Skocz do zawartości

Subaru Baja


Gość Marcin_P.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Jeździłem bają 7 m-cy i teraz zamieniłem na outbacka

Bardzo proszę o twoją opinię o tym smoachodzie bo zalęgła mi się w mózgu myśl o sprowadzeni czegoś takiego ze stanów, wiec jeżlie możesz mi coś doradzić lub wręcz wybić ją z głowy to bedę wdzięczny za wszystkie wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak : Samochód sprawował się świetnie. Miał dla mnie tylko jedną wadę - nie miałem gdzie schować notebooka, żeby nie było go widać( mimo przyciemnionych szyb). Skrzynia jest tak skonstruowana, żeby woda mogła wylewać się przez szpary, a więc nie jest zbyt szczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Legacz Outback jest duzo lepszy moze nie wyglada jak pickup ale na pewno jest bardziej przestronny i użyteczny. Te auto na rynku polnocno amerykanskim raczej sie nie sprawdzilo bo zaprzestano jego produkcji ostatnim rokiem w jakim był sprzdawany to 2005. Jeżeli auto naprawde Ci się podoba to kup. Ogolnie jest to Legacy tylko z innym tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Ojciec Założyciel
Czy ktoś się orientuje czy kwalifikuje się ten pickup pod odliczenie Vatu? Chodzi o to , że posiada drugi rząd siedzeń a w 2005 była jakaś zmiana ustawy o Vat ale nie mogę znaleźć szczegółów w sieci na ten temat.

Tak. Poprzez otwartą przestrzeń ładunkową jest to z definicji samochód ciężarowy (w/g aktualnie obowiązujących przepisów)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...