Skocz do zawartości

Warszawa jutro - jak przejechać?


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Niby wiem, ale korzystając z The Forum się upewnię.

 

Chodzi o to, czy nie ma jakichś nowych utrudnień typu świeże wykopki, demonstracje górników, etc., a także o to, jak się obecnie kształtuje korkologia.

 

Wjazd od Kielc - czyli:

- wariant 1, przez Janki i dalej Grójecką do centrum;

- wariant 2, Konstancin i dalej w górę.

 

Cel: hotel Victoria, ul. Królewska.

 

Muszę być na jakąś 9.30.

 

Rady, sugestie, informacje - mile widziane (z wyjątkiem najbardziej oczywistej: "kup se chopie helikopter" :twisted: ).

 

Z góry dzięki.

 

PS. Będę chyba Yarkiem, więc jakby jakieś STI było chętne do ustawki na światłach po drodze, polecam się wdzięcznej pamięci :cool: :wink: - w ramach kopania leżącego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- wariant 1, przez Janki i dalej Grójecką do centrum

 

Ja bym jechal przez Janki i dalej Jerozolimskimi do centrum /tudziez do APT i zaraz w Kasprzaka/.

 

Oszywiscie gdyby byly korki. Zastrzegam, ze nie wiem jak sie w tamtej czesci Wawy maja remonta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowałem parokrotnie,o różnych porach, że faktycznie najlepszy wjazd do Wwy od strony Janek to ten, w którym odbija się w kierunku Al.Jerozolimskich.

 

Tuż po tym jak katowicka łączy się z szosą radomską w Jankach trzymaj się lewego pasa. Będzie tam stało pewnikiem dużo samochodów do skrętu w lewo i Ty także do nich dołącz. Będzie tam chyba znak na Sokołów. Po paru km Później trzeba odbić na Pęcice w prawo (będzie znak). Jedziesz kawałek rozkopaną i zniszczoną drogą i dojeżdżasz do małego ronda przy pałacu w Pęcicach. Na rondzie zjeżdżasz na Reguły - w prawo i jedziesz cały czas prosto (m.in. przejazd przez tory WKD) do Al. Jerozlimskich. Ja bym dalej pojechał kawałek Al.Prymasa Tysiąclecia i odbił w prawo zjadem na Kasprzaka a stamtąd dostał się na Grzybowską i cały czas prosto, aż dojedziesz do Victorii.

 

Odradzam przejazd przez Konstancin - tam jest prawie zawsze tłoczono bo rano przez K. uderza do W-wy cała Góra Kalwaria i okolice. Plus zmotoryzowani z Konstancina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wariant 1, przez Janki i dalej Grójecką do centrum

 

Ja bym jechal przez Janki i dalej Jerozolimskimi do centrum /tudziez do APT i zaraz w Kasprzaka/.

 

Oszywiscie gdyby byly korki. Zastrzegam, ze nie wiem jak sie w tamtej czesci Wawy maja remonta.

 

rano na wjezdzie janki sa nie przejezdne, z reszta krakowska tez

 

WiS wjezdzaj od Konstancina i lec wislostrada, a potem w lewice i bedzie najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj jechałem z kielc do w-wy. Od Radomia do W-wy są nieustanne roboty drogowe, które kumulują się w Grójcu w korek gigant. Gdy jechałem dzień wcześniej w drugą stronę to ten korek miał o 7 rano jakieś 10km.

 

Dlatego sugeruję jednak z radomia na kozienice i górę kalwarię. Potem kawiorowy konstancin (też z korkiem, ale w jakim otoczeniu) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj jechałem z kielc do w-wy. Od Radomia do W-wy są nieustanne roboty drogowe, które kumulują się w Grójcu w korek gigant. Gdy jechałem dzień wcześniej w drugą stronę to ten korek miał o 7 rano jakieś 10km.

 

Dlatego sugeruję jednak z radomia na kozienice i górę kalwarię. Potem kawiorowy konstancin (też z korkiem, ale w jakim otoczeniu) ;-)

 

tylko ten korek jest mniejszy niz korek od janek do lopuszanskiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1553630,11,item.html

 

:shock: :evil: - to tak przy okazji...

