie umiem go zdefiniować. Ale miewam wrażenie, że audiofil często słucha sprzętu a nie muzyki emoji57.png

 

Zapewne istnieje jakis uniwewrsalny wzor na wszystkie takie "hobby" czyli jak wydajesz powyzej jakiegos tam % swoich dochodow na swoje hobby to juz gleboko w tym siedzisz.

 

Jak to napisal w testamencie maz do zony: Jak juz mnie nie bedzie, tylko nie sprzedawaj moich wedek za tyle ile Ci mowilem ze kosztowaly.

 

Wszystko jest dla ludzi. Masz srodki, wydawaj na co chcesz, masz z tego frajde, jest dobrze. O ile jeden czy drugi nie stara Ci sie w naped CD zagladac i zaraz polepszac to nie ma problemu jak dla mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak np. kolega autor @piwozniak czy kto się na tym rozumie założył jaką jutóblistę nazwijmy dajmy na to "audiochwila" i pododawał tutejsze perełki i sukcesywnie apdejtował? Ja będę miał niedługo cały mój domek do wyszpachlowania, a wiadomo że przy robocie (oprócz małpki z blaszaka fajek i czteropaka) z bumboksa miło jak coś trzeszczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...