Skocz do zawartości

TYCHY - tor Fiata i okolice


MARKO RALLY

Rekomendowane odpowiedzi

Grand Prix Miasta Tychy

 

Siuzuki w akcji, efektowny przejazd. Lekki łuczek w lewo, podbicie, lądowanie w łuku i lewy 90 przed oponami.

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?ob ... ala/44.jpg

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?ob ... ala/41.jpg

http://www.rajdy.hoga.pl/big_fot.asp?ob ... ala/42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Najważniejsze że jesteście na mecie :) To kiedy następny start? Tychy w grudniu?

 

Tychy w grudniu raczej tak. Jeszcze myślimy czy nie wybrać się do Bielska w najbliżsża niedziele. Po S4 podjelismy decyzje o kolejnych inwestycjach. Zaczynamy od bezpieczeństwa czyli pasy szelkowe, kubeł i kask dla pilota. :)

Amortyzatory są w drodze, a przez zimę możliwe, że dłubniemy napęd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
;) Dzięki - mam nadzieję, że z nerwów drogi nie pomylę, się nie robije itd itd ale i tak będzie onciach, "no bo Imprezą TYLKO kierowcy rajdowi jeżdżą przecież" :mrgreen:

 

Każdy kiedyś zaczyna, a zabawa jest super, jak spróbujesz to będziesz chciał więcej :) Jesteś w tej dobrej sytuacji, że masz sprzęt i nie musisz się o niego martwić. Dla nas każde Badanie Kontrolne na rajdzie to loteria, emocje większe niż na OS'ie, puszczą nas czy nie. ;)

My mamy dużo ambicji i wolę walki, ale niestety 24 KM musimy nadrabiać umiejętnościami i szczęściem :) A kasy na inwestycje/zmianę samochodu niestety nie ma... teraz tylko bieżące naprawy, w czerwcu/lipcu jak dostaniemy zwroty z podatku i coś zarobimy to może perspektywy się zmienią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po imprezie, było super, ja niestety tylko foty robiłem :neutral:

 

Pozdro dla wszystkich forumowiczów obecnych na torze :wink:

 

Traska identyczna to 4-Turbo z 30. września więc jako tako można sobie porównać czasy, z zastrzeżeniem że dzisiaj było mokro i chłodno a wtedy sucho i ciepło.

 

Komu mogę podesłać foty do wrzucenia na serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie :mrgreen: tor taki sam jak podczas imprezy nie-ASO - nic sie nie zepsuło, oprócz ostatniego przejazdu nie zaliczałem trawy ;)

 

1 przejazd - czas 3:29 (gorzej niż maluch? i o sekundkę lepszy od poloneza? Załamany myślę o porzuceniu kariery kierowcy rajdowego ;)

 

2 przejazd - czas 2:55 (aż taka poprawa? Nie - okazuje sie, że poprzedni przejazd to 2:58 :P

 

2 przejazd - czas 2:50 - można było lekko wycisnąć więcej, ale jak na 1 start w jakichkolwiek zawodach uważam to za pełny sukces :D

 

Porównywalne czasy:

Renault Megane F1 - około 2:45 (kierowca z licencją na codzień upala suzuki Swift)

Subaru Impreza WRX (po mapowaniu około 250km) - 2:36 - kierowca to bardzo dobra wkładka mięsna dająca z siebie wszystko, często rajdujący ;)

Subaru Impreza WRX STi - czas nie znam, ale szybszy niz jego kumpel w WRX

Lancer nie-ASO - na 1005 wygrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam malana 76 rocznik, nawet zdrowa buda, na chromowanych zderzakach - chetnie sprzedam, albo udostępnię pod rajdówkę ;)

 

RAGA ! Jesteśmy z kumplem poważnie zainteresowani takim Malaczem, jeszcze się odezwę w tej sprawie do Ciebie pewnie telefonicznie :)

 

Paweł_P, foty podeślij do mnie, chętnie wrzucę do galerii, sam właśnie przygotowuję fotki i film - z tego co kumpel mówił to Impreza Ragi też gdzieś jest sfilmowana :)

 

Raga, BRAWO, gratuluję startu i bardzo dobrych wyników jak na pierwszy raz. Najważniejsze to dojechać bez dzwona do mety :) Nastepnym razem będzie jeszcze lepiej - za 2 tygodnie znów ma być KJS (Mistrzostwa Tychów Kierowców Amatorów) na torze ! Zapraszam !

 

Aha, może mistrzem prowadzenia Subaru nie jestem, ale na najbliższym spocie nauka ostrego ruszania ! Chłopie, traciłeś najwięcej przez te strzały ze sprzęgła ! Dusiłeś strasznie na starcie. ;)

 

Nasze czasy (126 p - seryjny w pełni)

 

1. 3.33.57 (+ 5 sekund kary za falstart :( )

2. 3.31.88

3. 3.31.73

 

Jak tylko poznam wyniki to podam ! :) Dzięki wszystkim z którymi było mi dane dzisiaj się widzieć i za trzymanie kciuków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...