 

A może być WRX?

W ostateczności, na bezrybiu... ;-)

 

Przyjadą tacy do stolicy i sobie gonitwy będą urządzać.

A jak!!! Studentki będę wiózł... :twisted::mrgreen:

 

A co do rad - dzięki, aleście mi dali do myślenia... :roll: Chyba ostatecznie rzucę monetą, którędy jechać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam przejazd przez Konstancin - tam jest prawie zawsze tłoczono bo rano przez K. uderza do W-wy cała Góra Kalwaria i okolice. Plus zmotoryzowani z Konstancina.

 

Tak naprawdę ten korek da się ominąć - w zależności w którym miejscu wbijasz się do Konstancina jest kilka wariantów :grin:

Jak się zdecydujesz jechać przez Konstancin to podam Ci receptę - oczywiście w zamian za jedną studentkę :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli remontują Puławską to wszyscy uciekają bokami.

Ja bym wbił sie w Krakowską i w Raszynie w prawo na Dawidy, potem do Puławskiej i Al. Niepodległości do Centrum.

O 9 jest lużniej :wink:

 

A nie lepiej na magdalenką skręcić a potem za lesznowolą na dawidy? po co pchać się do janek i raszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej na magdalenką skręcić a potem za lesznowolą na dawidy?

 

Chyba jednak tędy... Coś od pewnego czasu nie mam serca do Janek.

 

Czyli, jak już zjadę z "siódemki" w Magdalence, to którędy potem, żeby uniknąć konstancińskiego koreczka? W Piasecznie w lewo i na Puławską, czy są lepsze pomysły?

 

I potem: Puławska - pl. Unii Lubelskiej - Marszałkowska - Królewska... czy na tej (chyba najprostszej) trasie, czekają mnie jakieś extra nowe niespodzianki?

 

* * * *

 

Lubisz taki hardcore?

:cool:

 

podam Ci receptę - oczywiście w zamian za jedną studentkę

OK, ale ja wybiorę, za którą...

 

Yariska lekka jest. (...) weźcie ją za 4 rogi i przenieście poboczem. (...) chyba, że studentki cherlawe...

Eeee... cherlawe nie, ale jeszcze by mi się zdyszały niepotrzebnie i spociły... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za obwodnicą Białobrzegów odbij na Warkę i Górę Kalwarię.

Pomęczysz się chwilę w Górze Kalwari a z tamtąd na Konstancin i prościutko do Wawy.

 

Dobrze gada (chociaż nie ma już Subaru :mrgreen: )

 

Jedź przez Konstancin - tam nawet jak będzie korek to nie taki jak straszny. A jakby sie okazało, że utkwiłeś jednak w korku to dzwoń do mnie (0601853172) to Cię poprowadzę przez tel. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Warkę i Górę Kalwarię.

 

Parę razy próbowałem... dzięki, ale do tego wariantu jakos nie mam specjalnie sentymentu :roll:

Ja też nie mam ale działa:)

W tej chwili trzeba omijac Janki z daleka, przejazd przez Lesznowolę i Piaseczno to też kicha. Jest droga którą można dojachać do terminalu Cargo przy Wirażowej jadąc wzdłuz płotu lotniska ale to tragiczne wertepy a po deszczu można tam utonąć. mozna sie na nią dostać jadąc na Falenty i Dawidy z drogi Magdalenka/Lesznowola. Pierwszy raz trudno na nią trafić od tej strony więc polecam najpierw "ćwiczenie" od strony terminalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejazd przez Lesznowolę i Piaseczno to też kicha.

 

Okazał się całkiem-całkiem. Z Magdalenki do pl. Unii Lubelskiej jechałem dziś około 30 minut, więc nie tak źle.

 

Dzięki wszystkim za rady - także za te niewykorzystane :cool:

 

I pozdrawiam hurtem liczne Subaraki, widziane dziś w Warszawie. :grin:

 

PS. Do Barbie - impreza, na której byłem, okazała się mieć "Twój" (znaczy się firmy wiadomej) patronat medialny. Patronat patronatem, ale lancz był zupełnie OK... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...