Skocz do zawartości

TYCHY - tor Fiata i okolice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naszej zalogi? :) bylo wtedy ostro hehe :) ale masakra byla na drugim przejedzie, wyjscie z malego owalu na prosta. Predkosc ok 90km/h wyjscie na ta prosta pelnym bokiem i nagle zaczela sie barierka zblizac :) ale driver pokazal klase i wyszlismy z tego calo :) a co do wyniku to braklo nam 0,3 sek do trzeciego miejsca. No coz to je rally :) . Fajnie bylo Was zobaczyc na torze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gada z boku ;) Wierz mi, że na lodzie jaki był na kwadracie to przyczepność była znikoma. Ogólnie cała trasa zrobiła sie bardzo śliska. To już zbyt niebezpieczne, żeby robić boki ogniem.

Jasna sprawa, nie chodziło mi o latanie ogniem tylko eleganckie owinięcie się boczkiem wokół placu bo tam można było bezpiecznie zrobić bączki, ślisko było jak cholera i nie wymagałbym śmigania bokiem każdego zakrętu choć kilka ładnych boczków widziałem, chodziło mi najbardziej o ten placyk dlatego tam stałem, nie było ani jednej Imprezy z regulacją dyfra DCCD więc było trudniej bo żeby zrobić bączka musieliby konkretnie postawić auto bokiem, a tak to wszyscy ryli przodem. Cfaniak (mówię tak bo miałem z nim do czynienia) w oklejonym reklamą czarnym Evo IX też nic nie pokazał - widać że jest mocny tylko w gębie bo np. na nie-ASO 30. września też był na szarym końcu stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WOŚP w Sosnowcu, czyli Rajdowy Sprint na "Ludowym"!!!

 

13 stycznia zapraszamy do udziału w Rajdowym Sprincie o Puchar WOŚP, który odbędzie się w Sosnowcu na obiekcie MOSiRu Sosnowiec - Stadion Ludowy i jego okolice. W zawodach może wystartować każdy posiadacz samochodu, a przede wszystkim prawa jazdy.

 

Minimalne wpisowe to 50 pln...można wpłacić większą kwotę !!! Całość pieniędzy z wpisowego zostanie przeznaczona na 16 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Długość trasy, na której zawodnicy będą "walczyli" to ok. 2000 m. O zwycięstwie decyduje łączny czas 2 przejazdów, dzięki Panu Ireneuszowi Miklaszewskiemu oraz władzom PZMot pomiar czasu będzie elektroniczny.

 

Podział na klasy taki sam jak na imprezach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, czyli:

- klasa 0 - puchar MALUCHA - 600 - 650 cm

- klasa 1 - do 903 cm

- klasa 2 - 903 - 1150 cm

- klasa 3 - 1150 - 1300 cm

- klasa 4 - 1300 - 1600 cm

- klasa 5 - 1600 - 2000 cm

- klasa 6 - pow. 2000 cm

- klasa 7 - RWD

- klasa GOŚĆ - zawodnicy z licencjami sportu samochodowego PZM

 

Podczas zawodów odbędzie się licytacja przedmiotów rajdowych kierowców startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

 

Zapraszamy na START, zapisy: biuro@s4.net.pl , tel. 0 512 088 818;

 

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie "S4", AK Zamkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będe startował to wpadnę na oglądarę :) Imprezą się boje startować, tym bardziej jeśli będą beczki, krawężniki i inne cuda. Jedną felgę już skasowałem, nie stać mnie na wiecej. Chyba, ze dorobię się własnego do tego czasu ale mało prawdopodobne, ciezko mi idzie kupienie auta dla siebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi idzie kupienie auta dla siebie :P
zawsze tak jest - ja już byłem kupować mnóstwo aut z kimś (ale dla innych) a jak samemu się ma na coś zdecydować to ciężko - zawsze coś nie pasuje :wink:

 

[ Dodano: Sro Gru 26, 2007 11:24 pm ]

Ja się zacząłem rozglądać za jakimś "malaczem" chcemy sobie z kumplem kupić żeby właśnie sobie pośmigać w podobnych imprezach albo jakieś KJS-y.

Bo mnie również szkoda tego auta co mam na co dzień mimo iż to tylko Fiacik brava. Nie mogę sobie jednak pozwolić za bardzo na to że uszkodzę swój jedyny środek transportu (bo jestem ugotowany) - bez niego to jak bez ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam jest nawierzchnia i czy dużo dziur ?? :>
Jeśli spadnie śnieg
to będzie nawierzchnia śniegowa :mrgreen:

Jak dobrze pamiętam to glównie asfalt, dziura jedna byla. Krawężniki są, no i na szybkim luku brama ogrodzeniowa. Kiedyś ktoś w nią nie trafil. ogólnie ciasno, raczej na male auta, duże nie ma gdzie zlożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wokół mosiru jest park z dość szerokimi asfaltowymi spacerniakami , niektóre są już nieco dziurawe

jest też jedna prosta , na której można wyskoczyć do góry ( pogarbiła się nieco przez lata)

wszystko zależy jak zostanie trasa poprowadzona w tym roku

jeśli jednak spadnie śnieg , to na pewno będzie miło :mrgreen:

może nawet będzie można zrobić kółko na stadionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że spotykamy się 13 stycznia :wink:

:lol:

Rzecz jasna, że tak :lol: na widza możecie liczyć na mnie zawsze.

Co prawda dzień wcześniej będzie u mnie podwójna impreza więc głowa będzie chyba bolała, ale mam tak blisko, że na własnych nóżkach do was przyjdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą tam Subaraki. Zależy jak ustawią trasę, przyjedź, zobacz. Mnie osobiście się tam nie podoba, ale zależy co kto lubi :mrgreen:

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot_galeri ... lek&zdj=27

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot_galeri ... lek&zdj=59

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot_galeri ... lek&zdj=74

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot_galeri ... lek&zdj=90

A na tej stronie znajdziesz klipy z Sosnowca:

http://www.rajdy.org.pl/download.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...