Skocz do zawartości

Dostępność Subaru w salonach


ojejkoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ojejkoo :!: ale o jakie auto konkretnie chodzi bo nie wiem :?:

AK

ps.może pw

 

W Wa-wie kolega też był. I mimo, że telefonicznie obiecano, że się samochód znajdzie, nic się nie znalazło poza tym, co już widzieliśmy w 3mieście :mrgreen: . Chodziło o OBK 3.0. Na PW już nie ma sensu bo zakup już dokonany.

pozdrawiam

 

To znaczy , że są dostepne , jak juz kupiony :mrgreen:

AK

 

Honda Legend, gdzieś w okolicach Pana salonu :mrgreen: A szkoda :sad: Kolega baaaardzo chciał Subaru, jak dałem mu się przejechać (bo testowych nie było) to strasznie się napalił

 

To nawet dobrze :lol: Za dwa lata będzie już przekonany , że jednak powinien kupic Subaru :mrgreen: A przekonany klient to podstawa :!: :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejkoo, nie obrazaj sie, bylo ";)" ;)

 

spokojnie, daleki jestem od tego :mrgreen:

 

To nawet dobrze Za dwa lata będzie już przekonany , że jednak powinien kupic Subaru A przekonany klient to podstawa

AK

 

On już był przekonany, bo 2 lata temu chcieli mu dostarczyć Legaca za 3-4 miesiące :mrgreen: więc etap "pokocha bardziej, jak poczeka" już jest za nim. Teraz jest już chyba etap "nie chciała to sobie odpuściłem i znalazłem inną". A Legenda bym nie lekceważył :cool:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejkoo, nie obrazaj sie, bylo ";)" ;)

 

spokojnie, daleki jestem od tego :mrgreen:

 

To nawet dobrze Za dwa lata będzie już przekonany , że jednak powinien kupic Subaru A przekonany klient to podstawa

AK

 

On już był przekonany, bo 2 lata temu chcieli mu dostarczyć Legaca za 3-4 miesiące :mrgreen: więc etap "pokocha bardziej, jak poczeka" już jest za nim. Teraz jest już chyba etap "nie chciała to sobie odpuściłem i znalazłem inną". A Legenda bym nie lekceważył :cool:

pozdr

 

Widocznie nie jest mu pisane Subaru :mrgreen: Generalnie nie ma kłopotu z autami czasem trzeba poczekac do 6 tyg .Gal na H6 czekał aż 5 dni :!: :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że nowy model się bedzie sprzedawał, lepiej jak stary, zobaczycie !

Powiem więcej ze zdjęc nowy STI zaczyna mi się podobac :!: jak zmienia tylne lampy, bedzie ok, a jak nie to napoweno jakiś tuner zrobi cos ciekawego :lol:

 

Są już oficjalne zdjęcia nowego STI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie jest mu pisane Subaru :mrgreen: Generalnie nie ma kłopotu z autami czasem trzeba poczekac do 6 tyg .Gal na H6 czekał aż 5 dni :!: :mrgreen:

Pozdr.AK

 

No to chyba czas zacząć jeździć na zakupy do Warszawy bo u nas ciągłe problemy z dostępnością. Na trzy próby zakupu, w których uczestniczyłem udała się tylko jedna. Tylko serwis pusty i super dostępny :mrgreen: , aż się zdziwiłem przy ostatnim umawianiu na przegląd.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...