Skocz do zawartości

Atak trolli


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 234
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bergen, to Twoje ubuntu? Matlaba pod linuxem też używasz czy tylko sobie czytasz?

 

Moje... Aż wstyd się przyznać, skoro to nie własnoręcznie zbudowana dystrybucja na jakimś eksperymentalnym jajku i twm :wink:

 

Ponieważ dłubię w DSP, bardzo byłbym rad posiadać Matlaba na Linuxa, niestety nigdzie go nie ma :neutral:

 

Ale jeśli potrzebujesz Matlaba do "normalnych" rzeczy, to polecam opensourceowe klony - Scilab albo GNU Octave, które też ogarniają temat bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bergen, to Twoje ubuntu? Matlaba pod linuxem też używasz czy tylko sobie czytasz?
Moje... Aż wstyd się przyznać, skoro to nie własnoręcznie zbudowana dystrybucja na jakimś eksperymentalnym jajku i twm :wink:

Ponieważ dłubię w DSP, bardzo byłbym rad posiadać Matlaba na Linuxa, niestety nigdzie go nie ma :neutral:

Ale jeśli potrzebujesz Matlaba do "normalnych" rzeczy, to polecam opensourceowe klony - Scilab albo GNU Octave, które też ogarniają temat bardzo dobrze.

:shock:

czy Wy nas przypadkiem nie obrażacie? :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wy nas przypadkiem nie obrażacie? :roll:

To nie ulega frekwencji :wink:

 

Ale ulega dywergencji, czyli rotacji rotacji :mrgreen:

 

Bergen, octavie i scilab są mi całkiem dobrze znane :) Octave używałem już pod OS/2 w 1996 :)

 

Achhh, OS/2, to były czasy... Nawet już chyba żadnej z instalek nie mam. Ale mam za to dyski instalacyjne GEM ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywergencji, czyli rotacji rotacji

Rotacja rotacji to jest gradient dywergencji minus laplasjan, o ile pamiętam z podstawówki... :roll:

 

Byłem pewny, że jak napiszę na skróty, żeby się jakoś ładnie z tym co napisał Hogi komponowało, to się zaraz ktoś przyczepi :razz:

Szkoda zatem że nie wspomniałem, że wg twierdzenia Helmholtza każde pole o zerowej dywergencji można przedstawić jako rotację pola wektorowego :wink:

Dla niezorientowanych - temat jak najbardziej dotyczący Subaru :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...