Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2022


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Durbos napisał:

Ciaśniej to raczej nie, koronacja odsunie się tylko w czasie z Grecji na Nową Zelandię

Wiesz nigdy nie wiadomo takie rzeczy zawsze troche wytracaja z rownowagi. To je rally. Pamietam jak pare lat temu Therry mial mega przewade w polowie sezonu i poszlo prosto w kibel drugiej polowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Subary napisał:

Koła skręcone, a auto jedzie do rowu...

Czy było aż tak ślisko, czy to jednak wina ustawień dyfra, że taka podsterowność złapał.

Z całym szacunkiem dla jego umiejętności to mimo wszystko mnie to wygląda na błąd kierowcy...za szybko i tyle.

Gdyby przydarzyło się coś podobnego komukolwiek z nas to werdykt byłby: "niedostosowanie prędkości do warunków na drodze" -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latvala powiedział, że mieli źle opisane, tzn ten lewy był opisany jako krótki, a nie był krótki i stąd ta podsterownosc jak sie Kalle zorientował, że się zakręt jeszcze nie prostuje.

Btw, warto spojrzeć też w dół tabeli, bo tam sporo ciekawostek. Widać że rajdy w Belgii to religia, podobnie jak kolarstwo.
Nazwiska jak Jos Verstapen, Freddy Loix, Patrick Snijers, Armin Kremer.
No i przede wszystkim stado M3 e30, Porsche 911 GT3 i Alpiny.
Nie wiem co te e30 mają tam nawkładane, ale idą zacnie. Zwlaszcza niejaki Bjorn Syx klepie sporo czterołapów (na takim syfie....), większość Porsche i Alpin.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Bosman napisał:

Latvala powiedział, że mieli źle opisane, tzn ten lewy był opisany jako krótki, a nie był krótki i stąd ta podsterownosc jak sie Kalle zorientował, że się zakręt jeszcze nie prostuje.

Btw, warto spojrzeć też w dół tabeli, bo tam sporo ciekawostek. Widać że rajdy w Belgii to religia, podobnie jak kolarstwo.
Nazwiska jak Jos Verstapen, Freddy Loix, Patrick Snijers, Armin Kremer.
No i przede wszystkim stado M3 e30, Porsche 911 GT3 i Alpiny.
Nie wiem co te e30 mają tam nawkładane, ale idą zacnie. Zwlaszcza niejaki Bjorn Syx klepie sporo czterołapów (na takim syfie....), większość Porsche i Alpin.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

 

Tam dosyć często na trasach pojawiały się 911, kiedyś nawet coś o pucharze było...ale to może tylko pamięć płata mi figle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał:

Ogolnie trzeba przyznac ze postawa Beena w tym sezonie jest nic innego jak rozczarowywujaca. 

tak krawiec kraje jak mu materiału staje, chyba jednak ten Ford mocno odstaje od Toyoty i Hyundaia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Gdyby przydarzyło się coś podobnego komukolwiek z nas to werdykt byłby: "niedostosowanie prędkości do warunków na drodze" -_-

Hehe to samo miałem napisać.

 

Bylo za szybko wytrąciło go z czystej lini o pare cm a na syfie poszedł jak szmata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Durbos napisał:

tak krawiec kraje jak mu materiału staje, chyba jednak ten Ford mocno odstaje od Toyoty i Hyundaia

Czy ja wiem teraz na pewno odstaje ale na początku roku tez specjalnie nic nie pokazał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuville off

 

 

NEUVILLE UPDATE

 

The rally leader understeered off onto a ditch on a left-hander! The spectators are now trying to extract the car. 


Game over. He managed to get back underway, but has pulled over for good shortly afterwards. 

 

It sounds like the car may have taken some more serious damage when the front end hit the ditch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby liderzy poodpadali, ale emocje są nadal.

Evans 6 sekund za Tanakiem na 2 oesy przed końcem. Muszą obaj iść ogniem.

Ale jest jeszcze podział punktów na PS, a tu pierwsze 2 miejsca zajmą zapewne ci, co byli najszybsi i teraz nie mają nic do stracenia. Kalle z Thierrrym pojadą wszystko, a pozostała dwójka nie może pozostać w cieniu, bo dla nich walka jest o coś więcej niż 5 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...