Skocz do zawartości

Amortyzatory tył samopoziomujące.


żółty kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę wymienić tylne amory w SG 2.0. Są samopoziomujące. Podobno są dostępne odpowiednie zestawy zastępujące oryginały? Widzę na allegro komplety na tył, ale podobno nie tędy droga. Potrzebne są jakieś zestawy ze specjalnymi dystansami ? Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie takowych i mógłby wskazać źródło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz żadnych dystansów ale jeśli zmieniasz amortyzatory z samopoziomujących (SLS) na zwykłe to musisz też wymienić sprężyny. Te, które są w zestawie z SLS używa się tylko z SLS. Jeśli nie wymienisz sprężyn to tył samochodu będzie siedział nawet po wymianie amorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Pedders wg polecenia jednego z najlepszych mechaników :). Jestem bardzo zadowolony. 

Pedders, mimo że mają lepszą charakterystykę są na forum rzadziej wspominane bo są znacznie droższe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotruś napisał:

Też mam Pedders wg polecenia jednego z najlepszych mechaników :). Jestem bardzo zadowolony. 

Pedders, mimo że mają lepszą charakterystykę są na forum rzadziej wspominane bo są znacznie droższe ;)

Peddersy są sprzedawane jako bolt-on. Jak do kybów doliczysz odboje, poduszki amorów i ciut droższy montaż to cena nie jest jakaś ogromnie większa. po prostu kyb jest renomowanym producentem. pedders może i dobrym ale niszowym. Ciekaw jestem w czym ta cha-ka jest lepsza? masz porównanie osobiste?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...