Skocz do zawartości

TYCHY - tor Fiata i okolice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

umówmy sie po prostu od jakies godziny w pewnym miejscu - ja będę od rana - z Tomkiem ustawimy tym razem wozy razem :twisted: , więc moze niech nasze samochody bedą punktem wyjscia - ustawimy sie gdzies tak jak ostatnio czyli w połowie zakrętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ustawimy sie gdzies tak jak ostatnio czyli w połowie zakrętu

Mnie pasuje, przyjadę ok. 10.00, zostawcie dla mnie jedno miejsce na auto OK ?

 

 

A powiedzcie mi lokalesi czy jest szansa przez zimę na sprincik po śniegu? Chodzi mi o to czy ten tor jest regularnie odśnieżany i rozjeżdżany czy da się pośmigać po białym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umówmy sie po prostu od jakies godziny w pewnym miejscu - ja będę od rana - z Tomkiem ustawimy tym razem wozy razem :twisted: , więc moze niech nasze samochody bedą punktem wyjscia - ustawimy sie gdzies tak jak ostatnio czyli w połowie zakrętu

 

No to generalnie zbiórka w okolicach zakrętu. Jak się zagęści to najwyzej staniemy trochę dalej, żeby zostawić Wam miejsce na samochody i swobodę poruszania :) Na pierdoły myślę będzie czas po 1szym przejeździe. :)

 

A powiedzcie mi lokalesi czy jest szansa przez zimę na sprincik po śniegu? Chodzi mi o to czy ten tor jest regularnie odśnieżany i rozjeżdżany czy da się pośmigać po białym?

 

W ciągu tygodnia zwykle trwają tam dość intensywne testy więc śnieg jest rozjeżdżony, ktoś sugerował mi też ostatnio, że Fiat czasami tam odśnieża jak ostro posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzięcie na miejscu to zorientujcie się czy w styczniu coś planują zorganizować .... w tą niedziele jak na złość jest kjs w krakowie więc startuje u siebie ale na Tychach chcę sie pojawić jak najszybciej :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tym razem może nawet ja się zjawię :smile: pokibicować, obczać co i jak i może kiedyś zbiorę sie w sobie na tyle żeby sobie wystartować :razz: jak znajdę kogoś chętnego na prawy fotel.

 

Fakt miałem mieć w ten dzień jakieś durne szkolenie ale w tej chwili nie jest to pewne więc.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w internecie piszczy, to Tychy nie będą tam juz nic organizowały dla takich amatorów jak my - podobno ma byc tak:

 

1. KJS (jazda między głupimi pachołakmi czyli katowanie sprzętu na bezsensownym parkingu)

- robimy licencję i przygotowujemy sprzęta (klatka, kombinezon itd)

 

2. 3 liga ( to co teraz jest na supersprintach i fajnych KJS'ach, czyli nie męka między debilnymi pachołkami tylko odpowiedni tor, prędkość i uczucie prawdziwych startów)

- będzie to napewno droższe niż zwykłe startowanie w Kajtkach (które i tak są moim zdaniem za drogie ;) )

 

3. Pepezetmotośgigorajdowanie ( wyższa liga, nie dla amatorów + dużo kasy)

 

[ Dodano: Sro Gru 12, 2007 11:17 pm ]

Kurcze tym razem może nawet ja się zjawię :smile: pokibicować, obczać co i jak i może kiedyś zbiorę sie w sobie na tyle żeby sobie wystartować :razz: jak znajdę kogoś chętnego na prawy fotel.

 

Fakt miałem mieć w ten dzień jakieś durne szkolenie ale w tej chwili nie jest to pewne więc.... :twisted:

 

Na prawy na miejscu jest wielu chetnych - zatankuj słuzbową furę, weź na wpisowe, kask, gasnicę i dawaj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawy na miejscu jest wielu chetnych - zatankuj słuzbową furę, weź na wpisowe, kask, gasnicę i dawaj! :)
u mnie służbowego auta niet, ale odważyłbym się swoim fiacikiem, tylko chce najpierw jako kibic obcziać co i jak :wink:

edit: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że był śnieg, było nawet interująco, zawiodłem się na driverach 4-napędówek bo jechali troszkę jak sieroty i wszyscy ryli przodem, brakowało mi pięknych power-slajdów i power-nawrotów :cry:

MARKO RALLY, następnym razem musisz pojechać i pokazać jak się jeździ bokami :grin:

 

Pozdro dla obecnych w Tychach forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozmieniali trasę przez co ucierpiała widowiskowość.

 

Nasz wynik też na tym ucierpiał, bo mieliśmy bardzo dobry czas na trasie B.

 

zawiodłem się na driverach 4-napędówek bo jechali troszkę jak sieroty i wszyscy ryli przodem, brakowało mi pięknych power-slajdów i power-nawrotów :cry:

 

Fajnie się gada z boku ;) Wierz mi, że na lodzie jaki był na kwadracie to przyczepność była znikoma. Ogólnie cała trasa zrobiła sie bardzo śliska. To już zbyt niebezpieczne, żeby robić boki ogniem. 4napędówki dzisiaj i tak miały najwieksze szanse. FWD leżało i kwiczało. Nie mówiąc, że moc była bez znaczenia. Liczyły sie umiejętności.

 

Ogólnie pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lodzie jaki był na kwadracie to przyczepność była znikoma

Tak jest, na lodzie niewiele się zrobi, trzeba by jechać na kolcu. 3 lata wstecz w Supersprintach byla możliwość jazdy na kolcach, ale nie wszędzie. Do F-126p wkręcali wtedy jakieś śrubki i zakladali chyba dętki,bylo tanio i dalo się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że tak "wonlno" jeździli i pozmieniali trasę przez co ucierpiała widowiskowość.

 

fajnie, że był śnieg, było nawet interująco, zawiodłem się na driverach 4-napędówek bo jechali troszkę jak sieroty

 

eeeeee tam marudzicie :wink: mnie sie podobało, a że było ślisko jak diabli to dało się zauważyć, przecież jak trasę ujeździli to po tym sie juz nawet przejść nie dało :shock: więc jechali jak mogli

 

 

Pozdro dla wszystkich co dziś byli :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po tym sie juz nawet przejść nie dało :shock:

 

Potwierdzam, byłem w adidasach i miałem problemy żeby ustać w miejscu.

 

Tommi from Kattowitz, to jak przelecieliście bokiem, obok nas - rewelka :grin:

 

Gdzie staliście ?? :) Nie wiem czy my, czy nasza druga załoga, ale przyznam, że mój kierowca wiecej slajdował niż druga załoga. :)

 

Nasze wyniki:

11 M.Kubica/T.Gaponik (ja z kumplem) - 56/73 generalka (15/19 klasa maluchowa)

31 Ł.Kubica/K.Krztoń - 25/73 (chyba) generalka (6/19 klasa maluchowa)

 

Zgłoszone były 73 załogi, dojechały 63 :) Nam trochę słabo poszło. Pierwszy przejazd po trasie B mieliśmy udany ale niestety anulowali wyniki :( Potem niestety nie znając dokładnie trasy A jechaliśmy pierwszy przejazd asekurcyjnie. Mimo to zaliczylismy na kwadracie 2 obroty. Na drugim przejeździe 2 bączki i po drodze 2 przygody :( Kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...