Jump to content

żółty kaczor

Nowy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About żółty kaczor

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  Forester SG 2.0 X

Recent Profile Visitors

339 profile views
 1. https://allegro.pl/oferta/zawieszenie-tyl-forester-sg-za-sls-kyb-ashika-9753542609 te miałem na myśli.
 2. Muszę wymienić tylne amory w SG 2.0. Są samopoziomujące. Podobno są dostępne odpowiednie zestawy zastępujące oryginały? Widzę na allegro komplety na tył, ale podobno nie tędy droga. Potrzebne są jakieś zestawy ze specjalnymi dystansami ? Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie takowych i mógłby wskazać źródło ?
 3. Udało mi się rozebrać włącznik i dostać do żaróweczki. Mam radę. Nie próbujcie ściągać srebrnego klawisza! Jest bardzo delikatny i prawie na pewno ulegnie uszkodzeniu. Należy rozłożyć czarny korpus na dwie połówki i mamy dostęp do żaróweczki. Klawisz pozostaje na swoim miejscu. Swoją drogą dlaczego tak proste urządzenie jest tak skomplikowane? Potrzebna cierpliwość i precyzja zegarmistrza.
 4. No właśnie kierunki działają. Jak nacisnę mocniej przycisk awaryjnych, to po chwili raz mignie prawa strzałka tylko.
 5. Dziękuję za odpowiedź, ale włącznik chyba całkiem padł. Dziś przestał załączać światła. Poradźcie gdzie zamówić najlepiej nowy. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe w sieci. Może ktoś ma sprawdzone źródło?
 6. Od kiedy posiadam Forka. przycisk świateł awaryjnych jest "ciemny". Ktoś podpowie jak się dostać do żaróweczki? Bo obawiam się się, że zacznę podważać elementy nie w tym miejscu, gdzie trzeba i zniszczę. Poza tym chyba większość klawiszy jest ciemnych.
 7. Zdaje się, że u mnie jest zastosowana jeszcze ta z SF. Taka metalowa.
 8. A może ktoś już zamawiał taką pompkę i ma doświadczenie? Na aukcjach spotykam różnie wyglądające pompki, a z opisu wynika, że do mojego modelu. Jedną, nieodpowiednią już kupiłem. Forester SG 125 KM/92kW. r. 2003.
 9. Czy, żeby wymontować pompkę spryskiwacza reflektorów trzeba wymontować cały zbiornik płynu? Czy pompkę wyciąga się zwyczajnie na ,,siłę". Nie mam garażu i takie prace wykonuję na parkingu, więc wolałbym wiedzieć jak się zabrać do tematu.
 10. Zgubiłem dolną śrubę rozrusznika. SG 2003, 2,0 , 92KW. Ktoś zna wymiary śruby?
 11. Chodziło o mijania. Dziękuję za odpowiedź. A na postojowe to jest inny patent? Gdyby jeszcze ktoś wiedział jak rozpracować żarówkę w lewym reflektorze... Byłoby super.
 12. Jak w tytule. Szukałem w archiwum i nie znalazłem. Podobno do serwisu trzeba jechać. Zna ktoś sposób na wymianę?
 13. Cena jest atrakcyjna. A, że później zacznie rdzewieć? I tak przeżyje 14-letniego Forka.
 14. Ponieważ mam już dość naprawiania oryginalnej/plastikowej osłony, zamierzam zamontować stalową. Zna ktoś zaufane źródło-producenta? Trafiłem na polską stronę rumuńskiego producenta https://www.oslonasilnika.com/oslona-silnika
×
×
 • Create New...