Skocz do zawartości

Rozrząd subaru impreza Gh 2.0 D


Rozaar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od niedawna jestem posiadaczem subaru imprezy GH 2.0 D, zastanawiam się co w kwestii wymiany rozrządu gdyby ewentualnie była taka potrzeba. Nigdzie do tej pory nie znalazłem zestawu rozrządu (rozrząd łańcuchowy), w jednym miejscu dowiedziałem się ze producent w ogole nie przewidział wymiany rozrządu w tym modelu . Moje pytanie brzmi gdzie szukać, gdzie zwrócić się w sprawie rozrządu, chciałbym wiedzieć jakie koszty ewentualnie wchodzą w grę. Pozdrawiam 

A8B755F3-05DE-4032-9AA3-72AF43B87819.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rozaar napisał:

dowiedziałem się ze producent w ogole nie przewidział wymiany rozrządu w tym modelu

I tego się trzymaj.

28 minut temu, Rozaar napisał:

Moje pytanie brzmi gdzie szukać, gdzie zwrócić się w sprawie rozrządu, chciałbym wiedzieć jakie koszty ewentualnie wchodzą w grę.

Nie wiem czy którykolwiek diesel Subaru dotrwał do momentu, gdzie była konieczna sama wymiana „rozrządu” ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ok. 50 silników w których wymieniałem shortblocki tylko w jednym przypadku była konieczna wymiana łańcuchów. W swoim robiłem silnik przy 240tyś i łańcuchy zostały, zużycie było minimalnie. Ogólnie w Subaru nie ma problemu z łańcuchami w dieslu i benzynie. Zazwyczaj wytrzymują więcej niż sam silnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...