Skocz do zawartości

Warszawa jutro - jak przejechać?


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Do Barbie - impreza, na której byłem, okazała się mieć "Twój" (znaczy się firmy wiadomej) patronat medialny. Patronat patronatem, ale lancz był zupełnie OK...

"Unia Europejska w swiecie: z Konstytucja czy bez?" ;)

Gazeta W. nie moja ;)

Gazeta.pl to inna bajka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A niby co?

Ja już kiedyś tłumaczyłam, że Matka Agora jedna, ale redakcje całkowicie osobne i niezależne. Gazeta.pl publikuje teksty GW, ale to tylko ułamek jej treści. Publikuje też teksty wszystkich innych mediów Agory, ale to nie znaczy że jest równocześnie Logo, czy Tok FM. Uzywane są ich publikacje tak samo jak materiały PAP, Reutersa, NYT czy IAR.

Nazywanie szmatlawca gazeta jest przesadzone...

Bo to żydokomuna ;):mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, Magdalenka -> Piaseczno -> Puławska -> Pl. Unii -> Marszałkowska ->

 

Ale wczoraj jakiś w ogóle pustawy dzień był w Warszawie... Bo wracałem ok. 16.00 drogą klasyczną, czyli koło Dworca centralnego i Grójecką na Janki, i o dziwo, też było zupełnie przyzwoicie - w tłoku, ale bez specjalnych przestojów.

 

Barbie - właśnie portal był współpatronem. A główną atrakcją, Radek Sikorski po przedawkowaniu pastylek... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Węglarczyk się tam miał coś teges

Poprowadził jako moderator jeden z paneli (bardzo dobrze zresztą, na tle innych) - a potem wyraził żal, że nie idzie na lunch, "bo musi teraz do roboty" :-)

 

Czyli, w kontekście kon-tekstu:

Gazeta.pl publikuje teksty GW, ale to tylko ułamek jej treści. Publikuje też teksty wszystkich innych mediów Agory, ale to nie znaczy że jest równocześnie Logo, czy Tok FM. Uzywane są ich publikacje tak samo jak materiały PAP, Reutersa, NYT czy IAR.

...rozumiem, że został nie tyle "delegowany", co "podnajęty" ;-)

 

PS. Właśnie zajrzałem - jak na "patrona", to nie eksponujecie tej konferencji jakoś specjalnie... Siostra Lena od Instytutu będzie miała za złe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby co?

Ja już kiedyś tłumaczyłam, że Matka Agora jedna, ale redakcje całkowicie osobne i niezależne.

 

LOL

 

Matka! Jest tylko jedna...

 

Nazywanie szmatlawca gazeta jest przesadzone...

Bo to żydokomuna

 

A Czesio i Wojtek to ludzie honoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio i Wojtek to ludzie honoru.

 

Się nie czepiaj... w końcu za Adasia to już Barbie z całą pewnością nie odpowiada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Góra za Helenę Łuczywo :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio i Wojtek to ludzie honoru.

 

Się nie czepiaj... w końcu za Adasia to już Barbie z całą pewnością nie odpowiada.

 

 

Sie nie czepiam barbie, tylko GW i g.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Góra za Helenę Łuczywo

 

A ja myslalem, ze Wande Rapaczynska;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się chyba zmienia w zależności od fazy księżyca. Czasem Rapaczynska, czasem Rapaczyński. Oficjalnie piszą o niej Rapaczyńska, ale chyba nie jest to prawidłowo, bo w 68 roku straciła obywatelstwo polskie i ma obywatelstwo USA, zgodnie z którym jest Rapaczyński.

Co do Adama i Heleny - powtórzę, że oni są związani z GW, a ja z Gazeta.pl, co jest osobnym tworem. Nie pracuję dla nich ani z nimi, siedzą (chociaż Adam raczej nie bywa) piętro wyżej :cool:

Zarzucić wiele GW i Gazecie.pl też mogę, ale tak naprawdę cieszę się, że są chociaż takie jakie są, kiedy spojrzę na inne media w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gruby tak pluje na GW i g.pl ze widze od razu swoich dziadkow jak im o PO lub Adasiu M. powiedziec

 

PO to inna para kaloszy.

 

Zas co do Agorowych mediow, to nie moge sie zgodzic na relatywizowanie PRL`u i zbrodniarzy z nim zwiazanych - a to wlasnie uskuteczniaja.

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, miałeś nie pisać w takich tematach, bo nie bardzo masz coś konstruktywnego do powiedzenia.

_________________

 

 

1. To niby na forum się pisze tylko wtedy, kiedy ma się "coś konstruktywnego do powiedzenia..."?

2. W MOIM wątku to może jednak JA będę decydował, kto co może... ewentualnie Modzi?

 

 

No, i to by było tyle ode mnie "w sprawie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...