Skocz do zawartości

Outback III 2006 - ułamany uchwyt pałąka podtrzymującego maskę


sartek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!
Jak w temacie: poddał się plasticzek trzymający pręt do podpierania maski. Chodzi o to mocowanie, w które wpina się pręt przed zamknięciem maski. Szukam na Allegro, ale tak naprawdę nie wiem nawet, jak to się fachowo nazywa. Ktoś może wie, czego konkretnie powinienem szukać? A może nawet ktoś wie, gdzie to znajdę? :)

Z góry wielkie dzięki za wszelkie podpowiedzi!

 

W odpowiednim dziale na forum znalazłem dwóch kolegów, co mają auta na części. Może u nich się coś znajdzie :)

 

Jestem już trochę mądrzejszy, nazywa się to mocowanie/spinka/zaczep podpórki maski. Problem w tym, że to, co mają sklepy internetowe, wygląda trochę inaczej niż u mnie. Będę zgłębiał temat jutro, jak będzie jaśniej.

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz tego http://e-subaru.pl/subaru/1681-subaru-legacy-outback-mocowanie-zaczep-uchwyt-podporki-druto-maski-przedniej-57255ag000.html

 

Dla mnie 30 pln za kawałek plastiku, który połamie się w ciągu roku (nie widziałem chyba subaraka z tym w całości) to przegina, więc

drukuje to w 3d. Model znajdziesz tutuaj https://www.stlfinder.com/model/subaru-hood-prop-clip-VDGeBJga/1461049/

Edytowane przez Jackname
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jackname napisał:

nie widziałem chyba subaraka z tym w całości) to przegina, więc

drukuje to w 3d.

w moim OBK uchwyt jest cały ;-)

Nie wydaje mi się, że każdy w domu ma drukarkę 3D, a zlecenie komuś, to chyba lepiej zamówić oryginał.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwszy raz maskę otwierałeś :) w każdym mieście ktoś drukuje, to troche jak xero a tako szczegół to groszowe sprawy, gdzieś przy okazji dodają do innego druku. Ale oczywiście jak masz ten z ASO za 30 pln to masz z 10KM więcej pod maską od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2021 o 10:17, Jackname napisał:

Dzięki! Znalazłem to w niedzielę wieczorem i kurier mami to jeszcze dzisiaj dostarczyć, mam nadzieję, że będzie pasować.
Z drukiem 3D też fajna opcja :)
Za to z tym łamaniem się
raz w roku to mnie "podłamałeś". Jak ten nowy faktycznie tak szybko się złamie, to wtedy zlecę wydruk 10 sztuk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 8.03.2021 o 10:17, Jackname napisał:

Dla mnie 30 pln za kawałek plastiku, który połamie się w ciągu roku (nie widziałem chyba subaraka z tym w całości) to przegina

W moim też jest cały. Może trzeba z sercem do tego uchwytu podchodzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno nie wiem Panowie, trochę bekę cisnę z tym łamaniem się. Mój samochód zapewne zaliczył kilka miłych dzwonów zanim odziedziczyłem go po poprzednich właścicielach. Dużo naprawiałem i te 30 pln już mi ciążyło. Inna sprawa, że filament do drukarki był różowy więc teraz mój złomek wygląda jak STI, wszystkie dziewczyny moje.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...